ilginç bir cinsiyet tahmini(doğruluğunu beraber test edelim)

deryadeniz8380

Oğlum EGE abi oluyor
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2008
462
2
Arkadaşlar ben hamileyken bir arkadaşım eski kadınların kullandığı ilginç bir cinsiyet tahmini söyledi.
Göbekten aşağıya doğru uzanan kahverengimsi çizginin üzerindeki tüyler yukarıya doğru olursa erkek aşağıya doğru olursa kız olurmuş bebek dedi.
İlk başta bana çok saçma gelmişti.Ama 6 hamilede denedik tuttu bendede yukarı doğruydu oğlum oldu.:nazar:
Acaba tesadüf mü yoksa gerçeklik payı varmı birde siz bakıp deneyin:enbuyukkk:

bana dedikleri de buydu bende bunlar hurafeler deyip inanmadan geçirtirmişitm ama bendede sonuç doğru çıktı.... hoş hala inanmıyorum ya..... neyse deneyin belki farkı görürüsünüz siz ....

kızlaaaaaaaaaaaar bebeğimizin cinsiyetleri ve isimlari bölümüne açtım buradakini nasıl silebileceğimide bilemediğim için kaldı.
Oradada yazanlar var hadi oraya yazalım bakalım kaç kişide tutuyor?

bu dediginiz tüyler göbek deliginden aşagıdaki tüyler degilmi...aşagıya dogru bakarsa kız yukarıya dogru bakarsa erkekmi..benimkiler agzıma dogru bakıyo budurumda oğlummu olcak acep...benim cinsiyet hala net degilde....

yokı anacım benim göbegimin altında fazla tüy olanlarda yukarı dogru bakıyor ama benim fıstık kızım olucak bende gliba tutmadı

benım tuyler yukarıya dogru cınsıyetımız bellı degıl temuzun 13de ogrencez bakalım tutcakmıCADIARZU
oglum olacak tutu

Son düzenleme:
X