2010 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

ayy,inanmıyorum ya,burasıda bigün dolup taşacakmı,.acaba içlerinde bende olacakmıyım..ALLAH herşeyin hayırlısını versin..mafoldumben mafoldumben mafoldumben :gitme: :gitme:

evet kıslar inş.geliyor.bizde burda olcas inş. bu ay.Rabbimden dileğim bu ay inş.herkes hamiş kalır en sağlıklısından:)))))
iyi ki varsınıs kıslarr..

MUSTAKBEL MART ANNELERI BU GUNLERDE MUTLU HABERLERI TEKER TEKR ELIYOLAR HER HALDE YAKINDA DOKULURLER INSALLAH BURAYA ALLAH HEPINIZIN gonlune gore versin INSALLAH

Hoşbuldum canım; teşekkür ederim. Aslında olsa mı acaba falan gibi bir dönemde oldu. Daha bir yıllık evli bile değilim. Hasretle beklemiyordum yani. Fakat acaip heyecanlandım. Henüz çok erken diye kimseye de söylemedik. Korku, endişe, mutluluk karman çorman şeyler hissediyorum. Hakkımızda ne hayırlıysa o olsun.

AMAN AMAN HANİMİŞ mart anneleri,.nirdesiniz...kimler mart annesi olmak istiyo..el kaldırın bakalım..ilk sırada ben varım ona göre..:lepi: :lepi:BİRAZ sayfaya hareket vermek istedim..herkeşi öpüyorum,mucuksssssssopuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

X