Gerçekten seven insan ?

Canım galiba biraz zaman lazım iyice tanımak konuşmak hal we hareketlerine bakmak lazım bi insanı tanıyacaksan aileside önemlidir ailesine bakıp düzgün bir insanmı anlayabilirsin şimdiki zamanda insanları tanımak zor ama zamanla tnıman lazım biz anlatsakta sana sen yaşamadan görmeden tanıyamassın sewgilera.s.

kesınlılee zaman gerektırır.. ınsan oylee bısey kıı nazaman nerde ne yapacagıı bellı olmuyor.. en olmadık zamanda hıc beklemedıgımız ınsanlardan darbeler yıyoruz ne yazıkkı... :1closedeyes: atlatmak unutmak okadar zor oluyor kı.. :çok üzgünüm: kımseyı ıyıce tanımadan guvenmeden cıkılan yollar yarım kalıyor.. yarı yolda bırakılabılıyoruz.. :umursamaz: hele kı asktan sevgıden bahsedıyorsak kolay kolay bulunmuyor vee kesınlıklee anlamak ıcın uzun suree sarf etmelı ınsan.. :1closedeyes:

peki bir erkeğin hangi tavırları size gerçekten aşık olduğunu gösterir?

mesela sizin üzülmemeniz için elinden geleni yapan erkek...bu gerçekten aşık olduğunu göstermez bence..

bence aksine eğer sen üzülme diye elinden geleni yapıyorsa seni önemsiyor demektir.demek ki seviyor ki önemsiyor.ama sanırım senin böyle düşünmene neden olan bişiler geçmiş başından
bence böle konularda içinden gelen sesi dinlemek en doğrusu.kalbin o insanın seni gerçekten sevip sevmediğini anlayacaktır.

Şu zamanda erkek milletine gerçekten güven olmuyor kızlar..o kadar çok seviyorum diyorlar,o kadar çok inandırıcı yalanlar atıyorlarki inanmamak elde değil benim karşıma böyleleri çıktı. Bence aşksız daha iyi olmazmı...erkeklere güvenmiyorum güvenememde..

Bence gerçekten seven insan davranışlarından,en çokta gözlerinden anlaşılır.bu benim fikrim.ama şu zamanda öyle yalancılar varki kızları oynatmak isteyen gözleriyle de yalan söylüyorlar en iyisi zamana bırakmak ve kimseye bağlanmamak olacak.bağlanmamak elimde değil diyorsanız tamamen güvenmeyin.yalan söyleyen insan yalan söylerken sorular sormazmış.bunu bi yerde okumuştum.çok dikkatli olmak gerekir.ilişkide güven olmazsa aşkta olmaz diyorsanız size kalmış.bence gerçek olduğunu bilmediğiniz ilişkilerde güveni zorunlu yapmayın.güvenmek zorunda değilsiniz.benim gibi güvenemiyorum diyorsanız zamana bırakın.(yalancının mumu yatsıya kadar yanar derlerya onun gibi..)

Canım karşına işte bu diyeceğin biri çıkacaktır zamanla tanıycaksın hakkında hayırlısı olsun hep hayırlısını iste canım sewgilera.s.

canım sevgilimle uzun zamandr çıkıorz ilk aylarımzda ben hsatabede yatmştım gözlerıme baktı ve aglamaya başladı çok şaşırdm :) snra 1.senemıze yaklaştık çok gusel bi gün geçrmştik mutluluktan ikmzde agladık zaten evlenicez kısmetse ve bnm için çok fedakarlık yaptı ne şstesem yapar her kötü anımda yanımda olur zaten 5.ayımzda sensin benım hayatmn kadını diyerek takmştık yzukleri aramzda istesem canını verir yanii ve ben burdan anlıoum canım beni çok sevıo gerçekten sevıo :) daha çok sey var yasadgmz ama şimdi hepsnı oturup anlatamam zaman yetmez valla :KK70:

Sizi herşeyinizle her halinizle sevip beğeniyosa, fedakarlık yapıosa, gözlerinizin içine bakarak sevdiğini söyleyebiliyorsa, çılgınlık yapabiliosa aşkı için, sinirlendiğinizde resti çekmeyip alttan alabiliosa...bu böyle uzar..vee en önemlisi bakışlarr tabiki... :)

anlatılmaz

bunun kriterleri yok

herkes sevgisini aynı şekilde göstermez çünkü

sadece yaşayarak hissederek onun sevdiğini düşünürsün

ama tavsiyem hiçbir zaman "bu insan beni %100 seviyor " diye düşünmemen :kahve:

gerçekten seven insanın gözü senden başkasını görmez

gerçekten seven insan senin için bütün fedakarlıkları yapar

gerçekten seven insan seni ailesinden bile üstün tutar

gerçekten seven insan seninle her daim ilgilidir, arar, sorar, merak eder.

hastalandığında endişelenir.

sana şefkatle sarılıyor ve öpüyorsa gerçekten seviyordur :KK69::KK69::KK69:

X