Saç Rengi ve Saç Boyama Sizce Sarı Balyaj-Röfle mi, Tam Boya mı ?

D

DrBune

Ziyaretçi
Arkadaşlar, yarın kuaföre gidicem umarım yarına kadar yardımcı olabilirsiniz bana.. Saçımda ön kahküllerimde ve uçlarında sarı balyaj var, çok pişman oldum, saçım çok uzun ve ince telli, yıpranma çok oldu. Ancak buna rağmen sarıdan vazgeçemiyorum..

1)Sizce sarı balyaj mı yoksa sarı tam boya mı saçı daha az yıpratır ??

2) Elde etmek istediğim asıl renk, böyle bir renk... Sizce aşağıdaki resim tam boya mı ? Yoksa röfle - balyaj filan var mı...

Avril-Lavigne_kca_0054.jpg

Kendi saçımsa şu :

ffft.jpg

+ bir de arkadaşlar, ben geçen yaz saçımı oryalle açtırmıştım, bu sene de açtırsam bişi olur mu ? Ki bu saç için açılması gerekiyor yani.. Kuaförüm, saçının uçlarından biraz kesersek beslenir bir sorun olmaz diyor ama belli mi olur, para tuzağı olabilir, yardım istiyorum kızlar...

istediğin saç röfle/balyaj. düz sarı boya değil. saçların yıpranması kullanılan açıcı ile ilgili. bende dün yaptırdım bitkisel röfle yaptı bana. öncelikle güvenebileceğin bir kuaföre git. çünkü bazı kuaförler sen israr etsen bile saça zararlı birşey yapmazlar. herkes para kazanma derdinde deil dürüst bi kuaför bul canım. birde sanırım kendi saç renginde açık açarken çok zorlanmazlar

Bence de düz sarı değil.. Aralarda başka renkler de var.. Senini saçalrın da çok güzel bu arada, yıpranmaması için uçlarında biraz kestirebilirsin.. Ayrıca bakım kürleri felan da yapılıyoır böyle duurmlarda..

saç rengin boyatacağın renkten daha güzel
resimdeki saçta önlerde paket atılmış sadece

X