fsh yüksekliği ve kilo

ARZUM44

Guru
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2008
336
44
fsh yüksekliği kilo alımına sebep olurmu acaba?ne gibi etkileri vardır?bilenler lütfen yardım etsin..

fsh yüksekliği kilo alımına sebep olurmu acaba?ne gibi etkileri vardır?bilenler lütfen yardım etsin..

canım benimde fsh ım yüksek bende kilo almaya başladım erken menepoz oluyor fsh yüksekliği tabiki kilo aldırır bide adet düzensizliği yapıyor sende ne gibi sorunlar var fsh ın kaç yaşın kaç canım

MERHABA KIZLAR KıLO KıLO KıLO AHH FSH YÜKSELMEYE BAŞLADI BEN BALON GıBı KıLO ALMAYA BAŞLADIM 92 KıLOYUM AMA KENDıMı ÇOK AŞIRI KıLOLU HıSSETMıYORUM BANA Bı RAHATSIZLIK VERMıYO AMA TABıKı ıNSAN ÜZÜLÜYO ZAYIFLAMAYA ÇOK URAŞIYORUM AMA NAFıLE SANKı YAPIŞTI KALDI KıLOLAR ıNAT EDıYO OLMUYO ZAYIFLANMIYO AMA DıKKAT EDELıMDE DAHA FAZLA KıLO ALMAYALIM BARı BENıM FSH 60 LARDA DÜŞMÜYO ZAMAN ZAMAN OYNUYA HAMıŞ OLAMIYORUM HıÇ YAŞAMADIM YAŞAMAYI ÇOK ıSTıYORUM HAYIRLISI OLSUN
senağlama

canım benimde fsh ım yüksek bende kilo almaya başladım erken menepoz oluyor fsh yüksekliği tabiki kilo aldırır bide adet düzensizliği yapıyor sende ne gibi sorunlar var fsh ın kaç yaşın kaç canım

fsh 24,26 yaşındayım,kilo aldım,zaten adet düzensizliğide vardı,herhangi bir tedavi uygulandımı size?

merhaba kızlar kilo kilo kilo ahh fsh yükselmeye başladı ben balon gibi kilo almaya başladım 92 kiloyum ama kendimi çok aşırı kilolu hissetmiyorum bana bi rahatsızlık vermiyo ama tabiki insan üzülüyo zayıflamaya çok uraşıyorum ama nafile sanki yapıştı kaldı kilolar inat ediyo olmuyo zayıflanmıyo ama dikkat edelimde daha fazla kilo almayalım bari benim fsh 60 larda düşmüyo zaman zaman oynuya hamiş olamıyorum hiç yaşamadım yaşamayı çok istiyorum hayırlısı olsun
senağlama

inşallah çocuk sahibi olursun,fsh bayağı yüksekmiş,fsh yüksek olunca tüp bebek uygulaması yapılmıyor,benim fsh 24, doktor bu seviyede çocuğun olmaz dedi.

fsh 24,26 yaşındayım,kilo aldım,zaten adet düzensizliğide vardı,herhangi bir tedavi uygulandımı size?

canım tedavi uygulamıyorlar ancak tüp bebek yapabilirmişim oda % 2o şans oranı dedi dr lar ben 1 yıllık evliyim yaşım 40 fsh 27 beniim canım ben şimdi hayıt tohumu içiyorum fsh ı düşürüyor o benim 38 idi daha önce içtikten sonra 27 ye düştü canım sende bebek istiyormusun ?

ARZUM44 canım çok teşekkür ederim sanada iyi olmanı sağlığına kavuşmanı dilerim arkadaşım :)opuyorumnanaktan canım arkadaşım ben hayıt tohumunu denicem faydasını görürsem illaki buraya sölicem:enbuyukkk:

X