blastosist 5.gün embriyo transferi ile gebe kalan?

hallisna

Guru
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2008
2.456
8
merhaba..
sitelerden baya bir bilgi topladım bu konuda.. bana da pazar günü bu işlem yapılacak inş.. merak ettiğim aranızda bu işlemi olan ve şuan hamile olan varmı..?
hepinize şimdiden teşekkürler..a.s.

merhaba..
sitelerden baya bir bilgi topladım bu konuda.. bana da pazar günü bu işlem yapılacak inş.. merak ettiğim aranızda bu işlemi olan ve şuan hamile olan varmı..?
hepinize şimdiden teşekkürler..a.s.
Evet canım,hamile değilim ama on aylık kızım var,sayılır mı yerimseniben

ALLAH bağışlasın canımm.. sayılmaz mı hiç...:asigim:
Canım,blast transferler çok büyük ihtimalle başarıyla sonuçlanıyor.
Yaşım 37 iken ilk denememde geldi kızımız bize.O yüzden rahat ol,stres yok,olacağına inan,işte bitti gitti.Seneye bebişinle çıkarsın tatile :ecrin_bebek:

sagol canım ınşşş.............daha goremedım keselerı canım beklıyorum yıne rabbım cumlesıne tatlı bebişler nasıp etsın canım senın kızmı resımdekı ççok tatlı maşallahhhhh

Canım,blast transferler çok büyük ihtimalle başarıyla sonuçlanıyor.
Yaşım 37 iken ilk denememde geldi kızımız bize.O yüzden rahat ol,stres yok,olacağına inan,işte bitti gitti.Seneye bebişinle çıkarsın tatile :ecrin_bebek:
inş canım hayırlısı-sağlıklısı ile inş.. benim yaşım 24 buarada

sagol canım ınşşş.............daha goremedım keselerı canım beklıyorum yıne rabbım cumlesıne tatlı bebişler nasıp etsın canım senın kızmı resımdekı ççok tatlı maşallahhhhh
pozitifini öğrendim çokta sevindim buradanda tebrik ederim hatta ama ben blastla olduğunu bilmiyordum.. RABBİM sağlıkla büyümesini kucağına almayıda nasip etsin inş..:Saruboceq:

benim salı günü 16tane yumurtam toplandı bunlardan 13tanesi olgundu.. ve 10tanesi döllendi.. pazar gününü bekliyorum transfer için..CADIARZU

ınşş canım blast olucak mı.....nasıl bışey dedımı ...ınş tutunurlar canımm ınş bebışın gelırrrrrrrr

ınşş canım blast olucak mı.....nasıl bışey dedımı ...ınş tutunurlar canımm ınş bebışın gelırrrrrrrr
inş canım hayırlısı sağlıklısıyla.. özellikle blast demedi ama 5.güne kadar bekletilmiş embriyolar blast oluyor diye biliyorum.. yanlış mı?
bugün tekrar konuştuk herşey normal seyrinde ve gelişimleri gayet güzel devam ediyormuş 5.gün transferi olacaksın dediler..

ınşş canım guzel o zaman ınş tutunması daha ıyı..............bebişine az kalmışşşşşşşşşşş

halisna canım inşallah tedavin başarıyla sonuçlanır.5.gün tansferlerde daha çok şans var diye biliyorum.benim transferim 3. gün yapıldı.bekleme dönemim sürüyor bu 5. günüm

halisna canım inşallah tedavin başarıyla sonuçlanır.5.gün tansferlerde daha çok şans var diye biliyorum.benim transferim 3. gün yapıldı.bekleme dönemim sürüyor bu 5. günüm
inş canım RABBİM yüzünü-yüzümüzü güldürsün..
hayırlı sağlıklı yavrularımızı nasip etsin hepimize..:Saruboceq:

halisna hayırlı olsun canım.5.günü tranferi cok ii diye biliyorum.allah bizede blast embriyolar nasip etsin inşaalllaahh.allah hayırlı sonuçlar almamızı nasip eder inşallah kıslar.

kıslar bırsey sorucam benım transfer ıptal oldu bılıyorsunuz
doktorum 6 sını 3.gun dondurdu 4 unude 5.gun dondurdu
dondurulmus embrıyolardada bu farkedıyormu şimdi bana kacıncı gun transfer yapar sızce

Bence naz sen daktorunu yönlendir ben 5. gün transferi istiyorum diye...Önce onları transfer ettir.

X