Doğuma Hazırlık ilginç bir cinsiyet tahmini(doğruluğunu beraber test edelim)

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

deryadeniz8380

Oğlum EGE abi oluyor
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2008
462
2
Arkadaşlar ben hamileyken bir arkadaşım eski kadınların kullandığı ilginç bir cinsiyet tahmini söyledi.
Göbekten aşağıya doğru uzanan kahverengimsi çizginin üzerindeki tüyler yukarıya doğru olursa erkek aşağıya doğru olursa kız olurmuş bebek dedi.
İlk başta bana çok saçma gelmişti.Ama 6 hamilede denedik tuttu bendede yukarı doğruydu oğlum oldu.:nazar:
Acaba tesadüf mü yoksa gerçeklik payı varmı birde siz bakıp deneyin :enbuyukkk:

kızlar ben baktım şimdi :) benim tüyler yukarı doğru ve dr büyük ihtimalle erkek dedi ben 17+4üm ve erkek olduğunu hissediyorum:)

ıyide mesela ilk cocukta erkek yukarı dogru diyelim
2. cocukta kız bu tüyler aşağıya dogru yönmü değiştirecek ?

ıyide mesela ilk cocukta erkek yukarı dogru diyelim
2. cocukta kız bu tüyler aşağıya dogru yönmü değiştirecek ?

çok haklısın sana katılıyorum öyle bişey olması mümkün değil tüyler ne yöneyse öyledir zaten aşağı yukarı die değişmez die düşünüyorummkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

çok haklısın sana katılıyorum öyle bişey olması mümkün değil tüyler ne yöneyse öyledir zaten aşağı yukarı die değişmez die düşünüyorummkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

bende öyle düşünüyordum ama denedik ve hep çıktı delikafadulden
acaba benim yukarı ama kızım olacak (veya tersi) diyen varmı beraber buradan anlarız doğrumu değilmi

bende öyle düşünüyordum ama denedik ve hep çıktı delikafadulden
acaba benim yukarı ama kızım olacak (veya tersi) diyen varmı beraber buradan anlarız doğrumu değilmi

ya walla ne bilem ben hamilemiyim değilmiyim biliyom ama karnımdaki tüylerim göbek deliğinden aşağısı yukarı göbek deliğinden yukarısı aşağı bakıyo nasıl olcak şimdi bu herlde karnın büyüyünce daha belli oluyodur ben zaten hamile değilim henüz kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

ya walla ne bilem ben hamilemiyim değilmiyim biliyom ama karnımdaki tüylerim göbek deliğinden aşağısı yukarı göbek deliğinden yukarısı aşağı bakıyo nasıl olcak şimdi bu herlde karnın büyüyünce daha belli oluyodur ben zaten hamile değilim henüz kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

valla aynen benimde öle..kimisi aşşagı kimisi yukarı bakıyo....kafamçokkarıştı

güzelim tüykerim yukarı doğru bakıyor ama kızım olacak ve bu çok kesin :)))
yani tüm bunlar faso fiso bir kaç kişide tesadüfi durumlar olmuş sadece o kadar
Allah ım hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin
inşalllah hepimiz sağlıkla sıhhatle alırız yavrularımızı kucaklarımıza canım

X