aranzda dondurulmu embriyo transferi yaplp hamile kalan var m?

canım benimki dondurulmus embriyo bugün 11.günüm kan tahlili yaptım simdi almaya gidiyom.....ancak 1 saat sonra falan sana net cvp verebilirim....

ben ... dondurulduktan 6 ay sonra transfer yapıldı..
hamileyim bir farkı yok taze embriyolardan ...

kıslar benımde embrıyolarım donduruldu ohss oldugumdan dolayı ıhsallah bende hayırlı haberler alırım

maşallah allah hayırlısı ile kucağınızda görmeyi nasip etsin darısı başıma inşallah.ben de ağustosta dondurulmuş embriyolarımı çözdüreceğim.bana şans dileyin kıslar:))

bende dondurulmus embriyolarımla gebe kaldım.dondurulmus embriyolarınıza güvenin.

arkadaşlar nezamandır okuyorum yazdıklarınızı ama kısmet bu güneymiş yazmak bende ocak ayında tüb bebek denediyidm ilk kez ama olmadı dondurulmuş vardı onları kullandık bakalım ne olucak bilmiyorum ama benim pek fazla ümidim yok pazartesi günü sonuç alıcaz hakkımızda hayırlısı neyse o olsun diyorum inşallah bu seferkindede çok kötü hale gelmem ALLAH her isteyene sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin :Saruboceq::Saruboceq:

arkadaşlar nezamandır okuyorum yazdıklarınızı ama kısmet bu güneymiş yazmak bende ocak ayında tüb bebek denediyidm ilk kez ama olmadı dondurulmuş vardı onları kullandık bakalım ne olucak bilmiyorum ama benim pek fazla ümidim yok pazartesi günü sonuç alıcaz hakkımızda hayırlısı neyse o olsun diyorum inşallah bu seferkindede çok kötü hale gelmem ALLAH her isteyene sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin :Saruboceq::Saruboceq:

cnım bı kere moral bu tedavıde cok onemlı moarlını yuksek tutcaksın:lepi:
ınsallah hamilesindir :lepi:

inşallah hamileyimdir tşklr cvp yazdığın için pazartesi günü müjdeli haber yazarım inşlallah

ben testi bugün sanıyordum ama yarınmış
bir gün daha beklicem bişey sorucam benim adet sancım var sanki çok fazla üzülüyorum onun için

ben testi bügün sanıyordum ama yarınmış bir gündaha beklicem bu arada bişey sorucam benim adet sancım var sanki kanama olmadı ama çok sancım var ondan cnm sıkkın biraz

X