kimyasak gebelikten sonra hamile kalanlar buraya

dodidmr

Guru
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2009
32
0
37
arkadaşlar ben bir ay önce kimyasal geelik yaşadım tekrar kalmak istiorum bunun yaşamaış ve şuan hamile olanlar lütfen benimle paylaşırmısınız nasıl kaldınız yumurtlama dönemini nasıl hesapladınız yoksa sizde teyzem gibi yakı denilen şey ilemi kaldınız??

canım bene 3 ay once kımyasal gebelık gecırdım fakat hamıle kalmadım daha adetlerın duzenlıyse adet gununu 1.gun olarak say ve 10.gunden ıtıbaren gunasırı ılıskıye gır

cnm bende 7 ay önce kımyasal gebelık geçirdim şimdi 7 haftalık hamıleyım .. ovülasyon testi kullandım ateş löçtüm keçiboynuzu kürü ve hergün ilişki uygulaDIM olumlu düşünmeye çalıştım .. inş. en yakın zamanda yavruna kavuşursun ..sevgıler

cnm bende 7 ay önce kımyasal gebelık geçirdim şimdi 7 haftalık hamıleyım .. ovülasyon testi kullandım ateş löçtüm keçiboynuzu kürü ve hergün ilişki uygulaDIM olumlu düşünmeye çalıştım .. inş. en yakın zamanda yavruna kavuşursun ..sevgıler

ayyy canım ne guzel ya saglıkla kucagına alırsın inş,ovulasyon testı kullandıktan sonramı hamıle kaldın

ben de mart ayında yaşamıştım ama henüz hamile kalmadım ben klomen ve çatlatma iğnesi tedavisi görüyorum nisandan beri de hayırlısı bakalım

ben de mart ayında yaşamıştım ama henüz hamile kalmadım ben klomen ve çatlatma iğnesi tedavisi görüyorum nisandan beri de hayırlısı bakalım

hayırlısı canımbende martta kımyasal gebelık gecırdım drum bana ilac tedavısı vermedı cok ıstememe ragmen

canım bende şubat ayında kimyasal gebelik geçirdim şu anda 7 haftalık hamişim clearblue hamilelik monitörü kullandım canım

ya cnm benim yumurtlama tembelliğim var ve adetlerim düzensizdi o yüzden ilaç tedavisi görüyorum .
clearblue hamilelik monitörü çok pahalı galiba öylemi ama çok kesin sonuç veriyomuş bir de o çok kullanımlık bişey değil mi

ya cnm benim yumurtlama tembelliğim var ve adetlerim düzensizdi o yüzden ilaç tedavisi görüyorum .
clearblue hamilelik monitörü çok pahalı galiba öylemi ama çok kesin sonuç veriyomuş bir de o çok kullanımlık bişey değil mi

evet canım 300 cıvarında ve omur boyu kullanıyosun

X