Saç Rengi ve Saç Boyama ÇiLek kırmızısı ... =)

H

heLp_me

Ziyaretçi
merhaba;
ÇiLek kırmızısı boyayı nerden temin edebiLirim arkdaşLar yardm edebLr msnzz :KK43:

valla benim arkadaş çilek kırmızısına boyuyo..ama çok bencil kendini begenmiş kibirli bşy ...sordum söylemedi neymiş aynı olmasınmışş..ayrıca boyamıycaktım o renge merak ettigimden sordum..ayyy ne sinir insanlar var:)
konuya gelirsek cnmben hiç biyerde rastlamadımm..sen kuaförlerden sor bi istersen..

ayıp etmiş arkdaşın yaa :) neyse yinede saoL cewap icinn..=)

yunseyin'de var ama tam çilek rengi gibi tutmuyo, koyu oluyor

ben saçlarımı kuaförde boyatmıştım daha sonra akosun çilek kırmızısını aldım sakın deneme derim gerçekten çok kötü bi boya ilk yıkamada çıkıyor

1zx86me.jpg

gg de gördüm canım bu sanırım ama isabelle kötü demiş boya için.başka markalarda da olan bir renk bu bence ismi farklıdıır

cok güzel bir renkk:asigim:
lorealin bi boyasini görmüstüm,ayni renk..
yazin cok akar diye cesaret edemiyorum,deniz suyu turuncuya ceviriyormus,sizde böyle bi durum oldumu kizlar

ouff harika bi renk bu yaa bayıldım bende istiyorum kozmtik mrketlerde bulablrmiyim acaba ya da baska hangi markayla bu renk elde edilir ki?
sonbahar kızılı gbi deil daha pembe ve cokk tatlıııı !!

Son düzenleme:
valla benim arkadaş çilek kırmızısına boyuyo..ama çok bencil kendini begenmiş kibirli bşy ...sordum söylemedi neymiş aynı olmasınmışş..ayrıca boyamıycaktım o renge merak ettigimden sordum..ayyy ne sinir insanlar var:)
konuya gelirsek cnmben hiç biyerde rastlamadımm..sen kuaförlerden sor bi istersen..

yapıştırsaydın bir tane:mymeka: öylelerinden köşe bucak kaçmalı ya da... sinir olurum var ya... bu arada o renge bende bayılıyorum ama bana yakışmazdı:emir_bebek:

ne gıcık insanlar var yaa :eek:klava:

ben gecen sene yine bu renge boyamıştım dediğin gibi denize girince turuncu oldu :) ama bu sefer boyadktan sonra girmem hayatta =))

Ben bu renge bayıldım.. saçımının tamamı değil ama uclarına ve aralarına bu tonda renk boyamak istiyorum..Bu boyayı nerelerden bulabilirim acaba kızlar ? şutarafagitti

kırmızı rengi tüp boyalarda bulabilirsin ancak, miks boya diyorlar, kozmetik depolarında falan bulunuyor en kolay, depo derken perakende satış yapan ama toptan bayi olan yerleri kasdediyorum,
geçen sene kırmızı balyaj yapılmıştı saçıma, sadece ilk bir hafta muhteşem oluyor sonra berbat... çok çok hızlı akıyor ve alttan iğrenç bir renk çıkıyor.. doğal saç rengiyle hiç uymuyor, ne kızıl, ne sarı berbat bişi oluyor.. kırmızıya boyamadan önce düşün derim.. sadece uçlarına ve balyaj şeklinde attırmama rağmen ben pişman oldum.. cila atsan da çok hızlı akıyor.. ayrıca saçın kızıl kızıl parlıyor sonra da bi sürü rengi tutmuyor komple boyasan da.. değmiyor yani :umursamaz:

Son düzenleme:
Teşekkür ederim hayatım bilgiler için...Ben daha önceden saçımı uclarını ve aralarına röfle yapmıştım hoşuma gitmişti kestirince tekrar boyamaya karar verdim bu çilek kırmızısı çok hoşuma gitti ama farklı bi rengede boyayabilirim :sm_cool:

cnm renk süper harika duruyor ama akıyor işte hem de ışık hızıyla, sonra cila atıyorsun eskisi gibi olmuyor, ve üstüne başka renk tutmuyor vs vs. bi de kırmızı tutsun diye ya peroksiti arttırıyolar derecesini ya da açıyorlar o yüzden uçlar harab oluyor kaydirigubbakcemile5

kuaför malzemeleri satan yerlerde bulabilirsin...bir önceki sayfada gördüm akos die bir boya...çok berbat bir boya kesinlikle tavsiye etmiyorum kuaförler onun tanesini 1 tl ye alıyorlar haberiniz olsun...ofisimin alt katında kuaför malzemeleri satan bir bayan var ordan biliyorum...ve eğer evde boyayacaksanız saçlarınızı kesinlikle boyayı kuaför malzemeleri satan yerlerden almalısınız ve marka olmalı boyaları...ben kahve die boyadım siyah oldu dışarda satılan boyalar koyu çıkıyor....

Kızlar bilgileriniz için çok teşekkür ederim..Akos markalı almayı bende pek düşünmüyor gibiyim..Palettenin ''Sonbahar Kızılı'' çok hoşuma gidiyo sanırım ondan alıcam hihoyyyt

onun yerine loreal majicontrast boyalarına bakabilirsin. orda çok kırmızı, kırmızı magenta (çileğe yakın renk) var. bir de loreal majirouge serisinde 6.66 var o da kıpkırmızı. kuaför malzemeleri satan yerde bulabilirsin bu serileri

majirouge 6.66 şu arkada kalan renk oluyo, öndekiler de majicontrast kırmızı magenta olabilir. fakat koyu renge bu şekilde tutar mı bilmiyorum
20080915_124302_f06069b2.jpg

X