Lazer Epilasyon Ankara' daki Lazerli Epilasyon Merkezleri Hakkında Bilgi

ya alex bana etki ediyo da makina yok ki orda, ne zaman yaptırdın sen? ben marttan beri gidiyorm hep jelli ile yapıyor, ben alex le işleme girmek istiyorm,bazı bölgeler döküldü inceldi ama bacaklara hiç etki etmiyo, daha önce alex le yaptırdım, etkili olmuştu, buraya da alex var diye gittim, ki bana var dedi, ama daha hiç yaptıramadım alex le. sen kaçıncı seansını yaptırdın ve alex le kaç kere yaptırdın belirtebilir misin??

canım ben 4 seansımdayımşu anda.ama 2.seansımda alexle yaptığını söledi sadece koltuk altımı.onun dışında benim bacaklarım bayaa bi azaldı,yok denecek kadar.

mesajınızı aldım ilginize çok teşekkür ederim en kısa zamanda dediğiniz yere gidip görüşeceğim

bu arada forumdaki kızlar bir şey dikkatinizi çekti mi bilmiyorum ,ben çalışan birisiyim yarım gün çalıştıım halde drbeauty kadar sık foruma girip mesaj yazamıyorum .siz drbeauty nasıl oluyorda bir de devlette doktor olduunuzu söylüyorsunuz ve sürekli internette mesajlara cevap yazabiliyorsunuz anlamlandıramıyorum.bizler bi fikir alabilirmiyiz çabasında olan insanlarız.ben kuaförümü de buradan bulmuştum gerçi değiştireceğim ama.:KK70:ya siz bulacağınız ya da arayacağınız bir şey yok ve sürekli sanki maaşlı çalışıyor gibi herkeze cevap veriyorsunuz ..

kızlar sincan özel bilgi tıp merkezi ile görüştüm referans üzerine gittim tüm bacak bikini bölgesi ve ayak üstü dahil 280 tl (seans ücreti şu an indirmdeler gerçek fiyat 400 dü yanılmıyorsam) alet nd yag model önce aynı kurumun dermatologu gördü ve yönlendirdi haziranda ilk seansımı aldım tatile gittim daha yeni ikinci seans bitti bakalım nasıl sonuçlanacak 10 gün sonra tüyler dökülmeye başlayacak bu arada işlemi nükhet adında bir estetisyen yapıyor şimdilik işler yolunda gibi gözüküyor ücreti her seans sonunda alıyor

bu arada forumdaki kızlar bir şey dikkatinizi çekti mi bilmiyorum ,ben çalışan birisiyim yarım gün çalıştıım halde drbeauty kadar sık foruma girip mesaj yazamıyorum .siz drbeauty nasıl oluyorda bir de devlette doktor olduunuzu söylüyorsunuz ve sürekli internette mesajlara cevap yazabiliyorsunuz anlamlandıramıyorum.bizler bi fikir alabilirmiyiz çabasında olan insanlarız.ben kuaförümü de buradan bulmuştum gerçi değiştireceğim ama.:KK70:ya siz bulacağınız ya da arayacağınız bir şey yok ve sürekli sanki maaşlı çalışıyor gibi herkeze cevap veriyorsunuz ..
birincisi 24 saat internette bağlı çalışıyorum mesleğim icabı internette diğer meslektaşlarımla bilgi alışverişim yada hatırlayamadığım konular hakkında bilgiye ulaşmak amacıylada kullanıyorum ve bu durum bizim gibi bilim insanlarında çağın gereği,merak ediyorsanız cep telefonum bile sınırsız internete bağlı ayrıca yazışma saatlerime biraz dikkat etseydiniz foruma genelde gecenin ilerleyen saatlerinde vakit ayırabiliyorum ve özel mesajlarım dahil elimden geldiğince cevaplıyorum!sizin gibi birkaç art niyetli ve saygısız insanlar dışında onlarca kişi teşekkürlerinide esirgemiyor!bu anlamda mutluyum...

dr beauty,
ndyag lazerin hangi merkezlerde bulunduğuna dair adresler vermiştiniz.ben light sheer diod makinası ile epilasyonumu yapmak istiyorum.bu makinanın hangi illerde ve hangi merkezlerde bulunduğunu öğrenebileceğim bir adres var mı?

dr beauty,
ndyag lazerin hangi merkezlerde bulunduğuna dair adresler vermiştiniz.ben light sheer diod makinası ile epilasyonumu yapmak istiyorum.bu makinanın hangi illerde ve hangi merkezlerde bulunduğunu öğrenebileceğim bir adres var mı?
cihazın markasını yazıp bulunduğunuz şehri ilave edin ve google dan tarayın yada bu cihazın google den Türkiye dağıtımcısını bulabilirsiniz sanırım
nd/yag fotona daha önce benim çalıştığım teknoloji olduğu için sitesinide tanıyorum

Doktor Hanim , okudugum ve gozlemledigim kadari ile herkese yardimci olmaya calisiyorsunuz , bana da cevap yazmistiniz. pek cok arkadasimin ve benim size tesekkur ettigini tahmin edebiliyorum. lutfen 1-2 kisini lafina bakmayin, onlarn da iyi niyetli olmadigi ortada. vakit ayirip bizlere cevap yazmaniza tesekkurler...

Doktor Hanim , okudugum ve gozlemledigim kadari ile herkese yardimci olmaya calisiyorsunuz , bana da cevap yazmistiniz. pek cok arkadasimin ve benim size tesekkur ettigini tahmin edebiliyorum. lutfen 1-2 kisini lafina bakmayin, onlarn da iyi niyetli olmadigi ortada. vakit ayirip bizlere cevap yazmaniza tesekkurler...
yazdıklarınız beni mutlu etti bende sizlere teşekkür ederim ...

Merabalar. Ben Estia Lazer merkezine fiyatlarla ilgili olarak mail attım ve gelen yanıt bu:
Kliniğimizde lazer epilasyon DİODE lazer ile yapılmaktadır.
Seaans aralıkları en az 4 hafta ve tedavi süreci ortalama 5-8 seans arasındadır.
Seans ücretleri yüz bölgesi için 70 tl,boyun 40 tl,koltukaltı 50 tl,genital 100 tl,bikini 80 tl,tüm bacak 400 tl,kollar 200 tl sıdır.
Görüşmek dileğiyle hoşçakalın.
Fiyatlar uygun mudur, bu cihaz güvenli midir sonuç alabilir miyim fikir belirtirseniz sevinirim..

Merabalar. Ben Estia Lazer merkezine fiyatlarla ilgili olarak mail attım ve gelen yanıt bu:
Kliniğimizde lazer epilasyon DİODE lazer ile yapılmaktadır.
Seaans aralıkları en az 4 hafta ve tedavi süreci ortalama 5-8 seans arasındadır.
Seans ücretleri yüz bölgesi için 70 tl,boyun 40 tl,koltukaltı 50 tl,genital 100 tl,bikini 80 tl,tüm bacak 400 tl,kollar 200 tl sıdır.
Görüşmek dileğiyle hoşçakalın.
Fiyatlar uygun mudur, bu cihaz güvenli midir sonuç alabilir miyim fikir belirtirseniz sevinirim..
öncelikle şunu belirteyim lazer merkezi şeklinde sağlık bakanlığınca ruhsatlandırılmış bir kuruluş olamaz,bu iş yeri ya muayenehane,ya poliklinik ve tıp merkezi yada hastane olmak zorunda bu ifadelerin dışında hiç bir yerin lazer yapma yetkisi olamaz ve kaçaktır,eninde sonunda kapatılır!!! eğer bu merkez yukarıda bahsettiğim şartları taşıyorsa mutlaka bir hekim muhattabınız olmalı ve onunlada ayrıntılı ön değerlendirme yaptırmalısınız!!! bunun dışında diot lazer kalıcı epilasyon yöntemleri arasında yer almakta ancak çok tecrubeli olduğum bir cihaz değil!fiyatlara gelince ,%20 daha uygun fiyatlı yerler bulabilirsiniz ancak bu fiyatlarda makul sayılır,yinede önceliği nd/yag yada alexandrıte modellerine vermenizi tavsiye ederim

ben de teşekkür ederim.. ben yazdıklarınızda herhangi bir çıkar gözettiğinizi düşünmüyorum.. iyilik yapana kesin bi çıkarı vardır diye bakan bi anlayış iyiliğe inancı kalmamış bi anlayıştır..

doktor hanım merhaba tekrar.Ben bir merkezle görüştüm.Medlaser poliklinik.Burada diod lazer kullanıyorlarmış.Markası mediostar.Bilginiz var mı acaba bu firma ve markayla ilgili.Bir de işlemi estetisyen yapıyor.Kılları jiletleyip gidiyoruz.Soğutuculu bir makine.Jel sürdükten sonra işlem yapıyorlarmış

Kızlar sizce sadece bikini bölgesi kaç seansta ve ne kadara biter fiyat olarak?????

doktor hanım merhaba tekrar.Ben bir merkezle görüştüm.Medlaser poliklinik.Burada diod lazer kullanıyorlarmış.Markası mediostar.Bilginiz var mı acaba bu firma ve markayla ilgili.Bir de işlemi estetisyen yapıyor.Kılları jiletleyip gidiyoruz.Soğutuculu bir makine.Jel sürdükten sonra işlem yapıyorlarmış
diot lazer çok tecrubemin olmadığı bir konu önerim bu kliniğin doktoru ile ön görüşme yapmanız,bazı diot modelleri IPL gibi jelle kullanılabiliyor bazıları ise jel kullanılmadan işlem yapıyor ancak diot kalıcı epilasyon yöntemleri arasında yer alan bir lazer cihazı

arkadaslar eger bana gun ıcınde cevap verırsenız sabah gıtmeyı dusunuyorum lutfen gıtmıs ve memnun olan arkadaslarda rıca edıyorum bana adres bılgısını yazarlarsa cok mutlu olucam sımdıden cok tesekkur ederım

Ben de lazer epilasyon yaptırmak istiyorum ankarada ama daha önce yaptıran birisinden sonucu öğrenmeden gidemiyorum. Daha önce yaptırıp, aradan uzunca bir süre geçtiği halde memnun kalan var mı. Çünkü tüyler bitse bile daha sonra tekrar çıkabiliyormuş
everlasting Gönül hanıma gittiğini yazmış. Şu anda durumunuz nasıl. Tüylenme tamamen bitti mi. Toplam ne kadar ücret ödediniz. Bu Gönül hanım dermatolog mu ve bu yerde doktor bulunuyor mu?

4 seans koltuk altı bölgeme alexd. ile lazer epilasyon yaptırdım ama pek memnun kalmadım...gittiğim yer tunalıdaki epilazer..ankaranın birçok yerinde şubeleri bulunuyor ki doktorda var,ancak sadece doktorla görüşüyorsunuz,lazeri başka kişiler muhtemelen güzellik uzmanı olan kişiler yapıyor...yazın gidemediğimden dolayı mecbur kalırsam jilet kullanabileceğimi onun dışında ağda vs yapmamamı söylediler..ama jiletledikten sonra kıllar eskisi gibi çıkmaya başladı..zaten azalma yoktu tek fark biraz sarımtırak çıkması idi,jilet sayesinde şimdi simsiyah oldular...ankarada önerebileceğiniz başka güvenilir alexd. lazer yapan yer varmı:KK43:(((

X