Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Gsleri bym hanmlar bu balk size!

deryamelis

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2009
4
0
:uhm:yaa bi sürü yöntem yazmışsınız haplar yağlar otlar..peki ama hangisi kesin çözüm?kullanan ve kendinde işe yarayan bbayanlar buraya yazabilirlermi hangi yöntemi ne kadar süre uyguladıktan sonra ne kadar işe yaradı??

Son düzenleme:
açıkçası bende çoooooooooook merakkkk ediyorum bilen bir varsa açıklasın
lütfeeeennn

Topikleri incelediyseniz nelerin etki ettigini anlayabilirdiniz.
Anladıgım kadarıyla siz kesin işe yarayan şeyleri uygulamak istiyorsunuz.Ama etki etme durumu kişiden kişiye göre degişiyor ne yazık ki...
Kiminde hiç etki etmezken cogunda da etki edebiliyor.
Ben genelde herkese işe yarayan rezene çayını günde bir bardak içmenizi tavsiye ederim.
Bu cay cogumuzda işe yaradı.
Bununla birlikte kara üzüm çekirdegi tozunu da kullanmak etkiyi artıracaktır.
Yalnız artık mevsimi geldi taze kara üzümü cekirdegiyle yemek kurutulmuşana oranla cok daha fazla etkili.Hızlı etki almak isteyenler 1 hafta boyunca normal büyüklükte bir salkım yerlerse cekirdegini cignemek koşuluyla gözle görülür derecede bir şişkinlik göreceksiniz.
Bende ki dolgunluk adet dönemimdeki dolgunluktan daha fazla olmuştu.Bu dedikleriimin işe yarayıp yaramadıgını anlamak içinse denemeniz gerekecektir.
Bazısına küç etki etmemiştir kimisine de ısırgan cayı iyi gelmiştir bu sebeple ön yargılı olmayın ve hepsini deneyin derim ben...
Ben 4 aydır uygulayabildigim kadarını kendimi zorlamadan abartmadan yapmaya calışıyorum.
4-5 cm lik büyüme sözkonusu.
ılk zamanlarda şişkinlik olarak gözüksede artık bu görüntü yok meme dokum büyüdü hissedebiliyorum.
Bu büyüme 3 aydan sonra daha belirgin oldu.
Bu sebeple yılmadan devam edin ve önce inanın bu cok etkili cünkü...

Katılıyorum maskara, herkesde farklı etki ediyor mesela forumlarda küç'ün kilo aldırdığını okudum ama bende tam tersi korkunç iştah kapatıcı etkisi oldu haliyle zayıflamaya başladım ki en istemediğim şey...Bunun dışında bütün bunları düzenli kullanmak şart, 1 ay kullanıp bırakırsanız hiç bir etkisi olmayacağı gibi ne kullanırsanız kullanın bunu spor ile destekleyin mutlaka çünkü bu sayede büyümeyi sabitlemiş oluyorsunuz...Ben bu kürlere başlayalı neredeyse 1 ay oldu ama şu anda epey gelişme kaydettim...

mrb kızlar,,
kilolarınızı söyleyebilirmisiniz..çünkü benim kilom az olduğu için mi küçük die düşünüorum.1.69 boy 50 kiloyum..yani bunları yapsam da yaramaz die düşünüorum :KK43: ne dersiniz

Benim 1.70 boy,50 kilo;aynıyız yani.Ben de şimdiye kadar olumlu bir sonuç alamadım,ama devam ediyorum.Çünkü 1 sene sonunda büyümüş olanlar da var..bi umut işte:)

ne kullanıosun peki..bişey kullanıp faydasını gördüğün oldumu??ben hurma yiorum..duymuşsundur..tık yok:)ama yeni başladım tabii..birde küç.

ne kullanıosun peki..bişey kullanıp faydasını gördüğün oldumu??ben hurma yiorum..duymuşsundur..tık yok:)ama yeni başladım tabii..birde küç.

Ben küç yiyorum,çilek yağı ile masaj yapıyorum.Arada çay içiyorum,rezene ya da adaçayı.Şimdiye kadar kullandıklarımdan faydasını görmedim.Ama bekliyorum:)

kızlar ben kuru üzümün kendisini yiorum ya,,siz direk çekirdeğinimi aldınız
fiyat aralığı ne civarda yazar mısınz??

3 ay kadar bitkisel bir krem kullandım, üzerinde göğüs şekillendirici yazıyor ve tamamen bitkilerin yağlarından elde edilmiş bir ürün.. Çok memnun kaldım.. Bırakalı yaklaşık 4-5 ay oldu ancak eski hallerine dönmediler.. Yaz geçsin yeniden başlamayı düşünüyorum..

3 ay kadar bitkisel bir krem kullandım, üzerinde göğüs şekillendirici yazıyor ve tamamen bitkilerin yağlarından elde edilmiş bir ürün.. Çok memnun kaldım.. Bırakalı yaklaşık 4-5 ay oldu ancak eski hallerine dönmediler.. Yaz geçsin yeniden başlamayı düşünüyorum..

cnm ısmını verırmısın kullandıgın kremın bıde kac kutu kullandın ne kadar fark ettı cm yada beden olarak acıklarsan sevınırıma.s.

Özelden yazmıştım nezcim,
Burada da yazayım, adını hatırlayamadım ama aktardan tamamen bitkisel diye almıştım.. Bir kaç bitki ağı karıştırılarak hazırlanan bir şeymiş.. Fiyatı 14-15 civarı bir şeydi.. 3 ayda 2 kutu, günde 100er masajla kullandım.. Ölçülerimi bilemeyeceğim ama destekli 75i doldurmayan göğüsler rahat rahat doldurabilir kıvama geldiler..

Özelden yazmıştım nezcim,
Burada da yazayım, adını hatırlayamadım ama aktardan tamamen bitkisel diye almıştım.. Bir kaç bitki ağı karıştırılarak hazırlanan bir şeymiş.. Fiyatı 14-15 civarı bir şeydi.. 3 ayda 2 kutu, günde 100er masajla kullandım.. Ölçülerimi bilemeyeceğim ama destekli 75i doldurmayan göğüsler rahat rahat doldurabilir kıvama geldiler..

kutusunun rengini, boyutunu falan hatırlıyor musun acaba :eek:

Yeşil tonlarında bir kutusu vardı.. Arkasında da bitkilerin adı vardı.. Bir de göğüs resmi vardı üzerinize afiyet -tatlicadiarzu-

merhaba
kızlar ben göğüs büyütücü bir ürün duydum internette de araştırdım yorumlarada baktım sorun yaşayan olmamış. longda göğüs büyütücü krem 2 ay gibi bir sürede 2 beden büyüme sağlıyormuş.sorunları olan arkadaşlar araştırsınlar bence bunu. etkisini görürler umarım. ben şuan zayıflamak için uğraşıyorum o yüzden henüz ben ürünü kullanmaya başlamadım. eğer kullanlar varsa yorumlarını yazsınlar. benim göğüslerimde cok küçük bunun için yardımlarınızı bekliyorum.

X