medicana doğum ücreti

arkadarslar medicana çamlıca ümraniye normal doğum ve sezeryan ücretleri nekadar bilen varmı?

bende normal 1500 sezeryan 2000 duydu.ssk lı fiyatlar bunlar sanırım.Orda doğum yapmaya kararlı mısın?doktorun kim?bende 30 haftalığım artık bir hastanede emin olmak istiyorum.Şu anda Medicana ya gidiyorum.Doktorum Hüseyin Bey.Ama doğum için kararsızım.

arkadarslar medicana çamlıca ümraniye normal doğum ve sezeryan ücretleri nekadar bilen varmı?

Ben de 26 haftalık hamileyim. Doğumu Medicana International'da (Beylikdüzü) yapıcam kısmetse... Fiyatları sordum. Normal: 2800, sezeryan: 3700. Tabi bu fiyat doktoruna göre değişir. Benim doktorum aynı hastanedeki op. Fatma hn. Heralde doç ya da prof olursa daha yüksek olur.

Bunlar normal fiyat tabi SSK değil.

2014 Çamlıca Medicana doğum yapan var mı ? Fiyatlar Şartlar nasıldı ? 38. hafta bitti ama hala Hastane belli değil :KK43:

2014 Çamlıca Medicana doğum yapan var mı ? Fiyatlar Şartlar nasıldı ? 38. hafta bitti ama hala Hastane belli değil :KK43:

Benim yakınım 2 doğumunu da Çamlıca Medicana da yaptı. Sibel açıkalın da. Çok memnun kaldı. Şu an ssk lı normal doğum 2000 lira sezeryan 3000 liraymış. Ben de sibel hanıma muayene olmuştum ama doğumu atlasta yaptım Medicanada fiyatlar çok pahalı geldiği için. Maddi olarak sıkıntınız yoksa çamlıca Medicanayı tavsiye ederim.

X