En güzel ev : Baba evi...

hacercim çok güzel ve şirin bi eviniz var güle güle oturun bahçeniz harika annende çiçeklerle birlikte ne güzel çıkmış her şey mis gibi odandaki bakır tablonda süpera.s.
sen daha bize çooook makyaj videoları çekersin bu evden:)))

oyoyoyyy bu nasıl güzel bir ev sıcacıkk huzur veren bayıldımmmm.
bahçeniz bir harika e tabi annenizdeopuyorumnanaktannede güzel poz vermiş iki çiçek yan yana.
baba evi gercekden en güzel olan evdir.huzurla mutlulukla saglıkla oturmayı nasip etsin Allahım e tabi aynen koca evindede kaydirigubbakcemile3

oyoyoyyy bu nasıl güzel bir ev sıcacıkk huzur veren bayıldımmmm.
bahçeniz bir harika e tabi annenizdeopuyorumnanaktannede güzel poz vermiş iki çiçek yan yana.
baba evi gercekden en güzel olan evdir.huzurla mutlulukla saglıkla oturmayı nasip etsin Allahım e tabi aynen koca evindede kaydirigubbakcemile3

Aminn aminn Allah baba evini aratmasın kimseye inşallah :Saruboceq:

canım benim ilk önce annen ve baban herşeyden daha güzel...Rabbim sağlık sıhhat versin...:Saruboceq:
evinize gelince muhteşem bayıldım ..mutfak özellikle çok güzel..aynı zamanda çok temiz bir ev çiçek gibi maaşaallah..Rabbim huzurla oturmayı nasip etsin sevdiklerinle birlikte...:Saruboceq:evlendiğindede seninde gönlüne göre güzel bir evin olması dileğiyle canım...:nazar:a.s.

nasıl huzur dolu nasıl sıcacık bir ev canım benim...
valla bahçeyede bayıldım cennet gibi...
yanlız misler gibi olduğuda kaçmadı gözümden....

eviniz cok güzel canım uzun uzun yıllar annenle babanla hep sağlıkla birlikte olun inş.
baba evim deyince içim bir cızzz etti :KK43:
bende birkac ay sonra evleneceğim ama nasıl kopacağım hiç bilmiyorummafoldumben

evinizdeki huzuru ve sakinliği ben taa burdan hissettim..
Allah evinizde ağız tadıyla güzel günler geçirmek nazip etsin
opuyorumnanaktan

X