Saç Rengi ve Saç Boyama ÇiLek kırmızısı ... =)

kızlar ankara'da kuaför malzemeleri satan bir yer biliyorsanız söyleyin nolur yaaa :1no2:

yaa arkdaşLar kırmızıdan wazqeCdim haDii..........bna şöLe mor,pembe,mavi,yeşil, beyaz bi renkk buLunnnnnnnnn

yaa arkdaşLar kırmızıdan wazqeCdim haDii..........bna şöLe mor,pembe,mavi,yeşil, beyaz bi renkk buLunnnnnnnnn

Canım ben mavi istedim geçen yaz. Mavi boya aldım bi kısmında denedi kuaförüm komple boyamadan önce. Kestane rengi saçlarım yeşil oldu. Açıp denedik b** yeşili oldu kafamçokkarıştı kaydirigubbakcemile3 Tutsa bile bu tarz yan renkler 2 haftada akıyormuş.

ışte o zaman tanıştım akosun çilek kırmızısı boyasıyla.

Tamam kabul, akos çok bilindik bir marka değil. Ancak şunu söyleyebilirim ne kötü koku yaptı ne yastığımı boyadı. Çabuk akması normal çünkü çilek kırmızısı gelincik kırmızısı vs. gibi renkler balyaj boyası olarak geçer. Sadece duş aldığımda su pembe oldu ilk ay kaydirigubbakcemile3 Yaptırdıktan 3 hafta sonra denize gittim ama hiç bişi olmadı farklı olarak :1ninca: Geçen yaz kafamın yarısına yaptırdım. Bu yazda komple boyattım.

Aşağıdaki 1. foto bu yaz boyattıktan 1 hafta sonra ışık az gelmiş yoksa çok daha tatlı bi renk zemuszemus 2. foto ise geçen sene boyattıktan 2,5-3 ay sonra.. Uçlara doğru turunculaşmaya başlıyor bakırımsı bi renk kalıyor akınca. Ama şunu söylyim o bile havalı duruyo zemuszemus

Boyanın aktığı hali sansürledim çünkü foto.makinasına yapıştığım için koca kafa görünüyorum kaydirigubbakcemile3

Boyattıktan 1 hafta sonra 3 ay giden renk; (Akos çilek kırmızısı kestane saçın üzerine)

yeniq.png

Uçlara doğru olan renge dikkat edin ışık azmış foto pek net değil idare edin. :eek: (ılk halden 3 ay sonra) Boyaları ıst. 'da Eminönü - Tahtakale'de toptancılardan çok uygun fiyata (1-2 ytl) kolaylıkla bulabilirsiniz.

grnt084.jpg

1. resimde gerçekten çok tatlı renk canım
ama cesaret edemem böyle mavi pembe gibi renklere :)

gözdecim, kestane kendi saçın mıydı yoksa boya mıydı?

gözdecim, kestane kendi saçın mıydı yoksa boya mıydı?

Koyu kestane evet kendi saçımdı Arora ablaopuyorumnanaktan, saçıma tek boya değdi oda bu pembiş kaydirigubbakcemile3

youthanasia7 ukte kalmasın diye herşeyi içimden geldiği gibi yaşamaya çalışıyorum hazır gençlik bahanesine sığınıp laelaelaelaelae kaydirigubbakcemile2

Koyu kestane evet kendi saçımdı Arora ablaopuyorumnanaktan, saçıma tek boya değdi oda bu pembiş kaydirigubbakcemile3

youthanasia7 ukte kalmasın diye herşeyi içimden geldiği gibi yaşamaya çalışıyorum hazır gençlik bahanesine sığınıp laelaelaelaelae kaydirigubbakcemile2

Anladım canım.. Kendi saçına uygulayınca tam olarak istediğin rengi tutturabiliyorsun ama benim kestane boya var saçımda sanırım kızıla dönmek için yeniden açtırma işlemi yaptırmam gerekecek.. Güle güle kullan canım çok yakışmış..

ben de istiyorum canım ama annem izin vermiyo zararlı diye millet pembeye boyatıyo mor falan düşünüyo ben kumraldan siyaha geçemiyorum mafoldumben

bende akosun cılek rengını kullanıyorum suanda..

dıger boylarda bu rengı bulamadım ve cokta kotu degıl en akmıs halı bıle kızılın en canlı rengı :KK66:

ayrıca mavı yesıl vs.renklerıde mvcut bundan hevesımı alayım sıra onlara gelecek :)

gozdem18'ın ekledıgı ılk resımdekı renk suan bendede ustelık 19 gun oldu boyayalı cok akıyor denmıs akacak tabı kızıl renklerınden bahsedıyoruz bı kahve rengı gıbı olmasını bekleyemeyız :KK66:

kızlar ankara'da kuaför malzemeleri satan bir yer biliyorsanız söyleyin nolur yaaa :1no2:

cnm sıhhıyyede var ilkim sokakta ama adını ben de bilmiyorum. kuaförüm söylemişti hatta bi kere arkadaşımla beraber gitmiştik ama unuttum. iyice öğrenip haber verrim..

forumda gezinirken başlığı gördüm ve kimi arkadaşlar boyayı nereden bulacaklarını sormuşlar. ya reklam gibi olsun istemiyorum fakat, gittigidiyor ya da sahibinden.com'da bu boyayı ben kendim satıyorum... :S
arayıp da bulamayanlar son çare oradan bakabilirler... :S
arkadaşlardan birisi de eminönünde 1-2 tlye satılıyor demiş ve buna açıkçası biraz şaşırdım... :S yani o fiyata satan yerler varsa dahi toptan fiyatıdır, 2-3 kutu boyayı o fiyata satacaklarını düşünmüyorum. :S

bu arada akos çilek kırmızısıyla ilgili şöyle de bir bilgi vereyim, yeni boyanmış kestane rengi saçta bile kızıllığını veriyor. 1-2 yıkama sonunda da kestane akıyor ve çilek kırmızısı daha belirgin oluyor, şarap kısılına benzer ama daha canlı bir renk oluyor. bu renkte her yıkamada daha çok çilek kırmızı oluyor. yani saçım koyu renk tutar mı ya da yeni boyadım saçımı açmam gerek diye düşünmeyin derim. zaten ikinci boyamda renk tam olarak kendini veriyor. en son, arkadaşımın koyu kestane boyanmış saçlarını akos çilek kırmızıyla boyadığımız için ve yılların tecrübesine dayanarak akosun çilek kızılını tavsiye ederim.

evet bende kullandım her rengı kapatabılen bı renk :)

En yakın arkadaşımın saçları böyle bebişim ankaraya gitti uzak kaldık ahh özledim şimdi :KK43:(

Arkadaşlar gratisde olması lazm yeşil pembe mavi renk diye boya satılıyor boya bölümünde görmüştüm.Aynı hint kınası gibi kağıtta üzernde pembe yeşil faln yazıo.Bir bakın derim

tahtakaleden bn aldım yarın boyicam foneks markası dediğim yerdede kuaför malzemeleri satılıyo herşey var

Son düzenleme:
saçlarım akmış bi kızıl şu an bakıra dönük. kuaförlere onca para verip saçlarmı kıpkırmızıya boyattım aylarca. ama artık bıktım arkadaşlar ve bi iki haftadır turuncu yapmaya karar verdim. hatta az önce tarçın bakır konusuna da yazdım. ama bu çilek kırmzıısını gördüm şimdi. benim bakırla kızıl arası saç rengimin üstüne bu akos çilek kıırmızısını boyarsam gerçekten de güzel ve açık bi kırmızı elde eder miyim bu sorunun cevabı önemli benim için. saçımı açmak istemiyorum dirkt boyadığımızda da kırmızı sonucunu veriyor mu lütfen cevaplayın $son hali.jpg :81:

saçlarım akmış bi kızıl şu an bakıra dönük. kuaförlere onca para verip saçlarmı kıpkırmızıya boyattım aylarca. ama artık bıktım arkadaşlar ve bi iki haftadır turuncu yapmaya karar verdim. hatta az önce tarçın bakır konusuna da yazdım. ama bu çilek kırmzıısını gördüm şimdi. benim bakırla kızıl arası saç rengimin üstüne bu akos çilek kıırmızısını boyarsam gerçekten de güzel ve açık bi kırmızı elde eder miyim bu sorunun cevabı önemli benim için. saçımı açmak istemiyorum dirkt boyadığımızda da kırmızı sonucunu veriyor mu lütfen cevaplayınEki Görüntüle 261570 :81:

Olur çok da güzel olur :KK34:

X