Lazer Epilasyon Ankara' daki Lazerli Epilasyon Merkezleri Hakkında Bilgi

kızlar bende ankarada özkayaya baslıcam ayın 18 de ama yuzume yaptırmak konusunda daha bi karar veremedim alexandrite ile yapılıyomus yuzde yaptırmak mantıklımı sizce kafamı cok karıstırdılar ve hemen bi karar vermem gerekiyor

Ben yıllar önce bir yakınımın güzellik merkezinde yaptırmıştım genital bölgeye.Düşük atışlar yapmasına rağmen acıya dayanamadığım ve resmen çığlıklar atıp kaçtığım için 2.seansa gitmedim hatta lazer korkumdan tekrar ağdaya döndüm.Ağdanın acısı bile az geldi bana lazerin atışlarının acısının yanında.Sonuç olarak hala istekli olsamda özellikle genital bölgedekilerden kurtulmak için.Korkumdan yaklaşamıyorum yanına lazerin... Siz nasıl dayanıyorsunuz acısına?Beyaz tenli koyu renkli tamda lazere cevap verecek yapıya uygun olmama rağmen gidemiyorum acıyacak diye....

alexandrite lazer can yakar ve etkisizdir, hopladığımı biliyorum geçen yıl ki seansımda sonrada bir daha girmedim alexe falan, acısız soprano xl cihazına giriyorum.

Bence yüzüne alexandrite yapma canım, ince ve sarı tüyleri kalınlaştırabiliyormuş. nd-yag dene. Bu yüz tüyleri için daha uygun, eğer hormonel bir bozukluğun yoksa ya da tüylerin çok kalın değilse.

Arkadaşlar kızılayda epilasyon birimi adında biryerde tüm vucut paket program bitene kadar 1500 tl ye yapıyorlar. Seans seans gidersende 300 tl. Ayrıca alexandirite,nd_yag ve ıpl tüm cihazların hepsi var ben gidiyorum gayet nezih ve diğer yerlere göre risksiz. çünkü tüy ve cilt yapına göre cihaz uyguluyorlar ve sözleşmende bitme garantisi veriyorlar. Tavsiye ederim. Izmir caddesi moda düğmenin üst katında. :KK30: Byeeee

Buradaki paket programın icinde nereler var mesela? Alt bacak, bikini, kol altı vardır zaten ama mesela kol ya da üst bacak var mı?

Bence yüzüne alexandrite yapma canım, ince ve sarı tüyleri kalınlaştırabiliyormuş. nd-yag dene. Bu yüz tüyleri için daha uygun, eğer hormonel bir bozukluğun yoksa ya da tüylerin çok kalın değilse.

çok teşekkürler cvbın için :90:
evet yuzumdekiler hem az hemde ince hormonlarımdada bi sorun yok peki nd-yag için bi yer biliyomusun ankarada tabi dr kontrolunde yapan bide nd-yagın ne farkı var
cok soru sordum dimi:KK61:

Buradaki paket programın icinde nereler var mesela? Alt bacak, bikini, kol altı vardır zaten ama mesela kol ya da üst bacak var mı?
benim gittiğim yerde kol altı bikini 55 ,yarım bacak 150,yarım kol 90 tüm kol 130 tüm bacak 230 tl
yani seansı 300 tl vererek yarım kol yarım bacak kol altı bikini yada 400 tl vererekte tüm kol tüm bacak kolaltı bikini işlemine girebiliyorsunuz üstelik ALEXANDRITE cihazında 6 seans genelde yeterli oluyormuş toplamda ödeyeceğimiz fiyat neredeyse IPL fiyatı ,ben doktoru olmayan yada kağıt üzerinde doktorumuz var diyen pek çok yeri gezdim bence gittiğiniz yerde mutlaka doktorla görüşün,geçen gün bir arkadaşım bu tip bir yerde kendisine alexandırate ile lazer yapıldığını oranın sahibinin cihazın alexandırate olduğunu söylediğini belirtti ancak jelde sürülüyor dedi,açtık web sitesinden baktıkki record 618 diye bir hppl yazan bildiğimiz fotoepilasyon çıktı,yani bu teknolojileri iyi bilmiyorsanız söylenenlere kanabiliyorsunuz halbuki doktor bulunan bir yerde sizi bu şekilde kandırmazlar diye düşünüyorum,zaten alexandırate yada nd/yag cihazı olan bir yer IPL cihazını bulundurma gereği duymaz ben bu forumda çok fazla üyenin reklam amaçlı yazdığını ve insanları yönlendirmeye çalıştığını düşünüyorum daha önce bence hata ile gittiğim yerin telefonunu vermiştim uyarıldım size tavsiyem doktor olmayan biri ile lazer görüşmesi yapmayın...yukarıda alexandırate için etkisiz diyen bile varki reklamını yaptığı cihaz ile ilgili reklam amaçlı üye olan birilerini konu başlığında 11 seans gittim hiç bir işe yaramadı yazıyor internettede bu cihaz ıpl ve diot karışımı olarak yer alıyor etkisini bilemem ancak alexandırate işe yaramıyor demek biraz saçma geldi bana...

Corazon,

"Canım Alexandrite lazer kıl folikülündeki melanini (kıla kahverengi rengi veren pigment) hedef alıyor ve o yolla kılı tahrip ediyor, nd yag sanırım melaninle birlikte mineral yağlardaki karbonu hedef alarak kılı tahrip ediyor ve dalga boyu daha büyük. (Sanırım o yüzden de daha fazla acı veriyor)

"Table 1. TARGETS FOR LASERS AND
LIGHT SOURCES
Ruby laser- Melanin
Alexandrite laser -Melanin
Diode laser- Melanin
Nd:YAG laser- Melanin/ carbon"

-Alexandrite yüzdeki kıllar daha açık renkli olduğu için etkili olmayabilir bu yüzden. Pek çok yerde de yüzde ters etkiler yapabildiğini duydum.

Diode da öneriliyormuş aslında en çok yüz için ama çok acı veriyormuş. Onun dalga boyu alexandriteden biraz daha büyük. Nd-yag da acı veriyor. Kısaca alexandrite yaptırma bence ama yerine ne yaptırabilirsin o konuda tam emin değilim. Git bir doktora danış diyeceğim ama herkes kendi makinesini övüyor. Uzman çalıştırıyor görünüp (haftada bir kere, kimsenin gelemeyeceği bir zaman aralığında, iki saatlik falan geliyor doktor) işi ticarete dökenler var, onlar hele, hepsi farklı bir şey söylüyor, kime inanacağını şaşırıyorsun. Biraz araştırırsan sektörde dürüst insan bulmanın zorluğunu anlayacaksın. (Ben pek çok yere gittim, bana IPL makinesini nd-yag diye tanıtanlar bile oldu). Kesinlikle kendin gidip görmeden ve konu hakkında biraz okumadan işe girişme, malesef bazı insanlar sadece cebine girecek parayı düşünüyor, bizim sağlığımızı değil. Soğudum vallahi lazerden :)

Alt Bacak gibi bölgelerde (hele açık tenliysen ve kılların koyu renkliyse) alexandrite yaptırabilirsin ama bence, daha az acıyor en azından. Biraz uzun oldu ama içimi döktüm.

benim gittiğim yerde kol altı bikini 55 ,yarım bacak 150,yarım kol 90 tüm kol 130 tüm bacak 230 tl
yani seansı 300 tl vererek yarım kol yarım bacak kol altı bikini yada 400 tl vererekte tüm kol tüm bacak kolaltı bikini işlemine girebiliyorsunuz üstelik ALEXANDRITE cihazında 6 seans genelde yeterli oluyormuş toplamda ödeyeceğimiz fiyat neredeyse IPL fiyatı ,ben doktoru olmayan yada kağıt üzerinde doktorumuz var diyen pek çok yeri gezdim bence gittiğiniz yerde mutlaka doktorla görüşün,geçen gün bir arkadaşım bu tip bir yerde kendisine alexandırate ile lazer yapıldığını oranın sahibinin cihazın alexandırate olduğunu söylediğini belirtti ancak jelde sürülüyor dedi,açtık web sitesinden baktıkki record 618 diye bir hppl yazan bildiğimiz fotoepilasyon çıktı,yani bu teknolojileri iyi bilmiyorsanız söylenenlere kanabiliyorsunuz halbuki doktor bulunan bir yerde sizi bu şekilde kandırmazlar diye düşünüyorum,zaten alexandırate yada nd/yag cihazı olan bir yer IPL cihazını bulundurma gereği duymaz ben bu forumda çok fazla üyenin reklam amaçlı yazdığını ve insanları yönlendirmeye çalıştığını düşünüyorum daha önce bence hata ile gittiğim yerin telefonunu vermiştim uyarıldım size tavsiyem doktor olmayan biri ile lazer görüşmesi yapmayın...yukarıda alexandırate için etkisiz diyen bile varki reklamını yaptığı cihaz ile ilgili reklam amaçlı üye olan birilerini konu başlığında 11 seans gittim hiç bir işe yaramadı yazıyor internettede bu cihaz ıpl ve diot karışımı olarak yer alıyor etkisini bilemem ancak alexandırate işe yaramıyor demek biraz saçma geldi bana...

Oncelikle cok tesekkur ederim detaylı cevabınız icin. Anladıgım kadarıyla siz esteankara dan oldukca memnun kalmıssınız. Bana da uzak ama tabi ki bu saglıkla ilgili ve bir kere yaptırılacak bir sey, 2 ayda bir uzak bir yere gidicem diye de duzgun olan bir yerle ilgili direkt onyargı yapamam. Ben cok yakın zamanda baslamayı dusunuyorum, hatta artık mecburum cunku evlenicem ve biraz azalsın en azından o zamana kadar istiyorum. Yalnız aklıma takılan su: Yalnız alexandrite olan bir yere gitmek mi yoksa hem alexandrite hem de nd_yag birlikte olan bir yere gidip tüye göre yünlendirilmek ki bilemedim ve aklım cok karıstı :/

Aklıma herion, epilasyon birimi ve sizin soylediginiz esteankara var ama cok kararsızım :/ Siz ne kadar zamanda faydasını gordunuz, kac ayda bir gidiyorsunuz? Bir de mesela benim kolumdaki tuyler acık renk(acık kahverengi ve cılız), bugune kadar da almadım ama tertemiz gorunenlerinkine cok imreniyorum ben de oyle istiyorum. Alexandrite etkili olur mu bu tüylerde acaba fikriniz var mı?

oncelikle cok tesekkur ederim detaylı cevabınız icin. Anladıgım kadarıyla siz esteankara dan oldukca memnun kalmıssınız. Bana da uzak ama tabi ki bu saglıkla ilgili ve bir kere yaptırılacak bir sey, 2 ayda bir uzak bir yere gidicem diye de duzgun olan bir yerle ilgili direkt onyargı yapamam. Ben cok yakın zamanda baslamayı dusunuyorum, hatta artık mecburum cunku evlenicem ve biraz azalsın en azından o zamana kadar istiyorum. Yalnız aklıma takılan su: Yalnız alexandrite olan bir yere gitmek mi yoksa hem alexandrite hem de nd_yag birlikte olan bir yere gidip tüye göre yünlendirilmek ki bilemedim ve aklım cok karıstı :/

aklıma herion, epilasyon birimi ve sizin soylediginiz esteankara var ama cok kararsızım :/ siz ne kadar zamanda faydasını gordunuz, kac ayda bir gidiyorsunuz? Bir de mesela benim kolumdaki tuyler acık renk(acık kahverengi ve cılız), bugune kadar da almadım ama tertemiz gorunenlerinkine cok imreniyorum ben de oyle istiyorum. Alexandrite etkili olur mu bu tüylerde acaba fikriniz var mı?
ben üçüncü seansıma gideceğim ancak çok araştırdım şuan memnunum ve sonrasınında iyi olacağına eminim,nd yag lazerde çok başarılıymış ancak kahverengi tüylerde en iyisi iğneli epilasyonmuş alexandırate ise siyah kıl ve beyaz tende en hızlı ve başarılı yöntem diye biliyorum gerisi sana kalmış:-)

ben üçüncü seansıma gideceğim ancak çok araştırdım şuan memnunum ve sonrasınında iyi olacağına eminim,nd yag lazerde çok başarılıymış ancak kahverengi tüylerde en iyisi iğneli epilasyonmuş alexandırate ise siyah kıl ve beyaz tende en hızlı ve başarılı yöntem diye biliyorum gerisi sana kalmış:-)

Keske herion ya da epilasyon birimine giden arkadaslar da bu tarz yorumlar yapsalar :) Ben sanırım diger bolgelerimi (beyaz ten siyah tüy seklinde) alexandrite ile sonlandırıp, kollarımı sarartacagım en kötü :) yani igneli epilasyona degecek bir durum yok, o kadar kasmama da gerek yok :)

Keske herion ya da epilasyon birimine giden arkadaslar da bu tarz yorumlar yapsalar :) Ben sanırım diger bolgelerimi (beyaz ten siyah tüy seklinde) alexandrite ile sonlandırıp, kollarımı sarartacagım en kötü :) yani igneli epilasyona degecek bir durum yok, o kadar kasmama da gerek yok :)

Selamlar,

Ben herion a gidiyorum 2 seans oldu. Zaten gidince yonlendiriyorlar seni su bolgeye etkili olur su bolgeye etkisiz olur diye. Bence gidip gorusmende fayda var. Henuz yeni oldugu icin ben etkisini goremedim fakat seanslar ilerledikce yazarim tekrar.

alexandrite lazer can yakar ve etkisizdir, hopladığımı biliyorum geçen yıl ki seansımda sonrada bir daha girmedim alexe falan, acısız soprano xl cihazına giriyorum.

Benim girdiğimdemi oydu acaba hiç bilmiyorum markalarını lazer cihazlarının.Sadece hatır nedeniyle bir seans denedim ve inanılmaz acı duydum.Zaten canım tatlıdır ama o acıdan sonra ağdaya bile dayandım gık demedim.Kadına tekmeler atıp iteklemiştim.Sonra korkudan bir daha gitmedim.Soprano xl gerçekten hiç acıtmıyormu ve hemen etki ediyormu?Mesela orta düzeyde bir tüy durumunu kaç seansta bitiryor?Birde ben bu cihazı kullanan yerleri nerde bulacağım?Fiyatları nedir bikini bölgesi için ?
Çok soru sordum biliyorum ama inanın hiç bilgim yok lazerle ilgili.Tanışmam kötü olunca bir daha yanına yaklaşmadım bu nedenle sıfır bilgi durumundayım.Yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkürler

Arkadaşlar ben de ankarada GOP da mayra lazerde tüm kol-koltukaltı ve el üstünü 200 e lazer yaptırdım,sizce nasıl fiyat fazla kı, kullandıkları alet alexsander

ankarada koltukaltı için lazer yaptırcak yer arıyorum... :103:
ben kolaltı bikini birlikte 55 tl olan bir yere gidiyorum yarım kol 90 tl tümkol 130 tl alexandrıte cihazının 100watt çıkışı olan modelini kullanıyorlar çok memnunum çayyolunda xxxx

Son düzenleyen: Moderatör:

Merhaba. Ben yüzüme lazer yaptırıyorum ve birçok yere gittim. Diod , alex, ve nd yag makinalar kullanıldı. Alex gerçekten yüz için uygun değil çünkü belli olmayan yüylerini gerçekten kalınlaştırıyor. Benim en memnun kaldıgım ve şuandada devam ettiğim nd yag. Yüz bölgesi için bu makineyi öneriyorum.

Arkadaşlar bana acısız ve etkili önerebileceğiniz lazer cihazı markası varmı?Ve neresi güvenilir bu konuda? Sizin gidipte memnun kaldığınız yerler varmı?

X