blastosist 5.gün embriyo transferi ile gebe kalan?

allah yardımcın olsun arkadaşım senin için dua edicem inş en kısa zamanda bebişini kucagına alırsın amin allahtan ümüdini kesme olur canım kafanada takma

herkese merhaba,
ben bişey sormak istiyorum. 1. denememde 2 tane embriyo koyuldu tutmadı. daha sonra dondurulmuş 5 taneden bri işe yarar olduğu için 1 tane koyuldu o da tutmadı. doktorum bu sefer uzun tedaviye geçti ve 30 yumurta toplandı 24 ü döllendi ama ne olduğunu görebilmek için 5.ci gün transfer yapacağını söyledi fakat 5. 2 gün 2 embrio 6, gün hiç kalmamıştı. bunun üzerine tüğp bebek tedavisini kesip bizi aile hekimine gönderdi o da şimdi bir sürü test verdi yarın onları yaptırıcaz. Aranızda bu süreci yaşan var mı?

ben burtayı anlamadım canım 5.2...dıye yazmıssın anlamadım pekı 3.gune kadar bı kactanesı varmıydı benımde 5. gun olcak ve ben cok korkuyom ıptal olur dıye sen bıraz daha acalmısın
en kısa zamandada bebıslerın olur ınsallah:ecrin_bebek:

konum öne gelmiş.. kendi sorduğum soruyu da cevaplamış olayım..:)
blastosıst 5.gün transferi ile gebe kaldım çok şükür...
RABBıM herkese nasip etsin inş bu duyguyu..

ben de 5. gun transferi ile ikinci sefer dondurulmuslarla hamile kaldim. Ilkinde dis gebelik olmustu. negatif de alsaniz moralinizi bozmayin. sabrin sonu selamettir ins...

RABBİM sağlıkla büyütüp kucağına almanıda nasip etsin inş...
transferim bugün yapıldı benim.. söylendiği üzere 2tane blast embriyo yerleştirildi..
resimlerinide verdiler,ne şekilsiz ne değişik,ne tatlı şey bunlar:)
RABBİM sonucundada sevindirsin inş sağlıkla..

Hayırlı olsun canım.. Artık tek embrio konulmuyo mu?

kızlar bu konu çok önce açılmış ama bakıyorum çoğu arkadaşımız blast transferle hamile kalmış benimde 3. denemem ve balst yapıldı banada inşallah bende hamileyimmmmm diye yazabilirim

inşallah sinemcim benim de 5.gün embriyosu tranferim.20 mayısta sonucu öğrenicez bakalım..

kızlar sizin az kalmış yaa belirtileriniz varmı benim daha çok var 27 mayıs test günüm inşallah güzel haberler alırız hepimiz

bana hem 3. gün hem 5. gün transfer edildi arkadaşlar, ikisi de Allahın izninyle yola benimle devam etti.

şu an 7.5 haftalıklar, Allah sizinde yüzünüzü güldürsün..

merhaba kıslar banada Allah izin verirse 5. gün embriyosu konacak

bu 5. gün oluncamı blast deniyo

kızlar sonucum kocaman bir negatiff off dünden bu yana gözümün yaşı dinmedi 5.gün transferiydin 2taneydi çok zor kızlar allah sizin yüzünüzü güldürsün

kızlar sonucum kocaman bir negatiff off dünden bu yana gözümün yaşı dinmedi 5.gün transferiydin 2taneydi çok zor kızlar allah sizin yüzünüzü güldürsün

ayyy çok geçmiş olsun cevap vermezsen olur tatlım

nerde yaptırdın ve sorun neydi:çok üzgünüm:

hayırlısı olsun canım, çok zor ama kendini yıpratma ,diğerinde olur ve tutar inşallah.bir iki denemede bir çok kişinin tutmayabiliyor.sonuna kadar uğraşmalısın.Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün

Son düzenleme:
X