2010 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

kız bune hal ayıp ayıp gösterme anne diyor sana alalalaa ....Erkek 'im ben diyor eee oynayacak tabii ....
oğluş keyif yapıyor.hemde ne oynamak:KK3:
CERİ BEBEK ARABASINDA OTURURKEN KENDİNİ İTEREK ARADAN YERE ATIYOR EMEKLEME POZİSYONUNU ALIYOR WE BEN Bİ BAKARIM ÇINGIRAK SESİ GELİO AMA ARABA BOŞ.. AYAĞA KALKARIM WE CEREN YERDE ÇINGIRAĞI ELİNDE POPO ATIYOR.. WEHİÇ SESİ ÇIKMIYOR BEN ŞOKLARDA TABİ O ARADAN NASIL KAYDI WE HİÇ IHH BİLE DEMEDEN YERDE YÜZÜSTÜ POZİSYONA GELDİbilmiyorumkismile:KK3:
:1shok:
ahanda kuduruk ceryakannehirdemek emekliyor falan olsa bulamayacaksın kızı

çok şeker maşallah Alah nazarlardan korusun bebişlerimizi

Hasret nasıl bir kız bu ya :)) Ben de karyolamın parmaklıklarındn çıkıp kaçıyormuşum :))

Alp, bence kameralardan saklıyor en kıymetlilerini :)

Öğlen yarım kavanoz yoğurt yedirdim. Evet Hasret beklemeliymiş, mis gibi yoğurt kaşık sokunca ayrana döndü, buz dolabına girince çok güzel oldu. Bu gece mayalayıp, öğlen yedireceğim artık. 130 cc şeftali suyu içti Yiğit ve uyudu. Gerçi 10 cc kadarını kustu kaldırınca :)) Bu çocuk sabah 6 ya kadar uyuyor böyle... İnşallah hep böyle devam eder... Biz de balkon sefasına çıkıyoruz babişle :) Taze çay var, alın kocaları gelin

[COLORayyyyyy erkekimmmmmm benimm çook keyifli çok güldümm oğlumm Allah seni nazarlarlardan korusunnn

çok sağolun teyzeler benim böyle utanmaz bir oğlum var iştebilmiyorumkismilezemuszemus

amaaaaaaaaan yazgı yerim ben bu oğlanı.demek orada bi fazlalık olduğunu farketti ha?kaydirigubbakcemile3

bence çok hoş bi ayakkabıymış..çok ta uygun fiyatı...ben olsam alırdım.ama bu yaz ayakkabı limitimi doldurdum.ben tam bi ayakkabı hastasıyım...

amaaaaaaaaan yazgı yerim ben bu oğlanı.demek orada bi fazlalık olduğunu farketti ha?kaydirigubbakcemile3

bence çok hoş bi ayakkabıymış..çok ta uygun fiyatı...ben olsam alırdım.ama bu yaz ayakkabı limitimi doldurdum.ben tam bi ayakkabı hastasıyım...

sende mi olcay bende öyleyim 30-35 çift ayakkabım var hala doymuyorum eşim baştan kızardı şimdi alıştı.aldım zaten bununda siyahını kendime kıza kızabilmiyorumkismile

yaa teyzesi oğluşum pipisini biliyor artık ve çok mutlu onun varlığıyla.erkek iştekaydirigubbakcemile3

sende mi olcay bende öyleyim 30-35 çift ayakkabım var hala doymuyorum eşim baştan kızardı şimdi alıştı.aldım zaten bununda siyahını kendime kıza kızabilmiyorumkismile

yaa teyzesi oğluşum pipisini biliyor artık ve çok mutlu onun varlığıyla.erkek iştekaydirigubbakcemile3

aynı valla.ben de kızıyorum kendime.. kıyafette firenlerim kendimi ama ayakkabıya dayanamıyorum.

Kızlar tchiboya haftaya bebek eşyaları geliyormuş.İnternet sitesinden ürünlere bakabilirsiniz.Güzel ürünler var gibi...

günaydın kızlar...
eşimin 2 gündür süren hastalığının sebebi anlaşıldı bugün...şu sıcakta battaniyelerle yatıyodu donuyorum diye.bu sabah bi uyandık.heryerinde kırmızı benekler...EVET OĞLUŞTAN SONRA KOCİŞTE SU ÇİÇEĞİİİİİİİİİİİİİİİ..............inşallah kızçeme geçmezzzzz...

CERİ BEBEK ARABASINDA OTURURKEN KENDİNİ İTEREK ARADAN YERE ATIYOR EMEKLEME POZİSYONUNU ALIYOR WE BEN Bİ BAKARIM ÇINGIRAK SESİ GELİO AMA ARABA BOŞ.. AYAĞA KALKARIM WE CEREN YERDE ÇINGIRAĞI ELİNDE POPO ATIYOR.. WEHİÇ SESİ ÇIKMIYOR BEN ŞOKLARDA TABİ O ARADAN NASIL KAYDI WE HİÇ IHH BİLE DEMEDEN YERDE YÜZÜSTÜ POZİSYONA GELDİbilmiyorumkismile:KK3:

Amanınnn senin kız olmayacak şekilde yataktan da düşmüştü valla herşeyi bekle ondan, bu hızla giderse 1 yaşında çocuğu sokaklarda arayacaksın böööle eve getireceksin kaydirigubbakcemile :KK1:
Kerem dönme girişimlerinde bulunuyor yan dönüyor ama yüzüstü pozisyonu hiç sevmediği için bakıyor ki biraz daha dönerse yüzüstü olacak hemen sırtüstü haline geri dönüyor. Boynunu kaldırıp kalkmayı da çok seviyor ama başka bir numara yok, erkek bebekler hem geç konuşuyor hem çok hımbıl oluyor beee her numara yine kızlarda

kızlar napıyonuz ben çoook yorgunum..emirhan yine ateşlendi geçe.fitil ateş düşürüçü bant derken atlattık geçeyi,sabaha kadar baçaklarımdaydı...bende 2 gündür uykusuzum,emirhanı uyuttumda siz bir bakayım dedim..şimdi evi toplamam lazım....tatile gitmeden önce tartmıştım 8 750 gr geliyordu bu sabah tarttım 8500 gr geliyor çanım sıkıldı..bu yolçuluklar çok hırpladı bebeğimi...2 kez gittim erdeğe 2 kezde hasta oldu..ramazanda çıkmayaçağım bir yere...

KADİR TUĞCUopuyorumnanaktan ben kesinlikle katılıyorum.. her dediği akla yatıyor..
bnde bazen ceinin kahwaltısına süt katıyorum we hiiiiç bişeycik olmadı geçen ki dr kontrolümüzde kan sayımıda yapıldı kan değerleri çok iyi çıktı.. demir ilacı falan bile wermedi yani...

[B]delikafadulden aaaaa erkekkk waaaaaaarrrrdelikafadulden o pipiyi kserim naaaaannnnsempatiksalakcinni kız taşolar nerde:))))

evet adam çok haklı zaten bana hep saçma geliyordu..onu yedirmeyin bunu yedirmeyin falan filan..annem ben 3 aylıkken ev yemeklerinin suyundan veriyormuş..hiç bana özel mama falan yapmamış kadın..çok şükür herşeyimde gayet iyi,sağlıklıyım...ben çorbasına falan süt katıyorum..iyileşsinde ev çorbaları vermeye başlayaçağım yavaş yavaş..yayla yoğurt çorbası gibi çorbalardan...açaba bal salça gibi 1 yaşına kadar verilmesi yasak yiyeçekler hakkında ne düşünüyor?onu soraçağım ben bi?

kızlar yaptığınız muhallebilerin içine şeker atıyomusunuz bazı kaynaklarda bebekleri şekere alıştırmamak için konmamalı diyo koymayınca da çocuk onu nasıl yicek hiç tadı olmuyo
ben kendimize yaptığım gibi yapıyorum ama suyla pişirip ılıttıktan sonra içine biberon maması katıyorum daha besleyii olsun diye...yani şeker koyuyorum 1 çay kaşığı..100 gr muhallebiye

Son düzenleme:
günaydın kızlar...
eşimin 2 gündür süren hastalığının sebebi anlaşıldı bugün...şu sıcakta battaniyelerle yatıyodu donuyorum diye.bu sabah bi uyandık.heryerinde kırmızı benekler...EVET OĞLUŞTAN SONRA KOCİŞTE SU ÇİÇEĞİİİİİİİİİİİİİİİ..............inşallah kızçeme geçmezzzzz...

aaaa şu yaşta su çiçeğimi çok geçmiş olsun....

hasret maşallah senin fıstığa onun niyeti artık gezmek anlaşılan...

günaydın arkadaşlar moralim bozuk :KK43: bebişim çok az çiş yapıyor günde belki iki kere azıcık oda nedendir acaba :KK43:( bide pipisini geldiği yerde pembemsi leke oluyor kanmı dedim ama pembe gibi karpuz veriyor annem ondan olabilirmi yoksa bi sorunmu vardır çıldırıcam eşim ve annem bişey yok sen evham yapıyorsun diyor napıcağımı şaşırdım ya böyle bişey başına gelen varmı acil yardım :KK43:((

günaydın kızlar...
Eşimin 2 gündür süren hastalığının sebebi anlaşıldı bugün...şu sıcakta battaniyelerle yatıyodu donuyorum diye.bu sabah bi uyandık.heryerinde kırmızı benekler...evet oğluştan sonra kocişte su çiçeğiiiiiiiiiiiiiii..............inşallah kızçeme geçmezzzzz...

çok geçmiş olsun dikakt et büyükelrde hemen aşı lazım tehlikeli lalh korusun...

[ı]
amanınnn senin kız olmayacak şekilde yataktan da düşmüştü valla herşeyi bekle ondan, bu hızla giderse 1 yaşında çocuğu sokaklarda arayacaksın böööle eve getireceksin kaydirigubbakcemile :KK1:
Kerem dönme girişimlerinde bulunuyor yan dönüyor ama yüzüstü pozisyonu hiç sevmediği için bakıyor ki biraz daha dönerse yüzüstü olacak hemen sırtüstü haline geri dönüyor. Boynunu kaldırıp kalkmayı da çok seviyor ama başka bir numara yok, erkek bebekler hem geç konuşuyor hem çok hımbıl oluyor beee her numara yine kızlarda [/ı]

hasretin kızıd hasret gibi azimli maşşşalh onaaaa........ Biz senle çocukalrı hasrete gönderelim. Baksana benim sleinde senin anlattığın gibi çok sakin duruyor... Yüz üstünü sevmedi ve dönmüyorda sadece aykalarını ağzına sokma işini güzl yapıyor :):)).

günaydııııııııııınnnn

günaydın arkadaşlar moralim bozuk :KK43: bebişim çok az çiş yapıyor günde belki iki kere azıcık oda nedendir acaba :KK43:( bide pipisini geldiği yerde pembemsi leke oluyor kanmı dedim ama pembe gibi karpuz veriyor annem ondan olabilirmi yoksa bi sorunmu vardır çıldırıcam eşim ve annem bişey yok sen evham yapıyorsun diyor napıcağımı şaşırdım ya böyle bişey başına gelen varmı acil yardım :KK43:((

canım günaydın... Bence sen evham yapıyorsundur artık onalrda öyle sürekli işeyip pislmiyorlar altlarını benim kızımda çok doldurmuyor bezini eskisi gibi... Karpuzu bi müddet kesip dene biizmkinede domates kızarıklık yaptı bogazına ve kollarına doğru ben artık domates vermiyorum...

canım günaydın... Bence sen evham yapıyorsundur artık onalrda öyle sürekli işeyip pislmiyorlar altlarını benim kızımda çok doldurmuyor bezini eskisi gibi... Karpuzu bi müddet kesip dene biizmkinede domates kızarıklık yaptı bogazına ve kollarına doğru ben artık domates vermiyorum...

çişi kırmızı gibi canım beze pipinin geldiği yerde bölye kırmızı kırmızı gibi offfffffffff annelik ne zor iş ya allahım yardım ett :KK43:

çanım havalar sıçak terledikleri için idrarlarıda az oluyor emirhanda aynı öyle...bu arada mirhan çişini yaparken aynı yerde bizdede pembensi bir leke oluyor uunda...

X