Ameliyat sonras Burun ii temizlik

ladyb

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2009
2
0
39
merhabalar aranıza yeni katıldım yazılarınızı baya bir okudum. ben cumartesi günü ameliyat oldum salı günü tamponlar alındı ve alındıktan sonra 1 saat burnumdan çok rahat nefes aldım fakat sonrasında afedersiniz biraz akıntı oldu sadece ucunu temizleyebildim burnumun içi adeta katılaştı dikişlere zarar gelecek diye de korkuyorum bir öneriniz varmı 6 gündür sadece ağzımdan oksijen alabiliyorum yarından sonra alçı alınacak doktorla konuşcam, alçıdayken deniz suyu spreyi ile temizlediniz mi yoksa bu işlemleri alçı alındıktan sonra mı yaptınız. biraz bilgilendrirseniz sevinirim teşekkürler

geçmiş olsun canım deniz suyunu ben alçılıykende kullandım hiç bir sakıncası yok kullanabilirsin baya açıyo burnu..

bende ilk zamanlar temizlemeye korkuyordum halada öyle birşey olucak diye korkuyorum :) kullanabilirsin canım bencede

cnm ben de ikinci günden beri hep deniz suyu spreyi kullanıyorum, simdi bile kullanıyorum onsuz yasayamaz oldum, kacıncı kutu bitti bilemiyorum :KK70: deniz suyunu sık, kulak temizleme cubuguyla zorlamadan temizle cnm, zamanla acılacak burnun iyice, benm doktorum alcıyı cıkarınca kendisi de icini temizlemisti onun temizlemesi hayatımı kurtardı gibi bir sey denebilir ondan sonra baya acıldı burnum biz korkuyoruz tabii temizlemeye, bir de dikisler öyle kolay kolay kopacak bir sey degiller, doktor keserken bile baya zorladı yanii düsün artık :)))

cnm ben de ikinci günden beri hep deniz suyu spreyi kullanıyorum, simdi bile kullanıyorum onsuz yasayamaz oldum, kacıncı kutu bitti bilemiyorum :KK70: deniz suyunu sık, kulak temizleme cubuguyla zorlamadan temizle cnm, zamanla acılacak burnun iyice, benm doktorum alcıyı cıkarınca kendisi de icini temizlemisti onun temizlemesi hayatımı kurtardı gibi bir sey denebilir ondan sonra baya acıldı burnum biz korkuyoruz tabii temizlemeye, bir de dikisler öyle kolay kolay kopacak bir sey degiller, doktor keserken bile baya zorladı yanii düsün artık :)))

canım sen kaçıncı günden beri kulak çubuğuyla temizliyorsun?

canım sen kaçıncı günden beri kulak çubuğuyla temizliyorsun?

valla tam olarak hatırlamıyorum heralde ikinci gün cesaret edememisimdirr :KK70: zaten benm 4-5 gün burnum kanadı o nedenle cok temizleyememistim ama cok icerlere girmeden uctan uctan temizledigimi hatırlıyorum 3-4 günler fln, icine cok girmeden tabii uc kısımları, korkuyordum cünküü, artık 7 gün fln olunca baya alısmıstım bir de doktora gidicem die iyice temizleme cabasındaydım da yine cok gerileri temizleyemiyordum tabiii

cok tesekkür edrrim .benim doktorum biraz ilgisiz soru sordugunda cevap verio sadece.biraz havalı yani

anladım canım ama sen doktoruna sor o halde o sana versin ya da ben sana özelden adını söyliim gidip al, bir zararı yok herkes kullanıyor

özel msjını kapatmıssın cnm buraya yazayım bari, belki silerler msjımı ama, sterimar deniz suyu spreyi canım

tmm tatlım aldim ismini cok teşekkür ederim ben fazla girmedigim için pek bilmiorum siteyi nasil kullanıcagımı

ameliyatın ertesi günü deniz suyu kullanmaya başladım bide badem yağı kullandım bnim doktorum önerdi siz yine kendi doktorunuza sorun bi zararı olucağını sanmıorum ama yinede işinizi garantiye alın...
atel ve tamponlar çıktıktan sonrada günde 1 defa bepanthenle önce ameliyat izleriniz olduğu yerleri ardındanda içini nazikçe pamuklu çubukla temizledim bepantheni bıraktım fakat deniz suyunu hala kullanıorum...

siyah noktanın soruna yol acacagını sanmıyorum sonucta hepimizin siyah noktaları var daa, ben nasıl ben yani etli benlerdense sorun olabilir belki ama diger benlerdense bir sorun olacagını sanmıyorum, zaten sorun olacaksa doktorun söylerr

siyah noktanın soruna yol acacagını sanmıyorum sonucta hepimizin siyah noktaları var daa, ben nasıl ben yani etli benlerdense sorun olabilir belki ama diger benlerdense bir sorun olacagını sanmıyorum, zaten sorun olacaksa doktorun söylerr

yok ööle et ben deil bildiğimiz küçük ben

e kücük bense sorun olmaz sanırım yaa herkesin siyah noktası beni fln var yanii, kimin pürüssüz burnu var kii

:eek: Benim öyle artık masalımında öyle opuyorumnanaktan içine de fazla dokunmamak en güzeli doktorumuz ne diyorsa o yani :kedi:

X