Lazer Epilasyon Ankara' daki Lazerli Epilasyon Merkezleri Hakkında Bilgi

gönül hanım banada ıpl yapmış ilk seansım ama başarılı olduğunu düşünmüyorum ..ayrıca alexin ıpl modeli diye bi cevap verdi tecrübesi olanlar böyle bişey yok dediler açıkcası bu durum beni hayal kırıklığına uğrattı umarım yanılıyorumdur ama güven vermek bence öncelikle bilgiyi doğru ve eksiksiz bi şekilde hizmet sunacağı kişiye vermesidir ...sonraki seansımı da sizlerle paylaşırım arkadaşlar

ben sonradan konuştum hangi aletle istersen onla yaparız dedi ama trinerf sen böle dedikten sonra tereddüte düştüm ya. Ben de yarın için randevu almıştım, anlaşırsak başlıcaktım. Şimdi kafam karıştı Çok üzgünüm çoook Sonuçta onca para ödenio başladıktan sonrada geri dönüşü yok malum peşin alıo ücreti... Seans sonrasında kötü mü oldu, hiç işe yaramadı gibi mi hissediosun :sm_confused:

Pufff napsamki, halbuki Gönül hnm çok emin konuşuo kendinden, yarın randevum var o zamana kadar bir karar veririm artıkın....

merhabalar, ben yeni üyeyim uzun zamandır burada yazdıklarınızı takip ediyordum. Yazılanlardan dolayı bugün epilasyon tüy tedavimerkezine gittim ve gönül hanımla görüştüm. Ancak burada bazı arkadaşlar 10 seanslık bazılarına sadece koltuk altı, bikini ve bacak denmişti die tereddütlü gitmiştim. Bunların aksine bana Gönül hnm tüm vücuda herşey dahil dedi,yüz, kol...vs. ahmogeri nin de dediği gibi ücret 1500 12 ay taksit. Seans sınırlamasını sordum kesnlkle yok öle bişi, sınırsız dedi yani bitene kadar. Genelde 6-8 senasta bitermiş.Özellikle de sordum bitti sanarım 1 yıl sonra birden çıkmaya başlarsa nolcak diye, elinde sözleşmen olacak bitene kadar diye tabiki gelirsin yaparız dedi. En çok sevdiğim kısmı ise; yaz için hızlandırılmış seans yapıolarmış yani 20günde bir gidiosun kıllar uzasada uzamasada önemli olan kıl kökü dedi Gönül hnm, amaç yaza yetiştirmek. Bunların görüşmenin iyi yönleriydi ancak kötü yönü, her aletten var ve hangisinin kullanılacağına tüy tipine göre onlar karar veriomuş yani IPL de uygulanabilirmiş, Alex yada diğerleri...

Bugün bir de sayannora ile görüştüm, oranında kampanya fiyatı 890 tüm vücut ama burada ekstradan bişi yok yani paket içeriği koltuk altı,bacak ve bikini bölgesi. Diğer yerler ekstraya giriomuş. 10ay taksitli fiyatı ise 1.050 TL. Kullanılan alet IPL 2010 modeliymiş, son teknoloji dedi kız ama IPL işte çok olumlu şeyler duymadım onun hakkında. Burası açılalı 3ay olmuş bu bana güven vermeyen kısmı ve her yerin dahil olmaması eksi olarak düşünülebilir. Ama dediklerine gör 7 yıllık bir kurummuş İst.da. İzmirde de yerleri açılmış. Hatta kız dedi bu hafta içinde bu kampanyamızda bitecek 1.500TL olcak ücretimiz die, yeni açıldığımız için uygun fiyatımız dedi. Buraya gideniniz ya da duyanınız var mı acaba???

Bu ikinci yer evet IPL ama ilk gittiğim yerde de Gönül hnm IPL kullanabilirz dedi kıl yapınıza göre, eğer Alex kullanmayacaksa 2 katı fiyat vermeye değer mi bilemedim...

o bahsettiğin bazı arkadaş benim galiba ama ben de bana söyleneni söyledim, kimseyi yanıltma niyetinde değilim, ben de extra para verme meraklısı değilim yani, sonuçta öğrenciyim, geçen gönül hanıma bişey danışmak için gittim, sen bana güven, makinalara karışma, ben sonuca göre makina uygularım, ipl sonuç vermezse alexe geçerim merak etme, 20 günde bir düzenli gelirsen ben temmuza kadar %80 ini bitirecem dedi, güvendik gidecez bakalım...

sayannora ya ben de gittim bu arada epey oluyo, ilk açıldığında 890 tl idi, ben görüşmeye gittiğimde 1500 tlye çıkmış ücret, tekrar kampanya yapmışlar demek ki, ama orda tek makina var

everlasting, canım yanlış anladın sen beni. Başında da söledim burdan okuyup gidiyorum, ve bence herkesin yorumu çok önemli. Gidip yaşayanların yani... Kesinlikle seni suçlamak değildi niyetim, zaten forumun amacı bu; bilgi paylaşımı. Zaten direk sana hitaben de yazmadım senden başka gidenler de vardı yanlış hatırlamıyorsam:)

Ben burada okuduğumda öyle davranmışlar diye tereddütlüydüm giderken ama bana farklıl anlattılar dedim. Zaten Gönül hanımla ikinci kez konuştuğumda beni hatırlamıodu bile, eminim çoğu zaman kime ne dediğini de hatırlamıyordur, çünkü çok yoğun işleyen bir yer...

Sayannoraya ben Salı günü gitmiştim o fiyatı verdiler.

Bakalım başlıcam sanırsam bugün ya kısmet...

nesrin hanım siz nerede yaptırıyorsunuz??

ben ankara lazere gidicem canım orda karar verdim lazerlife ta iyi gibi geldi ama orda ücreti peşin alıyorlar 8 seans 1 yılda memnun kalmayıp sözleşmeyi iptal edersen ödediğin paradan epey bi kesinti oluyo bende ilk kez gidicem için nası olduğunu sonraki seanslara nası karar vereceğimi bilmediğimden diğer yere gidicem ama lazerlife tada güzel ilgileniyorlar epeyde yoğun biryer

everlasting, canım yanlış anladın sen beni. Başında da söledim burdan okuyup gidiyorum, ve bence herkesin yorumu çok önemli. Gidip yaşayanların yani... Kesinlikle seni suçlamak değildi niyetim, zaten forumun amacı bu; bilgi paylaşımı. Zaten direk sana hitaben de yazmadım senden başka gidenler de vardı yanlış hatırlamıyorsam:)

Ben burada okuduğumda öyle davranmışlar diye tereddütlüydüm giderken ama bana farklıl anlattılar dedim. Zaten Gönül hanımla ikinci kez konuştuğumda beni hatırlamıodu bile, eminim çoğu zaman kime ne dediğini de hatırlamıyordur, çünkü çok yoğun işleyen bir yer...

Sayannoraya ben Salı günü gitmiştim o fiyatı verdiler.

Bakalım başlıcam sanırsam bugün ya kısmet...

anladım, inşallah iyi olur canım, ben de burdan okuyup gittim, herkese farklı bişey söyleniyor, ben ilk gittiğimde 10 seastı şimdi sınırsız oldu mesela, kol da dahil oldu 1.500 tl ye.. fisfisfis benim randevu hala gelmedi, randevundan sonra görüşlerini yazarsan çok sevinirim,

ben ankara lazere gidicem canım orda karar verdim lazerlife ta iyi gibi geldi ama orda ücreti peşin alıyorlar 8 seans 1 yılda memnun kalmayıp sözleşmeyi iptal edersen ödediğin paradan epey bi kesinti oluyo bende ilk kez gidicem için nası olduğunu sonraki seanslara nası karar vereceğimi bilmediğimden diğer yere gidicem ama lazerlife tada güzel ilgileniyorlar epeyde yoğun biryer

canım ben ankara lazere gittim 1 seans, tuzlu diye bıraktım.. 3 cihaz var, dikkat et de tüy tipine göre makina uygulasınlar, ince tüye alex uygulayıp da çoğaltmasınlar mesela:1no2:

arkadaşlar burada okuduklarımdan çok faydalandım doğrusu tabii ki herkes kendi gözlemini yazacak hiçbirimiz bu konuda uzman değiliz sonuçta wrenciğim sende işlemden sonra bizi edindiğin bilgilerle aydınlatırsan çok sevinirim..

wren bu arada ben kendi gözlemimi söyledim aklını karıştırmak istemem tabi ama çok para ödeniyo sonuçta ıpl ninde lazer çeşidi bile olmadığı söleniyo (danışman bi doktordanda duydum ayrıca jelle uygulanan lazerlerinde eski tip olduğu gerçek) ama ne yazıkki her zaman hem en ucuz hem en iyisi olmuyo umarım bizi tatmin eder canım

trinerf doğru sölüosun cnm IPL için lazer çeşidi değil diyorlar ama benm açıkcası tek rahatladığım nokta, her makina çeşidinin orada hazır olması. Yani olurda beğenmezsem sonuç göstermezse, diğer aletlerle devam edelim diyebiliriz sanki. Bir de beni cezbeden kısmı yaza yetiştirmek için tüy yüzeye çıksın ya da çıkmasın 20 günde bir düzenli program yapacak olması Gönül hanımın:) Bakalım bugün denicem inşllah bi aksilik olmazsa, gözlemlerimi yazarım işlem bitince...

ben flavius a gidiyorum pahalı ama işe yarıyo

blueshine markanın iki farklı modeli var bu modellerin birinin iki propu var biri alex biri ipl o yüzden alexin ipl modeli demişlerdir aslında baya ipl o

canım ben ankara lazere gittim 1 seans, tuzlu diye bıraktım.. 3 cihaz var, dikkat et de tüy tipine göre makina uygulasınlar, ince tüye alex uygulayıp da çoğaltmasınlar mesela:1no2:

canım haftasonu gittim alex kullandılar öle çok ince yerlere zaten hiç dokunulmadı bakalım sonucu beklicem

Ben de bugün başladım bir yere, bakalım tüylerden kurtulduğumda buradan bilgi veririm. Yani sonuç olumlu olursa tavsiye ederim yardımım dokunur belki. İyi olacağını zannediyorum aslında çünkü doktor yapıyor, uygulamayı doktorun yaptığı yer az benim bildiğim kadarıyla. Epey araştırdım ben çünkü. Arada bilgi veririm size...

kızlar mavi ışık lazere giden varmı aranızda orası ıpl kullanıyo benım yuzumdekı tüyler orada çoğaldı 16 seans gittim berbat ettıler yuzumu dudak üzerimı yakdılar ablamında doğumda kalan lekelerini yok etmek için gitti onunda yuzu daha çok yandı sahibine gidip konuşduğumda senın tüylerinın çıkacagı varmış gibi bi sözle benı başlarından savmak istedi ve iğneliye git o kesin çözüm dedi incelerıde göruyo dedi. canım o kadar sıkıldıkı şikayet var.com da hattta onlarla ilgili bir sürü şikayet var okudum. ankarada çok düzgün yerler varken orayı seçmeyın parayı on pilanda tutup müşteri memmunıyetını arka pilana atıyolar bunu sölememdekı amaç ben yandım kımse yanmasın onların yuzunden tuylerımın eskı görünüş halıne bıle donemedim o halını bile mum ışığıyla arıyorum hala çözüm bulmuş değilim tedavısı iğneliyle devam edıyo ama çok yoruldum ne olur gidecegınız yeri çok dikkatlı seçin sonra benım gibi pişman olmayın keşke demeyın

çok iyi araştırıp buişin ehli bir estetisyene iğneli epilasyona gidin hiç pişman olmazsınız.ama gerçekten profesyonel biri olsun.

arkadaşlar, bende lzr lazer epilasyon merkezinden randevu aldım sanırım gönül hnm la konustum bana esmer olduğum için en iyisinin ipl olacağını ima etti ama bende her model var hangisi gerekliyse onu kullanıcam dedi.Açıkçası ben hangi modelin kullanılacağında değilim benim için önemli olan sonuç diod'muş, alex'miş yada ipl cok farketmez tüylerimden kurtulayım yeter.Paket program satın aldığım için 20 günde bir gidicem, aranızda oraya gidenler olduğunu görüyorum sonuç bakımından olumlu şeyler söyleyecek birileri varmı?

Ne bileyim bana öyle dediği gibi eğitim veren ürün pazarlayan bir yer gibi gelmedi, öyle olsa çok lüx olurdu,sıradan bi yer gibi içerisi...

arkadaşlar, bende lzr lazer epilasyon merkezinden randevu aldım sanırım gönül hnm la konustum bana esmer olduğum için en iyisinin ipl olacağını ima etti ama bende her model var hangisi gerekliyse onu kullanıcam dedi.Açıkçası ben hangi modelin kullanılacağında değilim benim için önemli olan sonuç diod'muş, alex'miş yada ipl cok farketmez tüylerimden kurtulayım yeter.Paket program satın aldığım için 20 günde bir gidicem, aranızda oraya gidenler olduğunu görüyorum sonuç bakımından olumlu şeyler söyleyecek birileri varmı?

Ne bileyim bana öyle dediği gibi eğitim veren ürün pazarlayan bir yer gibi gelmedi, öyle olsa çok lüx olurdu,sıradan bi yer gibi içerisi...

ıpl yaptırma bu marka lazer yaptırıpta ben biteni görmedim 2 yıldan fazla o salak makinayla yüzüme lazer yapıldı ve ince kıllar sertleşti ve yapılan bölge yayıldı ben bıraktım.dediğin yeri bilmiyorum ama makina hakkında bunu söyleyebilirim.zaten yorumların genelinde ıpl in çok kötü bi makina olduğunu görüyoruz.ben yüzüme yaptıryordum ve lazerden tamamen soğudum ve iğneli epilasyon yaptırıyorum şu an.kızlar hepinize söyleyebilceğim tek şey mavi ışık lazer merkezinden uzak durun.biz bayanlar gülen yüze şık dekorasona aldanıyoruz ve tatlı sözlerle bitecek diye inandırılıyoruz bunlara kanmayalım lütfen beni 2 yıldan fazla bu şeklide inandırdılar ve bi kağıt falan imzalamayın eğer ben imzalamamış olsam onlara dava açacaktım psikolojim bozuldu yüzümdeki sertleşen kıllardan başka bi yer olsa bu kadar önemli diil insanlarla konuşurken çekinen bi hale geldim ve bunu mavi ışık lazer merkezi yaptı ben sadece uyarıyorum aynı yerden canı yanan tanıdıklarım var bilgilerinize...

ben geçtiğimiz yaz sonu Özkaya tıp merkezinde koltukaltı yaptırdım. güvenpark dolmuş duraklarının hemen karşısında. lazere yeni başladıkları için sanırım fiyatları çok ucuzdu. koltuk altımı 50 tl ye yaptırmıştım. ama çok memnun kalmadım; diğer lazer merkezlerinde 15 gün sonra kontrole çağırıyorlar gözden kaçanları yeniden tarıyorlar lazerle. burda ben kontrole gelecek miyim dedim gerek yok dediler. yani yaptıkları işin iyi netice verip vermediğinin çok üzerinde durmuyolar gibi geldi bana.. ayrıca benim ilk seansım olmasına ramen zort diye en yüksekten başlattılar iki gün kollarımın altı kabarık dolaştım. bir daha da oraya gitmedim..

yani tavsiye etmiyorum pek :KK66: cihazları iyi ilgi ve bakımı kötü bi yer..

bu arada benim kuzenim gzellik merkezlerine solaryum ve lazer cihazlarının satışını; takımını ve tamirini yapan bi firmada uzun yıllardır. güzellik merkezlerinin de esas iç yüzünü görüo ucuzunu mu kalitesini mi alıyorlar vs.. şöyle söyleyeyim en iyi ve kesin çözüm veren cihaz alexander rigth diyolar her zaman.. bilginize.. :KK66:

X