Lazer Epilasyon Ankara' daki Lazerli Epilasyon Merkezleri Hakkında Bilgi

,inşALLAH hepimiz tatminkar sonuçlar alırız. ben de tunalıdaki heriona gitmeyi düşünüyorum ilk önce görüşelim bakalım ne dicekler öncelikle göbek ve göğüs arasından başlamak istyrm ama korkmuyor da değilim benim tenim koyu ve ordaki tüyler ayva tüyü gibi yazın falan güneş vurunca belli oluyo sadece şimdi jilet vurunca o bölgelere iyice artacak tabiki. bide bir sorum olacak nd yağ lazer çok acı veriyo diyolar doğru mu?

estia beauty den aldığım mail:
Polikliniğimizde lazer epilasyon DİODE lazer ile yapılmaktadır.
Seans aralıkları 6-8 hafta ve tedavi süreci ortalama 5-8 seans arasındadır.
Seans ücretleri koltukaltı bölgesi için 50 tl,tüm bacak 400 tl sıdır.
Ayrıca tm bacak koltukaltı ve genital bölgesinin birlikte çalışılması durumunda seans ücretinin 500 tl olduğu bir paket programımız bulunmaktadır.

bacak için daha uygun bir yer bulabilir miyim acaba var mıdır ?

eğer nd yag ile yaptırırım diyosan herion 250 tl demişti tüm bacak istersen bi de sen sor son bir haftada okadar çok yer aradım ki yanlış hatırlıyo olabilirim

ben geçtiğimiz yaz sonu Özkaya tıp merkezinde koltukaltı yaptırdım. güvenpark dolmuş duraklarının hemen karşısında. lazere yeni başladıkları için sanırım fiyatları çok ucuzdu. koltuk altımı 50 tl ye yaptırmıştım. ama çok memnun kalmadım; diğer lazer merkezlerinde 15 gün sonra kontrole çağırıyorlar gözden kaçanları yeniden tarıyorlar lazerle. burda ben kontrole gelecek miyim dedim gerek yok dediler. yani yaptıkları işin iyi netice verip vermediğinin çok üzerinde durmuyolar gibi geldi bana.. ayrıca benim ilk seansım olmasına ramen zort diye en yüksekten başlattılar iki gün kollarımın altı kabarık dolaştım. bir daha da oraya gitmedim..

yani tavsiye etmiyorum pek :KK66: cihazları iyi ilgi ve bakımı kötü bi yer..

bunu gördüğüm iyi oldu bende özkaya ya başlamayı düşünüyordum, nd yag ve alex kullanıyorlar ve fiyatları uygun diye.. ama senin gibi birinden daha duydum hem yakıyorlar hemde kontrol sıfırmış :KK43:

kızlar bana tavsiye edebileceğiniz ndyag ve alex kullanan uygun fiyatlı yer var mı acaba tüm vücut seansı 500e kadar veririm güvenirsem..

,inşALLAH hepimiz tatminkar sonuçlar alırız. ben de tunalıdaki heriona gitmeyi düşünüyorum ilk önce görüşelim bakalım ne dicekler öncelikle göbek ve göğüs arasından başlamak istyrm ama korkmuyor da değilim benim tenim koyu ve ordaki tüyler ayva tüyü gibi yazın falan güneş vurunca belli oluyo sadece şimdi jilet vurunca o bölgelere iyice artacak tabiki. bide bir sorum olacak nd yağ lazer çok acı veriyo diyolar doğru mu?

bende yaptırıyorum o bölgelere. jilet kullandırmıyorlar zaten az diye. size de yaptıracaklarını sanmıyorum. acı oluyor tabii. ama katlanılmaz değil. merak etme.

kızlar meraba bende yüzüme yaptırmak istiorum ama iz kalır die korkuorum ?bide hiç yüzünü yaptıran war mı ?ne kadara mal olur bana acaba?

Dr.Beauty06 öncelikle size çok çok çok teşekkür ederim, ben bu foruma girip daha öncede fikrimi beyan etmiştim ve fikir almak istemiştim ama yazılanlar kafamı karıştırmaktan başka bir işe yaramadı.

İlk defa birisi ilk ağızdan en doğru ve en özet halinde bizlere yardımcı oldu. MADISON nickli arkadaşın sözlerine asla katılmıyorum ve sizden onu muhatap almamanızı rica ediyorum zira ona kızıp giderseniz bizleri mahrum etmiş olacaksınız.

Ayrıca fikrimide söyleyeyim,bir zamanlar burda ahmogeri diye biri vardı epeyce LZR tüy merkezini övdü şimdi ses yok bir arkadaş ona uydu gitti, sonuç alamadığından bahsediyor.Bende ahmogeri gibi madison nickli arkadaşında taraf oldugunu düşünüyorum merkezin kendi ekibinden bile olabilir.Ahmogeri nickli arkadasın tavrı çok netti zaten, çünkü o merkeze bende görüşmeye gittim aptal değilim bana asla güven vermedi, son derece vasat dr.u olmayan doğru dürüst ekibi bile olmayan bir yerdi ve tek makinası ipl'di.gitmedim ben iyiki de gitmemişim.

Bugün ankara lazer merkezine gittim benimle görüşen biraz soğuk suratlı çalışan dışında güzel bir yer ama fiyat oldukça tuzlu,kendisi bana 2 merkezin daha ankarada iyi oldugunu söyledi biri lazerlife diğeri nihatözkan dermatoloji, aradım görüştüm ve dr.nihat özkanda karar kıldım.

Tüylerimden kurtulmak istiyorum ve bunun için hakedilen parayı vermeye razıyım,yeterki sonuç alayım, sokağa atacak 1500 liram yok annemin bir lafı vardır "ucuz mal alacak kadar zengin değilim" der çok doğru ucuz diye gidiyosunuz ama 1500 liranız çöpe gidecek.

Dr.hanım size tekrar çok teşekkür ederim sizden özkan dermatolojiden bahsetmişsiniz şimdi içim daha da rahat gideceğim.

gelişmelerden herkesi bilgilendireceğim.

tunalıdaki herion giden arkadaşlar,fiyat konusunda bilgi verirseniz çok sevinirim...bir de memnun kalıp kalmadığınız konusunda tabi...

Dr.Beauty06 öncelikle size çok çok çok teşekkür ederim, ben bu foruma girip daha öncede fikrimi beyan etmiştim ve fikir almak istemiştim ama yazılanlar kafamı karıştırmaktan başka bir işe yaramadı.

İlk defa birisi ilk ağızdan en doğru ve en özet halinde bizlere yardımcı oldu. MADISON nickli arkadaşın sözlerine asla katılmıyorum ve sizden onu muhatap almamanızı rica ediyorum zira ona kızıp giderseniz bizleri mahrum etmiş olacaksınız.

Ayrıca fikrimide söyleyeyim,bir zamanlar burda ahmogeri diye biri vardı epeyce LZR tüy merkezini övdü şimdi ses yok bir arkadaş ona uydu gitti, sonuç alamadığından bahsediyor.Bende ahmogeri gibi madison nickli arkadaşında taraf oldugunu düşünüyorum merkezin kendi ekibinden bile olabilir.Ahmogeri nickli arkadasın tavrı çok netti zaten, çünkü o merkeze bende görüşmeye gittim aptal değilim bana asla güven vermedi, son derece vasat dr.u olmayan doğru dürüst ekibi bile olmayan bir yerdi ve tek makinası ipl'di.gitmedim ben iyiki de gitmemişim.

Bugün ankara lazer merkezine gittim benimle görüşen biraz soğuk suratlı çalışan dışında güzel bir yer ama fiyat oldukça tuzlu,kendisi bana 2 merkezin daha ankarada iyi oldugunu söyledi biri lazerlife diğeri nihatözkan dermatoloji, aradım görüştüm ve dr.nihat özkanda karar kıldım.

Tüylerimden kurtulmak istiyorum ve bunun için hakedilen parayı vermeye razıyım,yeterki sonuç alayım, sokağa atacak 1500 liram yok annemin bir lafı vardır "ucuz mal alacak kadar zengin değilim" der çok doğru ucuz diye gidiyosunuz ama 1500 liranız çöpe gidecek.

Dr.hanım size tekrar çok teşekkür ederim sizden özkan dermatolojiden bahsetmişsiniz şimdi içim daha da rahat gideceğim.

gelişmelerden herkesi bilgilendireceğim.

ben de özkan dermatolojiyi tercih edenlerdenim ilk seansım haftaya bakalım gelişmeler nasıl olucak ama ben de umutluyum

tunalıdaki herion giden arkadaşlar,fiyat konusunda bilgi verirseniz çok sevinirim...bir de memnun kalıp kalmadığınız konusunda tabi...

ben de heriona gittim tüm bacak 250 ayak üstü falan da dahil.. koltuk altı ve bikini birlikte 50 lira.. ama daha bi kere gittim gideli de daha 1 hafta oldu o yüzden etkileri için bişey diyemycem..

ben ikinci seansıma gittim bir ay kadar önce. orda beşinci seansına gelen bir kız vardı. muhabbet ettik sıra beklerken. çok memnun olduğunu özellikle de dördüncü seanstan sonra neredeyse bitecek kadar az çıktığını söyledi. bakalım dördüncü seansı iple çekiyorum ben de.

eses81 ve poena bende yazdıklarınızdan dolayı bi özkan dermatolojiyle görüşmeyi düşünüyorum ama önce size danışmak istedim
uygulayan bayan mı?
sakıncası yoksa fiyatları nedir hangi makinalar uygulanıyor yazar mısınız?
teşekkürler..

eses81 ve poena bende yazdıklarınızdan dolayı bi özkan dermatolojiyle görüşmeyi düşünüyorum ama önce size danışmak istedim
uygulayan bayan mı?
teşekkürler

evet uygulayan bayan cihazlarda epıcare alexandrite nd yag fotona kullanıyolar bi de diod var galiba ben daha çok epicare ile ilgilendiğim için dioda dikkat etmedim gidip bi görüşebilirsin hem ortamı da görüp değerlendirmeni öyle yaparsın hangi bölgeleri düşünüyorsun görüşmeye gittiğim gün bi broşür verdiler orda ücretler yazıyo ona göre yazarım istersen

uygulayan bayan mı?
teşekkürler

evet uygulayan bayan cihazlarda epıcare alexandrite nd yag fotona kullanıyolar bi de diod var galiba ben daha çok epicare ile ilgilendiğim için dioda dikkat etmedim gidip bi görüşebilirsin hem ortamı da görüp değerlendirmeni öyle yaparsın hangi bölgeleri düşünüyorsun görüşmeye gittiğim gün bi broşür verdiler orda ücretler yazıyo ona göre yazarım istersen

açıkçası zamandan tasarruf için ve ucuza gelmesi için tüm vücut düşünüyorum, tek bacak kol, yüz felan olunca fiyat katlanıyo :KK43: baya yüklü bi para vericeğim içinde en doğru yere karar vermeye çalışıyorum bilmiyorumkismile tunalıdaki herion ve sizin dr. garantili gibi görünüyo..
sizce seansı ne kadar olmalı tüm vücut için alex ve nd yag uygulayan bi yerin?

ben we 4 arkadsım 5 mız gıdıoruz su anda pazar gunlerı gıttımız ıcın koltuk altı we bıkını bolgesı 50 tl oduorum

ben ank her yere gıttım atıs yaptırdım daha oncede burda yazdım koroglunda ecm estetık lazere gıttım de kolumu yaktılar we cok unlu bı yer dıod lazer kullanıyorlardı

benm we arkıdaslarımın 2 seanstayız eskıden benm tugler tek bı noktadan 2 3 tane cıkardı sımdı derımı gorebılıyorm tek cıkıo kısaca etımı gorebılıorm aralıklarla yane azalma oldu benm arkadsım beyaz tenlı bende esmerım hatta onda bayaz tenlı oldu ıcın cıkma su anda benden daha az oldunu soledı gosterdı

ben cok memnunum gıttım yerden hem koltuk altını hemde paket bolgesıne makına soguk hawa ufledı ıcın toplam 5 dk suruo cunku makına hemen tarıyor.. cok memnunum tawsıe edıorm hı bıde makına vucuda deymedı ıcın ıcım cok rahat mıkrop kapma olanagım yok!!!!

sewgili arkadaşlar ben TUNALIDA BULUNAN HERIONU TAWSIE EDIORUM

KOLTUK ALTI BIKINI BOLGESI = 50 tl 5dk surede bıtıo( sadece pazar gunlerı gıdılıyor)

yüz bolgesi= 150 tl

tum bacak = 250 tl

nere kaldı onuda arar sorarsınız

bana herıonu 2 arrkadsım tawsıe ettı once 50 tl cok ucuz dıe allal dıe bı dusundum taaaakiiii kolum yanana kadar DIOD DA :KK43:

HERIONU HERKESE TAWSIE EDIORM

HEEE BU ARADA HERION PAKET PROGRAMI YAPMIO kızılay dakı yerler gbı kızılayda ben mıss guzellık merkesıne arkadsım gıdıo tum vucut bıtene kadarr 499 tl dı arkadsım ıyı gusel dıo ama ben gıtmek ıstemedım aleksandır kullanıodu onlarda ama genede yaptırmadım cok ugun olmasına ragmen

dıorum ya yandı kolum o acıyı 3 4 gun cekınce cok canım yandı herıondakı doktora gosterıonce az bı ızı kalır dedı oraya yanıkkremı sur dedı

herıon ole tum vucut programı yapmıo doktor da orda dıo bıze ters dıe haberınız olsn

mavi lazere bırı berbat dedı nereyse

bu arada ank butun makınaların bulundu medıcana hastanesı war haberınız olsn ama tuzlu bıraz orası

sewgili arkadaşlar ben TUNALIDA BULUNAN HERIONU TAWSIE EDIORUM

KOLTUK ALTI BIKINI BOLGESI = 50 tl 5dk surede bıtıo( sadece pazar gunlerı gıdılıyor)

yüz bolgesi= 150 tl

tum bacak = 250 tl

nere kaldı onuda arar sorarsınız

bana herıonu 2 arrkadsım tawsıe ettı once 50 tl cok ucuz dıe allal dıe bı dusundum taaaakiiii kolum yanana kadar DIOD DA :KK43:

HERIONU HERKESE TAWSIE EDIORM

Herion la görüşmeyi bende düşünüyorum fiyatından dolayı da anlamadığım heriondaki nd yag lazerin modeli? nasıl 5dkda bitiriyor? tek tek uygulaması gerekmez mi?
bu makinanın tam modelini yazabilir misin? öncelikle onu araştırmak isterim..

arkadaslar dr nihat özkan a gidiyorum demissiniz iletisim adresi verebilir misiniz nette bisey bulamadım[ birde sunu söylemek istiyorum bende lzr tüy tedavi merkezi denen yere gittim burda her türlü makina var diyen bi arkadas vardı hepsi yalan ordaki sarısın bayan bizde sadece ıpl var dedi ve zaten kapsamlı bi yere hiç benzemiyordu ben kandırılmak istemiyorum dürüst bi yer arayısındayım ins bulurum]

Herion la görüşmeyi bende düşünüyorum fiyatından dolayı da anlamadığım heriondaki nd yag lazerin modeli? nasıl 5dkda bitiriyor? tek tek uygulaması gerekmez mi?
bu makinanın tam modelini yazabilir misin? öncelikle onu araştırmak isterim..

ıste dyer lazer merkezlerı gbı yarım saat yada 15 dk bıtmıyor tek tek

makına soguk hawa uflemelı oldu ıcın tek tek ama cok hızlı atıs yapıyor koltuk altının bırı neredeyse 1 dk bıtıo maxsımım 2 dk olsun hadı 2 dk bır kol 2 dk dyer kol 4 dk koltuk altı
4 dk yakın zamanda da hemencecık bıkını bolgesı tamamını bıtıo

arkadaslar dr nihat özkan a gidiyorum demissiniz iletisim adresi verebilir misiniz nette bisey bulamadım[ birde sunu söylemek istiyorum bende lzr tüy tedavi merkezi denen yere gittim burda her türlü makina var diyen bi arkadas vardı hepsi yalan ordaki sarısın bayan bizde sadece ıpl var dedi ve zaten kapsamlı bi yere hiç benzemiyordu ben kandırılmak istemiyorum dürüst bi yer arayısındayım ins bulurum]

herıonda bulunan foto epılasyon endıyak lazer makınası soguk hawa uflemelı we cabuk bırıtıo tawsıe ederım

ınsallah bende oldu gbı kımsenın canı we kolu yanmaz cektım acıyı ben bılıorm herıonla one gorusme yap derım dr gorus bılgı al yaptırmasan bıle ben nerdeyse 2 aya yakın zaman cunku ank makınaları we kullandıkları makınaları arasıtrdım

X