Saç Rengi ve Saç Boyama Papatya suyu iLe..?

859

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2009
228
1
BayanLAr merhaba...b s0rum 0Lacak..papatya uyunun d0qaL saç renqini açtıqını biLiy0ruz...peki en d0qru uyquLama nedir?MeseLa qüneşte bekLemeLi mi yıkandıktan s0nra?içine başka b madde katıLmaLı mı??3 qündür akLıma qeLiy0r deniy0rum ama b bakıy0rum qüneş kaçmış =)buqün yine denedim 15 dk kadar qüneşte bekLetebiLdim saçımda baya b açıLma qördüm..ama ara ara..qüneşin iyi 0Lduqu b saati yakaLayıp daha fazLa kaLsam sarışın 0Lacaqım sanırım =)deneyenLerin,biLqisi 0LanLarın y0umLarını bekLiy0rum..:enbuyukkk:hihoyyyt

BayanLAr merhaba...b s0rum 0Lacak..papatya uyunun d0qaL saç renqini açtıqını biLiy0ruz...peki en d0qru uyquLama nedir?MeseLa qüneşte bekLemeLi mi yıkandıktan s0nra?içine başka b madde katıLmaLı mı??3 qündür akLıma qeLiy0r deniy0rum ama b bakıy0rum qüneş kaçmış =)buqün yine denedim 15 dk kadar qüneşte bekLetebiLdim saçımda baya b açıLma qördüm..ama ara ara..qüneşin iyi 0Lduqu b saati yakaLayıp daha fazLa kaLsam sarışın 0Lacaqım sanırım =)deneyenLerin,biLqisi 0LanLarın y0umLarını bekLiy0rum..:enbuyukkk:hihoyyyt

Canım ben de bu yaz papatya suyu kullanmayı istiyorum ben doğal sarışınım, yıllar içerisinde açık kumrala döndü saçım ve yine benim gibi doğal sarışın bir arkadaşımın tavsiyesiyle aktarlardan alınıp kaynatılan papatya yerine eczanelerde satılan papatya spreyini denemeye karar verdim çünkü onu gördüğümde baya bir etkisi belli oluyordu, normal papatya suyuna göre daha fazla etki bırakmış gibiydi. Bugün gittim eczaneden 30tlya aldım Novocrine Extra Dora adındaki papatya spreyini fakat içindekilere bakınca hidrojen peroksitin de mevcut olduğunu gördüm ki zaten geçmişte bi kere denemiştim saçıma oksijenli su dökmeyi ve saçlarım çok yıpranmıştı (gerçi o zaman biraz abartmıştım miktarı). Şimdi de korkuyorum tekrar saçıma zarar vermesinden, ve aynı zamanda saçımın orta kısmından itibaren boya olması da ayrıca düşündürüo, sadece diplere uygularsam sorun olmaz umarım.

ben de etkisini qörüp 3 qündrü yapıy0rum abarttım biraz =D d0qaL 0Lanı tercih ettim ben sacım yeterinc yıpranmış durumda k0rkuy0rum bşey yapmaya =( faydası 0Luyr ama hafif b kızıLLık seziy0rum arkadaşLar ıhLamur diy0rLar deniyeceqim 0nu..

X