açıköğretim fakültesi kayıtları ne zaman?

fely

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2007
766
2
merhaba arkadaşlar.sizlere bir sorum olacak. ben geçen sene öss'ye girdim ve mimar sinan üniversitesine yerleştim.şimdi bunun yanında bir de açıköğretimde okumak istiyorum.acaba ne zaman kayıt yaptırmam gerekiyor?fakat bir de şunu belirteyim bu sene sınava girmedim.​

üniversitede okurken açıköğretime össye girmeden kayıt yapılabiliyor diye biliyorum ama sanırım o zaman da açıköğretim ücreti artıyor,össlilerin tercih formları geldiği zaman internete düşer kayıt tarihleri

üniversitede okurken açıköğretime össye girmeden kayıt yapılabiliyor diye biliyorum ama sanırım o zaman da açıköğretim ücreti artıyor,össlilerin tercih formları geldiği zaman internete düşer kayıt tarihleri

bu gibi bir imkan olduğunu bilmiyordum..eğer böyle bişey varsa çok iyi..

işte ben de bundan bahsediyorum ama tam bilgim yok işte.neyse bir şekilde öğrenirim artık hepinize teşekkürler...

en güzeli,bir açıköğretim bürosuna gitmek.ben hazırlık okurken gitmiştim,hazırlıktayken kayıt olamayacağımı söylemişlerdi.1. sınıf bittikten sonra sorun olacağını sanmıyorum

merhaba arkadaşlar.sizlere bir sorum olacak. ben geçen sene öss'ye girdim ve mimar sinan üniversitesine yerleştim.şimdi bunun yanında bir de açıköğretimde okumak istiyorum.acaba ne zaman kayıt yaptırmam gerekiyor?fakat bir de şunu belirteyim bu sene sınava girmedim.​

ikinci üniversite olarak kayıt yaptırabilirsin fakat harç paraları biraz yüksek diğerlerine göre onların kayıt tarihlerini ekim-kasım gibi takip edebilirsin aöfnin sitesinden

kızlar ben bu sene öss ye girdim bir yere yerlşecem büyük ihtimalle ve bunun yanında açık öğretime kayıt olabilirmiyim bu sene ama?

kızlar ben bu sene öss ye girdim bir yere yerlşecem büyük ihtimalle ve bunun yanında açık öğretime kayıt olabilirmiyim bu sene ama?

açıköğretime kayıt olabilmek için ösym tarafından yerleştirilmek gerekiyo ikinci üniversite hakkını kullanabilirsin ama onunda harç paraları yüksek işte

harç paraları her sene değişiyo kılavuzlar yayınlanınca bakabilirsin sitesinden ona görede istersen kaydını yaptırabilirsin

ben almanyaya evlilik yoluyla geldim..2006da ossyi kazandim250 ham puan aldim..tercih yapmadim..almanyanin koln sehrinde bati avrupa acik ogretim fakultesi var uzaktan egitim yapabiliniyor..oss ye yeniden girmemmi lasim yokssa ben sinav sonuc belgemi alamncaya cevirtmistim bu gecerli olurmu yardimmmmmmmmm edinnn ..belkide kayitlar geciyor acele etmem lasim son dk karari aldim nolur yazin...

arkadaşlar geçen yıl sosyal hizmetler bölümünü dondurdum bu yıl kayıtlar ne zaman bilen söylesinnn

X