Dr. Mithat Bursalı

babyroze

Guru
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2009
490
2
46
Arkadaşlar Bursadan Mithat Bursalı hakkında bilgisi olan varmı . . yardımcı olursanız sevinirim . .valla doktorsuz kaldım yaff . .

canım sitede Talya diye bir arkadaş var. mithat beyin hastası, hatta doğumunu da o doktor yaptırmış. o memnundu sanırım. başlığı farkederse girip yazar zaten tecrübelerini.
benim doktorumda zübeydehanımda dr özer kutlu. ben çok memnundum. çok bilgili ve tecrübeli.çok stresli olmama rağmen içim rahat olarak ayrıldım yanından hep. doğumu da kendisi yaptırdı zübeydehanımda. epidural sezeryan oldum. doğumumda çok güzel geçti. çok ilgilendi doktorum sağolsun. sana da tavsiye ederim canım. ama mithat beyde ısrar edersen Talya ile irtibata geç canım.

cnm özer beyin muayenesinin numarası var mı sende bende 1 senelik evliyim fakat hamile kalamadım daha kime gitceğim arasında kararsızım iyi bi doktor mu bursadada oturmuyorumm yardımcı olursan sevinirimm

cnm özer beyin muayenesinin numarası var mı sende bende 1 senelik evliyim fakat hamile kalamadım daha kime gitceğim arasında kararsızım iyi bi doktor mu bursadada oturmuyorumm yardımcı olursan sevinirimm

canım özel mesajdan gönderdim tel no sunu.
özer bey çok tecrübeli bir doktor, sana da faydası olacağına inanıyorum.
inşallah en kısa zamanda hamile kalırsın.

Mithat Bursalı gözüm kapalı önerebileceğim bir doktor. Biz tüm ailecek
kendisini tercih ediyoruz yıllardır. Kesinlikle tereddüt etmeyin derim.

Dün arkadaşımın başına gelenlerden sonra pess dedirtti bana
8,5 aylık hamile arkadaşımın suyu gelmiş ve kendisine muayeneye gitmiş.
Kızacağız alttan muayene edilince kanamam olur mu sorusuna siz ne cahil insanlarsınız ya böyle soru mu olur demiş
Üstüne üstlük birde kızın kanaması başlamış suyu gelmiş sen eve git şimdi ben seni yatıramam yatak yok ama sabaha suyun kalır mı bebeğe ne olur bilinmez,ben de hiç bir sorumluluğu almam demiş
arkadaşım sinirden titreyerek bunları bana anlattı
sadece pesss diyorum
8,5 aylık doğurmak üzere olan bir kadına bu muamele ve bunu yapan eğitimini almış tahsilli bir doktorr
pessss

Dün arkadaşımın başına gelenlerden sonra pess dedirtti bana
8,5 aylık hamile arkadaşımın suyu gelmiş ve kendisine muayeneye gitmiş.
Kızacağız alttan muayene edilince kanamam olur mu sorusuna siz ne cahil insanlarsınız ya böyle soru mu olur demiş
Üstüne üstlük birde kızın kanaması başlamış suyu gelmiş sen eve git şimdi ben seni yatıramam yatak yok ama sabaha suyun kalır mı bebeğe ne olur bilinmez,ben de hiç bir sorumluluğu almam demiş
arkadaşım sinirden titreyerek bunları bana anlattı
sadece pesss diyorum
8,5 aylık doğurmak üzere olan bir kadına bu muamele ve bunu yapan eğitimini almış tahsilli bir doktorr
pessss

evet biraz gıcık bi doktor tavsiye etmem

hamile kalırsın tez zamanda inşallah ama bende uzun yıllar sonra anne adayı olarak tek tavsiyem . kadın doğum uzmanına değil infertilite konusunda iyi olan bir doktora görünmem . kadın doğumcular pek anlamıyor bu işlerden .

X