Cilt Bakımı Ürünleri yağlı ciltler için nemlendirici tavsiyeleriniz?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

duffy87

Work it
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2008
679
8
arkadaşlar
şu ana kadar nemlendirici hiç kullanmadım.
sadece sabunla temizledim , hacı şakir: )))
cildim çok yağlı bir cilt
cill bakımı işe yarıyor ama etkisi geçiyor
arkadaşım nemlendirici kullanmamı önerdi
fondatenin altınada uygulamak gerekiyormuş
bu nemlendirici konusunda hiç bir bilgim yok
benle bilgi ve nemlendirici tavsiyelerini paylaşırsanız sevinirim

tatlım dermalogica active moist öneririm ...dermalogica serisinin en çok begendigim ürünüdür ...

Loreal pure zone hydra pure ya da oriflame'in optimals serisinden matlaştırıcı losyon (gercekten matlaştırıyor, gözenekleri toparlıyor) tavsiye edebilrim.kaydirigubbakcemile5

cildinin yağını çokta yok etmeye çalışma çünkü ne kadar yağlıysa o kadar geç kırışıyor

Loreal pure zone hydra pure ya da oriflame'in optimals serisinden matlaştırıcı losyon (gercekten matlaştırıyor, gözenekleri toparlıyor) tavsiye edebilrim.kaydirigubbakcemile5

Benim de yağlı bir cildim var ve Loreal kullandıktan sonra cildimde sivilce çıkmaya başladı.

canım ben de yıllarca cildime uygun düzgün bişey bulamadım ne sürsem hemen yağlanıyordu ama yaklaşık bi senedir shiseido'nun pureness serisinin nemlendiricisini kullanıyorum çok memnumum. seri zaten yağlı ve problemli ciltler için, nemlendirici de su gibi hemen emiliyor. resimdeki kullandığım.
02919181401.jpg

ben bir amway serbest girişimcisi olarak size artıstry essential dengeleyici losyon spf15 tavsiye ederim.
özellikleri:
ARTISTRY essentials Dengeleyici Losyon SPF 15

Cilt bakımında ucuncu adım cildi nemlendirmek, dengelemek ve korumaktır.

UVA/UVB’ye karşıguneşkalkanıve patent başurusu yapımışserbest radikal koruması her kullandığııda cildin erken yaşanma belirtilerinin onlenmesine yardı eder. Hafif losyon nazik işevli mikroskobik süngerler ve matlaştırıcı tozlar sayesinde parlamayı önler. Patentli koruma kalkanı formullu urun cilt yuzeyi uzerinde antioksidan etkisiyle, cevre kirliliğne karşıkoruma sağar, SPF 15 cildin cevresel streslere karşı korunmasına yardım eder.

Üç-Dengeli Kompleks icindeki doğal yağ kontrol edici bileşenler NUTRILITE™Keklik otu ve Tarçın kabuğu ile cildiniz gün boyunca mükemmel bir dengede görünecektir.

Karma-yağlı cilt için
$Dengeleyici Losyon.jpg

canım ben yves rocherın su bazlı nemlendiricisini kullanıyorum üç yıldır memnunum

canım kesinlikle Vichy Normaderm Tri-Activ Yağlı Ciltler İçin Nemlendirici 'yi kullanmalısın ben çok memnunum hem parlamayı azaltıyo hem cilt sorunlarına iyi geliyo hem de mükemmel nemlendiriyo:)

canım ben de yıllarca cildime uygun düzgün bişey bulamadım ne sürsem hemen yağlanıyordu ama yaklaşık bi senedir shiseido'nun pureness serisinin nemlendiricisini kullanıyorum çok memnumum. seri zaten yağlı ve problemli ciltler için, nemlendirici de su gibi hemen emiliyor. resimdeki kullandığım.
02919181401.jpg

canım benım cildimde yaglı ve bır okadarda nemsiz,çok gözenekli,gün içinde çok parlama oluyor.bu urunun fiyatı ne kadar ve eczanede bulabılır mıyım,yoksa sadece kozmetık satan yerlerde mı bulunuyor.

X