Lazer Epilasyon Ankara' daki Lazerli Epilasyon Merkezleri Hakkında Bilgi

on_line

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2007
11
0
Merhabalar, Ankara' da lazerli epilasyon yaptırmış ve memnun kalmış arkadaşlar bilgi verebilir mi acaba? Doktor tarafından mı yoksa estetisyen tarafından mı yapıldığı ,fiyatları ,kullandıkları cihaz ve söyledikleri seas aralığında bittip bitmediği hakkında. Şimdiden çok teşekkürler.

ben bir kere gidip sordum,uzman dr dan yapılıyor,bir seans ücreti 150 dedi-tatlicadiarzu-(genital bölge için),en az 10 (10x150=1500 aboo:eek:lmaz:)seans gerekyor dedi,bir de o bölgede ne kadar yöğun kıllama varCADIARZU,çok sa daha da yüksek fiat:eek:lmaz:,benim az ve bu fiat verdi,ben de vaz geçtim:dilcikar:,emla ve makinem ile alı veriyorum:1rolleyes:..bir de bir neden daha var neden ben vaz geçtim,bazı ciltlerde leke kalıyor:1shok:,ben tırstım açıkçasıkaydirigubbakcemile3..

ayy evet bende çok merak ediyrum yarımcı olun dudak üstündeki tüyler vee favorilerimiçin gidicem ama nereye gitmsem hangi cihazı kullansam pek bilgim yok

Merhabalar, Ankara' da lazerli epilasyon yaptırmış ve memnun kalmış arkadaşlar bilgi verebilir mi acaba? Doktor tarafından mı yoksa estetisyen tarafından mı yapıldığı ,fiyatları ,kullandıkları cihaz ve söyledikleri seas aralığında bittip bitmediği hakkında. Şimdiden çok teşekkürler.

SELAM ankarada lazer epilasyona basladın mı...ben birkac yer ile gorustum ama emin değilim...:1no2:

ankarada lazer epilasyon yaptırıp memnun olursa lutfen bilgilendirsin senağlama

slm arkadaslar ankarada 3 degısık yer hakkında bılgım var

1* umıtkoyde bır merkez bayaa luks ben hıc yaptırmadım arkadasım yuzune ve koltuk altına yaptırdı DIODE ıle yaptırdı yuzunden herkes gıbı o da memnun degıl resmen 3 yıl olmustur koltuk altından ınanılmaz memnun

2*tunalıda bı merkezde burda ben koltuk altıma yaptırmaya basladım fıyat olarak kızılaydakı yerlere gore pahalı 3 seans yaptırdım bayaa azaldı ALEX

3*son merkezım kızılayda 2 ayda bır gıdıyorum koltuk altı 30 mılyon yukarıdakı yer 45 e yapayım azalmıs zaten demıstı asırı kalabalık bı yer sureklı calısıyorlar 3 seansta burda yaptırdım

SONUC OLARAK 6 seans yaptırdım koltuk altıma ve hala bıtmedı tamam artık kıl degıller tug oldular ama yıne de var sanırım daha da yaptırmam gerekecek gıbı 2 ayda bır gıdıyorum bu arada

subata kadar turkıyede olamayacagım bu yuzden gıtmeden ıgnelı yaptırayım ve gıdeyım dıyorum ama emın degılım ben de ankarada ıgnelı yaptıran arkadaslardan yardım ıstedım ama kımseden ses cıkmadı bu yaptırdıgım yer ıgnelı de yapıyor ama baska ıyı yapan yerler varsa orada da yaptırabılırım

herkese kolay gelsın:lepi:

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar

Lise döneminde geçirdiğim bir çeşit hormon hastalığı nedeniyle yüzümde daha doğrusu çene altımda, favorilerde tüylenme oldu.

2 yıl önce GOP'ta bir estetik merkezinde lazere başlamıştım seansı 100 TL idi faydasını da gördüm ama 3 seans sonra bir öğrendim ki merkez iflas etmiş, kapanmış.

Sonra başka bir yere başladım yer Kızılay'da tüm yüz favori ve dudak üstü hepsi birden bitene kadar 500 TL. 10 taksit yaptılar. Gayet de memnunum. Sahibi çok ilgli ve bilgili bir kadın, çalışanlardan da çok memnunum.

Bu arada 6. seanstayım ve artık neredeyse tamamen yok oldular diyebilirim.

Bu arada ben beyaz tenliyim, yüzümdeki tüyler de oldukça koyu ve sertti bu nedenle daha hızlı sonuç oldum.

Ramazandan sonra kol altı ve kola başlayacağım sonra da inşallah bacaklara:)))

slm arkadaslar ankarada 3 degısık yer hakkında bılgım var

1* umıtkoyde bır merkez bayaa luks ben hıc yaptırmadım arkadasım yuzune ve koltuk altına yaptırdı DIODE ıle yaptırdı yuzunden herkes gıbı o da memnun degıl resmen 3 yıl olmustur koltuk altından ınanılmaz memnun

2*tunalıda bı merkezde burda ben koltuk altıma yaptırmaya basladım fıyat olarak kızılaydakı yerlere gore pahalı 3 seans yaptırdım bayaa azaldı ALEX

3*son merkezım kızılayda 2 ayda bır gıdıyorum koltuk altı 30 mılyon yukarıdakı yer 45 e yapayım azalmıs zaten demıstı asırı kalabalık bı yer sureklı calısıyorlar 3 seansta burda yaptırdım

SONUC OLARAK 6 seans yaptırdım koltuk altıma ve hala bıtmedı tamam artık kıl degıller tug oldular ama yıne de var sanırım daha da yaptırmam gerekecek gıbı 2 ayda bır gıdıyorum bu arada

subata kadar turkıyede olamayacagım bu yuzden gıtmeden ıgnelı yaptırayım ve gıdeyım dıyorum ama emın degılım ben de ankarada ıgnelı yaptıran arkadaslardan yardım ıstedım ama kımseden ses cıkmadı bu yaptırdıgım yer ıgnelı de yapıyor ama baska ıyı yapan yerler varsa orada da yaptırabılırım

herkese kolay gelsın:lepi:

ben işim yakın oldugundan tunalıda bir yere yaptırmayı dusunuyorum evet tunalı fiyatları daha yuksek ama fiyatlarda cok tutarlı değil bir taraf sadece bacak seansına 600-TL dedi bana, diğer bir taraf ise kampanyaları varmıs tum vucut 2.000 civarı dedi.maksimum 8 seansa kadar..onlarda diode kullanıyorlarmıs...bende arada bu kadar ucurumlar olunca işin içinden cıkamadım...:1no2:

Ben gittiğim yerden çok memnunum... ( komple gidiyorum. yüz ve kol hariç) 7 seans oldu.. tanıdık birinin tavsiyesiyle gitmiştim çokta memnun kaldım... Kızılaya taşınmış olmasıda büyük rahatlık oldu benim için.. bacaklarımda tek tük çıkıyor. koltuk altımda bitti sayılır.. Genitalde öyle... zaten iki başlıklı alet.. biri siyah tüylere diğeri kalan zayıf ve sarı tüylere uygulanıyor.. Sanırım son zaman sarı kalan tüyler için o 2. başlığı kullanacak..

Merhabalar
Sonra başka bir yere başladım yer Kızılay'da tüm yüz favori ve dudak üstü hepsi birden bitene kadar 500 TL. 10 taksit yaptılar. Gayet de memnunum. Sahibi çok ilgli ve bilgili bir kadın, çalışanlardan da çok memnunum.

Ben gittiğim yerden çok memnunum... ( komple gidiyorum. yüz ve kol hariç) 7 seans oldu.. tanıdık birinin tavsiyesiyle gitmiştim çokta memnun kaldım... Kızılaya taşınmış olmasıda büyük rahatlık oldu benim için.. bacaklarımda tek tük çıkıyor. koltuk altımda bitti sayılır.. Genitalde öyle... zaten iki başlıklı alet.. biri siyah tüylere diğeri kalan zayıf ve sarı tüylere uygulanıyor.. Sanırım son zaman sarı kalan tüyler için o 2. başlığı kullanacak..

arkadaşlar kızılaydaki bu merkezlerin isim ve adreslerini özelden bana yazar mısınız?

Gittiğin merkezde dr mu yapıyor güzellik uzmanı mı? Komple için ödediğin fiyatı öürenebilir miyiz, başka yerlerle kıyas yapabilelim diye. Bir de kullandıkları alet aleksandrite mı nd yag mı bilgilendirirsen seviniriz. Şu aralar bir araştırıyorum da inşallah başlayacağım ekim gibi :eek:

bende kızılayda bi tıp merkezinin lazer bölümünde başladım genitale.ilk seansım oldu.2. seans gelmedi henüz. bakalım uamrım memnun kalırım ya:sinifsinif:

Ankarada bulunan gemini cihazları forumlarda geçen cihaz FDA dan kalıcı epilasyon onayı almış üniversite hastanelerinde bilimsel çalışma bile yaptıkları cihaz epilasyonda da zaten forumları okuyorsanız sonuçlarının iyiliğini görürsünüz yardımcı olabildiysem ne mutlu

ankarada lazere gidip memnun kaldığınız yerlerin adreslerini yazarmısınız kızılayda olursa ii olur bnde lazer epilasyona gidiyorum ama memnun deilim yani lazer işe yarıyor tüylerim azaldı fakat gittiğim yerdeki bayan işini ii yapamıyor lazerden sonra nerdeyse tüylerimin yarısı alınmadan kalıyor tam pürüssüz olmuyor arada hep boşluklar bırakıyor atlıyor bu yüzden başka biyere gitmeyi düşünüyorum

Son düzenleme:
emeldalka sen gemini lazer yaptırdın mı bende genitale başlycam ve geminiyi tercih etmek istiyorum ama yazdığın merkezlerden birinden fiyat aldım genital için 250 dediler başka merkezlerde diode,ıpl ve alex yapan yerlerde genital fiyatı 100-150 civarı sanırım fiyatlar hep böyleyse geminiyle yaptıramycam bilgilendirirsen çok sevinirim canım

sda88 ben kızılayda zafir iş merkezindeki yere gittim k.altı için.. doktor uygulamayı yapıyor baya temiz ve ilgili bir yer..ayrıca her gidişte hem yatay hem dikey iki kere geçiliyor öyle atlama gibi birşey olmuyor ama kontrol seansı yok malesef..ben k.altını btirdm genitale geminiyle devam etmek istediğim için artık oraya gitmycem ama sen git bi görüş derim..

emeldalka yazdığın merkezlerin bazılarının sitesinde epilasyon için gemini değilde başka cihazlar kullandıkları yazıyor.

nadyy bende gemini veya nd-yag uygulatmak istiyorum biraz araştırdım ankarada gemini uygulayan tek merkez bulabildim emeldalkanın bahsettiği sunrise estetik,güven hastanesini aradım biraz önce de nd-yag uygulanıyormuş. ben genital yaptıracağım için ikisinden de fiyat aldım.genital için sunriseda geminiyle 250,güven hastanesinde nd-yagla 150. diode lazerle de 150ye yapan yerler biliyorum. alex ve ıpl lazerle genitale genelde 100 deniyor.bana 250 çok fazla geldi.arada uçurum var gerçi seanslar daha az oluyomuş geminiyle ama yine de nd-yag tercih edeceğim sanırım. ben biraz daha araştırma yapacağım. şimdilik en aklıma yatan yer güven hastanesi oldu. sende araştırdığın yerler varsa bilgilendirirsen sevinirim..

else bilgi için teşekkür ederim.ben ankara dışındayım araştırmamı anca int ten yapabiliyorum.ben bütün vücut düşünüyorum ve bende o cihazlarla yaptırmak istiyorum .bir özel merkezde süper nd yag cihazı varmış prof.dr.murat türegün.biraz araştırdım hem hastenede görev yapıyormuş hemde belis diye bir merkezde. fakat buranın int adresi yok tlf var sadece.görüşemedim.ayrıca esladerm de varmış sanırım ama dediğim gibi anakar dışında olduğum için hepsini arayıp fiyat alamıyorum.ama eğer sen ankara da isen ulaşabilirsin.ben de bir sonuca ulaştığımda bilgilendireceğim

X