K.B.B. - Kulak-Burun-Boğaz Kulak kaşıntısının nedenleri

xxzeynepxx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2009
71
0
49
[KULAKLARIM GECE ÇOK KAŞINIYOR ÇARESİNİ BULAMADIM U KNUYLA İLGİLİ DERDİ OLAN VARMI YARDIM İSTİYORUM ARKADAŞLARsenağlama:a015:

bende de aynı sorun vardı mantar la beraber orta kulak iltihaplanması olmuş çok acılar çektim bunlar ilk belirtiler olabilir zaman kaybetmeden bir KBB uzmanını görünün

bende de var maalesef gece kulak kaşıntısına uyandığım çok oluyor ve çok içten gelen bi kaşıntı. çocukluğumda kulak burun boğazından çok çekmiş biri olarak yine orta kulak iltihabı oldum sandım doktora gittim ama benimki 20lik dişler yüzünden çıktı. 20lik dişler de çıkarken sinirlere temas edince kulak kaşıntısı yaparmış sabretmekten başka çaresi de yokmuş (aman buna da şükür ağrımasın da) bence vakit geçirmeden doktora gidin geçmiş olsun :Saruboceq:)

slm benim sabahları kalktıgımda iki kulagımdada felaket kaşıntı oluyo kaşımaktan elimi çekemiyorum.alışkanlık haline gelir diye bazen kaşımıyorum..yardımcı olrmusunuz

slm benim sabahları kalktıgımda iki kulagımdada felaket kaşıntı oluyo kaşımaktan elimi çekemiyorum.alışkanlık haline gelir diye bazen kaşımıyorum..yardımcı olrmusunuz lütfennn

benimde kulaklarım çok kaşınıyordu doktor kulak egzeması olduğu kulagığa hiç su değmemesi gerektiğini söyledi ilaçlarımı kullandım geçti ama kulak tıkacı olmadan duşa havuza denize asla girmiyorumgamyoncuiremsu

benimde kulaklarımda kaşıntı vardı.aynı zamanda genizde yanma burundada yanma ve kaşıntı arasıra hapşırık şikayetlarim vardı.dr gittim alerji olduğunu söyledi ve ilaç verdi bana

kulaklarımda inanılmaz bir kaşıntı var... doktora gittim mantar çıktı havuzdan kapmışım.. ilaç yazdı hem antbyotik hemde dışardan böyle oksijenli su gibi birşey kulağa damlatıryosunuz kulak böyle sanki asit dökersinizde kaynar ya öyle köpürüyordu kaynıyordu çok iyi geldi fakat bu yaz tekrarladı tekrar gitmem lazım ne çaresi var bilemiyorum kızlar...:umursamaz:

bendede aynı sorun vardı çok kaşınıyodu dr'a gittigimde sadece hafif bi kızarıklık oldugunu söyledi ve bi merhemle damla verdi şimdilik geçti ama bakalım inşallah tekrarlamaz

kızlar benımde vardı halen de var kac ay oldu gecmedı doktora gıttım ılac verdı bıde agzına surulecek bısey o surdugum ılac kabarma yara yaptı bıraktım gulsuyu dokup suruyorum bıraz krem suruyorum kulak cubuguyla ama agzına kulagımın sadece zaten kulak cubugunu ılarıye dogru sokmak yanlıs ama nıye kasınır kı anlamıyorum aksamları gecelerı oluyo benımde

Arkadaşlar, konu bayaa eski ama bende de aynı sorun var. Kulaklarım çok kaşınıyor ve pul pul döküntü oluyor.(iç kısmı) Doktora da gittim. Damla ve krem verdi. Ama hiç işe yaramadı. Tam anlamıyla iyileşen, tedavi olan var mı?

Arkadaşlar, konu bayaa eski ama bende de aynı sorun var. Kulaklarım çok kaşınıyor ve pul pul döküntü oluyor.(iç kısmı) Doktora da gittim. Damla ve krem verdi. Ama hiç işe yaramadı. Tam anlamıyla iyileşen, tedavi olan var mı?
alerjik bir bünyeniz olabilir şampuanınızı değiştirin. Bana 20lik dişlerden demişlerdi ama hiç kesilmedi kaşıntı. Banyo yaparken kulak tıpası kullanın

Aslında 20'lik dişimde de problem var, çıkamıyor. Ama ondan olduğunu zannetmiyorum. Çünkü kulağımda döküntü de var. Tekrar doktora gideceğim artık. Umarım kesin çözüm bulurum. Teşekkür ederim.

Beni deli ediyor sağ kulağımdaki kaşıntı doktora gittim kulak yolu egzaması olduğunu söyledi bir laç verdi, acı, ekşi, baharatlı,peynir vs. Yememem gerektiğini söyledi

Mrb aradan uzan yıllar geçmiş Fakat sormak istedim bende de orta kulak iltihabı ve mantar oldu sizde geçtikten sonra hala deforme var ama dışardaki sesler yoğun rahatsız edici boyutta konuşmalar daha az anlaşılır mıydı öyleyse zmanla düzeldi mi acaba inşallah cvplarsınıZ

X