blastosist 5.gün embriyo transferi ile gebe kalan?

İnşallah canım benim güzel haberlerini bekliyorum benimde iki gün sonra testim var ikiye katlar inşallah...

kan değerin kaç çıktı canım tarnsferden kaç gün sonra test yaptırdın bide bana 7 gün oldu 3 gündür kabızım ne yaptıysam geçmedi ama kendimi zorlamıyom akınmıyom yani inşalalh bebeğimi etkilemez :KK43:

Canım çok sağol sen kimseyi dinleme evde bol bol dinlen su iç protein ağırlıklı beslen ve en önemlisi kabız olma tadını çıkar sürekli dua et ilk bir haftada tutunma oluyormuş zaten hakkımızda hayırlısı...

bugün test günümdü 0,5 çıkmış çok kötüyüm :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

bugün test günümdü 0,5 çıkmış çok kötüyüm :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

Canım yaaa lütfen üzme kendini, benim 4. Denememdi biliyorsun, bir süre dinlen kafadan herşeyi çıkar ve sonra toparlan, negatifin sebeplerini arastir ve yeniden başla, bol bol dua et canım, Rabbim ol desin yeter...

Canım yaaa lütfen üzme kendini, benim 4. Denememdi biliyorsun, bir süre dinlen kafadan herşeyi çıkar ve sonra toparlan, negatifin sebeplerini arastir ve yeniden başla, bol bol dua et canım, Rabbim ol desin yeter...

canım benimde 6 tane dondurulmuşum vardı aralıkta rengli olunca gidicem 2 ay ara vermiş oluyorum sende dondurulmuşlarla hamiş olmuştun demi kaç ay sonra dondrulmuşların tranfer edilmişti sana benim içinde dua et ne olur bende hayırlısı ile en kısa zamanda hamiş olayım

Canım çok sağol sen kimseyi dinleme evde bol bol dinlen su iç protein ağırlıklı beslen ve en önemlisi kabız olma tadını çıkar sürekli dua et ilk bir haftada tutunma oluyormuş zaten hakkımızda hayırlısı...

benimde 5. gün transferim oldu.bu 3.denemem.benide rahatlatacak birileri varmı acaba ?????????

canımm mesajını şimdi gördüm.çok şükür 30 mayısta yavruma canıma kavuştum. seninde az kalmış. hayırlısıyla bebişine kavuşursun inşallahh..

bebeskocum inşallah sımsıkı tutunurlar bayramın bayram olur.. bayram şekeri gibi gelir canların inşallah..

kızım oldu 17 kasımda siteye arada bir iki kez girdim ama msjı görmemiştim. sinir bozucu bir doğum sonunda sağlıklı bir evlada kavuştum. normal doğumunu kimse güveniyorum diye tüp bebek uzmanına yaptırmasın otomasyona alışmışlar ağrı çekmenize ve ağrı sonucu feryatlarınıza olumsuz tepki verip doğum yaptığınıza pişman edebilirler.

Merhaba anne adayları,
Ben de 22 Nisanda ilk tüp bebek denememi yaptırdım, 3. gün embriyosuydu, ancak maalesef bebişlerin gelme zamanı değilmiş demek ki, olmadı. Zaten laboratuvarda geri kalan embriyolar 5. güne dayanamamışlar, kaliteleri bozulmuşlardı. Doktorum Eray Çalışkan -ki mükemmel bir doktordur :128: herkese tavsiye ediyorum- "sana en iyilerini yerleştirdik, inşallah seninkiler tutunur." dedi, yapılabilecek herşey yapılmıştı ancak olmadı. Şimdi biraz zayıflamaya çalışıyorum, hafif kiloluyum çünkü, yumurtaların çevresindeki tabaka kalınlaştıkça tutunma ihtimali de azalırmış, o yüzden bolca yürüyüş ve sağlıklı beslenme, bu arada eşime de keçiboynuzu kürü uyguluyorum. Ağustosa kadar 10 kilo verirsem 2. denemeye başlayacağız. Bu kez 5. gün yani blastosist transferi uygulayacağız (hala kararsızım ama :44: siz ne dersiniz?) Hepimiz birbirimizin duacısı olalım kızlar...
Benim eşim bir rahatsızlık geçirdi, Allah'a şükürler olsun şimdi iyi. Unutmayalım arkadaşlar hiçbirimiz çocuk için evlenmedik, beraber hayatı yaşamak için evlendik. Önemli olan bizlerin sağlığı, bizler iyi olalım ki çocuk düşünebilelim. :KK49: Hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun. Hepimize sağlıklı ve hayırlı evlatlar diliyorummmm :emir_bebek:Bütün kaderdaşlarıma öpücükleeer
:KK54: :nazar:

Selam,

1 adet 1. kalite 5.gün embriyosu dondurmuşlar. Kalan 3 tane 6.gün de izlenecekmiş. Yarın ararım sizi dedi.

Beklemekten öyle yorgun düşmüştüm ki teşekkür edip kapattım.

Bu kalan 3 ün başı dertte mi ? niye 6. günü bekliyor ötekiler diye soramadım...

Siz ne dersiniz? Tek embriyoya mı kaldık?

Sevgiler...

Selam,

1 adet 1. kalite 5.gün embriyosu dondurmuşlar. Kalan 3 tane 6.gün de izlenecekmiş. Yarın ararım sizi dedi.

Beklemekten öyle yorgun düşmüştüm ki teşekkür edip kapattım.

Bu kalan 3 ün başı dertte mi ? niye 6. günü bekliyor ötekiler diye soramadım...

Siz ne dersiniz? Tek embriyoya mı kaldık?

Sevgiler...

Muhtemelen kalan 3 embriyodan en kaliteli olanı transfer yapılacaktır. Onlar biliyorlar, eğerki embriyoların durumu kötü olsaydı seni bekletmezlerdi. içini ferah tut, inşallah bugün transferin olmuştur. İnşallah güzel haberlerle gelirsin:KK19:

Muhtemelen kalan 3 embriyodan en kaliteli olanı transfer yapılacaktır. Onlar biliyorlar, eğerki embriyoların durumu kötü olsaydı seni bekletmezlerdi. içini ferah tut, inşallah bugün transferin olmuştur. İnşallah güzel haberlerle gelirsin:KK19:

Çok teşekkürler Keroessa,

Transfer henüz gündemde değil...progesteronun ideal gününü kaçırmışız bu ay...

Sence bu dün dondurulan 5.gün embriyosu yerine bugün dondurulacaklardan ( umarım bugünkü 3 ü de dondurulmaya değer olurlar...) bir mi transfer edilir önce?

Bu arada bana soran yok henüz ama ben iki transfer istemiyor; tek tek doğuralım mümkünse...

Sevgiler

Çok teşekkürler Keroessa,

Transfer henüz gündemde değil...progesteronun ideal gününü kaçırmışız bu ay...

Sence bu dün dondurulan 5.gün embriyosu yerine bugün dondurulacaklardan ( umarım bugünkü 3 ü de dondurulmaya değer olurlar...) bir mi transfer edilir önce?

Bu arada bana soran yok henüz ama ben iki transfer istemiyor; tek tek doğuralım mümkünse...

Sevgiler

Progesteronun ideal günümü oluyormuş, hiç haberim yoktu, bunu nasıl anladılar ki?:26: ben geçen ay yaptırdım, transfere kadar progesteron kullandım, transferden sonrada devam ettim. Embriyo durumuna gelince içlerinden en kalitesini seçiyorlar, gelişimi en iyi olanı. Benden 6 tane toplandı, yumurta rezevr sorunum olmadığı söyleniyor, ama az toplandı. Sadece 2 tanesi 5. güne kadar devam etti, ikiside transfer edildi. Maalesef negatif oldu. Doktorum ikisininde çok kaliteli olduğunu söyledi, bu sayıya göre çok iyiler dedi şaşırdı. Ama nasip olmadı canım. Sayı durumuna gelince bu merkezden merkeze, doktordan durumuna göre değişiyor. Ben 35 yaş üstüyüm, o yüzden çift konuldu, ikiside tutmadı. Sen nasıl istersen öyle söyle, çift istemiyorsan koymazlar.

Progesteronun ideal günümü oluyormuş, hiç haberim yoktu, bunu nasıl anladılar ki?:26: ben geçen ay yaptırdım, transfere kadar progesteron kullandım, transferden sonrada devam ettim. Embriyo durumuna gelince içlerinden en kalitesini seçiyorlar, gelişimi en iyi olanı. Benden 6 tane toplandı, yumurta rezevr sorunum olmadığı söyleniyor, ama az toplandı. Sadece 2 tanesi 5. güne kadar devam etti, ikiside transfer edildi. Maalesef negatif oldu. Doktorum ikisininde çok kaliteli olduğunu söyledi, bu sayıya göre çok iyiler dedi şaşırdı. Ama nasip olmadı canım. Sayı durumuna gelince bu merkezden merkeze, doktordan durumuna göre değişiyor. Ben 35 yaş üstüyüm, o yüzden çift konuldu, ikiside tutmadı. Sen nasıl istersen öyle söyle, çift istemiyorsan koymazlar.

Teşekkürler Keroessa,

Ben de şaşırdım. Doktorun dediğine göre embriyolar 3.günündeyken transfer yapılmalıydı , saizen clickteki HGH progesteronu rahmi gebeliğe erken hazırlamış...doktor 5.günden önceki embriyoyu koyarsam da tutmaz dedi. Bu nedenle donduruluyor ne çıkarsa..

Ben 41 im, bakalım neler olacak..haber beklerken mutfağı indirdim, duvarları bile sildim...kafam da dağıldı kollarım da koptu:)

Size yeni denemede olumlu sonuç diliyorum, tez vakitte bebeğiniz rahminizde sağlıkla büyümeye başlasın.

Herşey güzel olacak:)

Teşekkürler Keroessa,

Ben de şaşırdım. Doktorun dediğine göre embriyolar 3.günündeyken transfer yapılmalıydı , saizen clickteki HGH progesteronu rahmi gebeliğe erken hazırlamış...doktor 5.günden önceki embriyoyu koyarsam da tutmaz dedi. Bu nedenle donduruluyor ne çıkarsa..

Ben 41 im, bakalım neler olacak..haber beklerken mutfağı indirdim, duvarları bile sildim...kafam da dağıldı kollarım da koptu:)

Size yeni denemede olumlu sonuç diliyorum, tez vakitte bebeğiniz rahminizde sağlıkla büyümeye başlasın.

Herşey güzel olacak:)

Transfer öncesi bende baya bir temizlik yapmıştım, sonra iş yapmadım bir süre. Beklemek zor evet inşallah bu beklemeler karşılığını bulur canım. Güzel dileklerin için çok teşekkür ederim. :KK19:İnşallah senin için doğru zamanı bulurlarda, transferin yapılır. İnşallah hamile haberlerini de alırız canım. Rabbim bizleri fazla bekletmesin inşallah, sevgiler:KK16:

Selam,

1 adet 5.günlüğüne ek olarak 2 adet te 6. günlük dondurulmuş.

Regl olunca arayacakmışım, transfer belirlenecekmiş akabinde. İlk defa regl olmayı arzuluyorum:)

Moral bozacak birşey yok, tablo 41 yaş için güzel dedi doktor...

Herşey güzel olacak:) diyelim, olsun...

Değil mi?

Hepimizin sağlıkla bebeklerimize kavuşmamızı diliyorum.

Sevgiler...

Selam,

1 adet 5.günlüğüne ek olarak 2 adet te 6. günlük dondurulmuş.

Regl olunca arayacakmışım, transfer belirlenecekmiş akabinde. İlk defa regl olmayı arzuluyorum:)

Moral bozacak birşey yok, tablo 41 yaş için güzel dedi doktor...

Herşey güzel olacak:) diyelim, olsun...

Değil mi?

Hepimizin sağlıkla bebeklerimize kavuşmamızı diliyorum.

Sevgiler...

gozun aydin canim, benimde iki adet embiryom 6.gunde donduruldular, doktorum donmus transferinden yanaydi hep kadin vucudu dinlenmeli falan dedi basari daha yuksek dedi eh ne yapalim oyle olsun dedik bizde ama 6. gune kadar olduk olduk dirildm her sabah telefon calar embiryolog bilgi veriir falan hergun bir embiryo gelisimini durdurur ay kabus gibiydi Allah herkesin yardimcisi olsun bu surecte..neyse oyle boyle gectizaman arada transferim iptal edildi ( o ay yumurtlama oldugu icin adet dongusune girdim ve duvar yikilmaya basladi) ustune epey zaman gecti simdi haftaya transferim var insallah..bende bir tane koydurmak istiyorum ikizlerin riskleri beni korkutuyor..hepimizn hakkinda hayirliisiiii

durumumuz epey benziyor canim bendede rezerv sorunu yok diyorlar ama ancak 6 tane yumi toplandi biri olgun degilmis kaldi5 biride dollenmedi elimizde kaldi 4 embiryo 6. gune kadarda ikisi gidebildi ve donduruldu..doktor birinin durumunun ortalama birininde ortalamanin ustu oldugunu soyluyor..ben sadece birini transfer ettirmek istiyorum.. bu arada tutumamasina uzuldum:KK43: yeniden tedavi dusunuyormusun? sorununuz neydi acaba? bizde sayi ve morfoloji sorunu var maalesef..ve 34 yasindayim.

gozun aydin canim, benimde iki adet embiryom 6.gunde donduruldular, doktorum donmus transferinden yanaydi hep kadin vucudu dinlenmeli falan dedi basari daha yuksek dedi eh ne yapalim oyle olsun dedik bizde ama 6. gune kadar olduk olduk dirildm her sabah telefon calar embiryolog bilgi veriir falan hergun bir embiryo gelisimini durdurur ay kabus gibiydi Allah herkesin yardimcisi olsun bu surecte..neyse oyle boyle gectizaman arada transferim iptal edildi ( o ay yumurtlama oldugu icin adet dongusune girdim ve duvar yikilmaya basladi) ustune epey zaman gecti simdi haftaya transferim var insallah..bende bir tane koydurmak istiyorum ikizlerin riskleri beni korkutuyor..hepimizn hakkinda hayirliisiiii

Çok teşekkür ederim.

Sizin de gözünüz aydın, transferiniz haftaya başarıyla yapılsın, önden siz müjde verin rahmime tutundu güzel yavrum deyin:) moral olsun herkese.

Sevgiler

durumumuz epey benziyor canim bendede rezerv sorunu yok diyorlar ama ancak 6 tane yumi toplandi biri olgun degilmis kaldi5 biride dollenmedi elimizde kaldi 4 embiryo 6. gune kadarda ikisi gidebildi ve donduruldu..doktor birinin durumunun ortalama birininde ortalamanin ustu oldugunu soyluyor..ben sadece birini transfer ettirmek istiyorum.. bu arada tutumamasina uzuldum:KK43: yeniden tedavi dusunuyormusun? sorununuz neydi acaba? bizde sayi ve morfoloji sorunu var maalesef..ve 34 yasindayim.

Merhaba, öncelikle tedaviniz hayırlı olsun. İnşallah pozitif haberlerinizi almak nasip olur.
Normalde rezevr sorunum yokmuş ama doktorda şaşırdı. Bazı aylar kadının az yumurtladığı aylar oluyormuş, muhtemelen seninde o döneme denk gelmiş dedi. Hay bu şansın dedim:KK1: Benim hiç dondurulmuşum kalmadı bile. Yaş 37 oldu canım, sebepsiz infertile deniliyor, her ikimizdede sorun yok güya:KK14: Valla çift konuldu, her ikiside birinci sınıftı ama nisp olmadı işte. İkincisini aslında hemen başlamak istiyorum, hatta bugün adet oldum. Doktorun proğramı çok yoğun, ondan haber bekliyorum. Devlette yaptırıyorum raporlu, o yüzden oranın yoğunluğuna göre belli olacak herşey. İnşallah bu sefer olur canım yaa..

X