blastosist 5.gün embriyo transferi ile gebe kalan?

Bnm 5. Gundu dr umda embriyoma ck guweniyodu ama bnm melegim tutunamadi annesine . Ins sznkiler tutunur canlar

Merhaba Aysemdurum çok üzücü o kadar çabadan sonra ama yapacak bir şeyimiz yok her duruma da hazırlıklı olmalıyız maalesef :KK43: Sizin sorun neydi eğer çok özel değilse. Bir de tek blaktokist mi transfer edilmişti

Çok olmuş burada yazışmalar olalı.. Bende 5. Gün transfer oldum. Tek embriyo. Pazartesi. 18.05.2015 gebelik testi.

Benimde 5.gun embriyosuydu tek transfer edildi cok şükür rabbime

Üzüldüm.. ilk denemen miydi? Hangi merkezde yaptırdın? Birde yasin kaç? Benimde 4 yaşında oğlum var.
Kızımdan sonra ilk denememdi.kıZımda ilk denemem kızımı memorial şişlide bu seferkınıde medical oark göztepede yaptırdım.ikisindede doktorum nur dokuzeylül.yaşim 24 canım.7 yıllık evliyim

Bugün gebelik testimi yaptırdım ve sonuç negatif. Yıkıldım. 4 yaşında bir oğlum var. O kardeş istiyor diye 6 ay içi de ikinci tüp bebek denememdi. Her ikisinde de çok iyi kalitede tek embriyo transferi yapıldı... Ama tutmadı....
Çok kotuyum şu an. Şimdi araştırma amaçlı testler yapılması gerekiyormuş bende ve esimde.
Bir daha dener miyim bilemiyorum. Umidimi yitirdim... :KK43:

benimde blastosist transferim oldu ben şuan 15 haftalık hamileyim blastosist transferlerinde 10.gün belli oluyor hamile olup olmadığın ben 10.gün idrar testi yaptığımda ikinci çizgi silik çıkmıştı gözlerime inanamamıştım ertesi gün kan verdim sonuç pozitif inşallah sizlerde pozitif sonuç alırsınız....

Peki neler yaşadın canım banada 5. Gün transferi yapıldı bugün 2.günüm ve çok heyecanlıyım lütfen deneyimlerini paylaşır mısın Allah yardımcımız olsun

Kızlar bende 5. Gun transferı oldum ve sonuc pozıtıf hatta ıdrarda bıle transferden sonra 5. Gunde cıktı tabı baya bı sonra 6. Gun kan testım 36 cıktı tek koyuldu 8. Gunde 88 cıktı ve suan 11. Gunumdeyım ıns sızlerde pozıtıf haberler alırsınız ılk denememdı ve yasım 21 ve ıstanbul tup bebek merkezınde yaptırdım

Merhaba arkadaşlar
Benim de yasım 40. Sorunumuz yoktu çok hızlı hamile kaldım ama kalbi durdu 9. hafta sonuç kürtaj
Arada endemıtriumda miyom histereskopisi

Tüp bebek yaptık sonunda 12yumurta toplandı.10yumurta olgun 7embriyo ama 5.güne 2 tane grade 2 düzeyinde. transfer edildi bugun

Orta kalite sanırım böyle transfer edilip hamile kalan var mı
İnsallah tutar :dua:

Merhaba.. ben yeni farkettim bu siteyi ve bende bası seyleri sormak istiyorum. Bana 5. Gün 2 embriyo transferi yapıldı. Bu 3. Denemem. Ama bugün 9.günüm ve hiç belirtim yok tutmadı mı diye korkuyorum.Belirti olmadan tutar mı acaba???

X