Lazer Epilasyon I2PL Yöntemini Kullananlarin Paylasim Alani

selam kızlar dün akşam gittim lazere ilk defa. kadının söylediğine göre ıpl miş ama daha önce pek araştırmadığım için emin olamıyorum. bütün gün internette kadının bize yaptığı yöntemi ve makineleri aradım bulamadım. bi kere kadın çıplak gözle yapıyordu yani sadece bi camın arkasından bakıyordu. sonra 3 aşama yaptı. ilki ufacık uçlu (sözde) lazermiş. turuncu ışık veriyodu. ikincisi bi başka makinenin ucuna uzun ince cam gibi bi alet taktı elimize de bi anot- katot bi çubuk tutuşturdu, bu makine de statik elektrik gibi bişey verdi üçüncüsü de yine aynı makineye yine cam ama ucu top gibi başka bi makine taktı o da elektrik verdi ama daha az. yani ıpl dediğiniz şey bu mu? ben öyle olduğunu düşünmüyorum ve çok merak ediyorum bu kadın bana naptı? ve kıllar da olduğu gibi duruyo 1,5 ay içinde azalmaya başlayacak dedi yani 2. seanstan sonra. ve daha 7 seans daha gidecekmişiz. nolur bilenler bunun ne olduğunu söylesin çok merak ediyorum.

ıpl ışık tedavisine genel olarak verilen admş .yani lazer cihazının ismi değilmiş . . .lazer yaptırırken çıkan ışığa veriliomş bu ad yani . bu durumda ıpl den memnun kaldm demek doğru olmaz lazer cihazınızn ismini öğrenmeniz daha iyi olur sanırım . bende lazer yaptırourm kolaltımda ayva tüylerim kaldı ve onlar zaten devamlı çıkıcakmş .

Arkadaşlar ben 2 sene önce yaptırdım I2PL bağlarbaşında bir merkezde. Geçtiğimiz haziran ayına kadar bacaklarım 5 seans yapıldı. Ve şu anda tek tük kıllar kaldı. Bir senedir hiç dokunmadım çok büyük bir rahatlık. Ama uygulayan makina kadar önemli. Gittiğim yere çok arkadaşımı yolladım. Kesinlikle çok iyiler. Aynı makina ile başka uerde yaptırıp memnun kalmayan arkadaşlarım da var ama önemli olan uygulayan kişi.

Bende haftaya başlıyorum bir arkadaşım oraya gidiyordu o nedenle gittim tam vücut 1550 kazık yedim mi yemedim mi kararsızım ve tam olarakta bilmiyorum I2pl elipse super light ismi ama burda okuduğum kadarıyla lazer epilasyon değil diyosunuz ağda gibi bişey deniyor eğer öyleyse ve tekrar çıkacaksa yaptırmasam mı :S

ben kullanıyorum bu sistemi arkadaslar ve cok rahatım, bacaklarıma 3 seans gittim ve 1. seans sonrasında ztn %70 bitti kıllarım. simdi en son 3. seansa gittm hiç kalmadı, belki 1- 2 tane. Bunun dısında genital ve kol altınada gidiyorum . kol altıda 3 seans oldu ordada baya az kaldı. Genital derseniz ust kısmı baya gitti sadece alt bölgede war daha ama bu da normalmiş cünkü çok fazla ısık vermiolarki hassas bölge sorun cıkmasn die. bi sorunuz olrsa yardımcı olablrm

iyi diyosun yani biraz olsun rahatladım herkes kötü der gibi geldi bana bende haftaya başlıyorum inş benimde hemen azalır da kurtulurum

Eanar başladın mı lazere? Ben de Ellipse Super Light ile yaptırdım anthemis güzellik merkezine. Şimdiki fiyatları 1.5 tam vücut bitene kadarmış. Başka yere başlamadı isen öneririm çok memnun kaldım ben...

:KK43: Yapma ya bende başladım geçen hafta benimde tüm vücut 1.5 ama 10 seans bitene kadar keşke daha önce yazsaydın hem o kadarda memnun kalmadım acele acele yaptılar

Arkadaşlar ben 2 sene önce yaptırdım I2PL bağlarbaşında bir merkezde. Geçtiğimiz haziran ayına kadar bacaklarım 5 seans yapıldı. Ve şu anda tek tük kıllar kaldı. Bir senedir hiç dokunmadım çok büyük bir rahatlık. Ama uygulayan makina kadar önemli. Gittiğim yere çok arkadaşımı yolladım. Kesinlikle çok iyiler. Aynı makina ile başka uerde yaptırıp memnun kalmayan arkadaşlarım da var ama önemli olan uygulayan kişi.

fiatlar nasıl?

aynen bnmde ablam gitmişti ıpl e ama hiçbi işe yaramadı..dediğiniz gibi ıpl modern ağda tekniğidir kalıcı bir epilasyon değildir..bnm yaşadığım yer küçük bi yer ve tek yer vardı lazer yapan orasıda ıpl yapıyodu.gittim izmirde birsürü doktorla görüştüm,ıpl yağtıracağına ağdacıya git hiç olmazsa daha ucuz tutar dedi :) bende ndyag lazer kulanan biyere gidiyorum şimdi,bana alex ve diod tanda üst bi cihaz olduğu söylendi,daha derine ulaştırıyomuş ısıyı...

IPL en eski lazer yöntemi.Fakat I2PL en son çıkanmış,alex vs dier cihazlar gibi artırma riski yok yüz için çok daha iyi yazmışlar.ben lazer mağduruyum ama bu cihazı araştırmaya başladım,favori bölgesi fiatlar nasıl gidenler yazablr mi acaba?:kedi:

arkadaşlar dehşet uçuk fiyat vermişler sizeeeee
bende bu yöntemi uyguluyorum tüm genital bıyık ve kol altım toplam 170ti seasn başına
şimdi genitalim seyrekleşti 80e indilre 100den ve 2. senas sonunda o sert sakal gibi tüyler bıyık gibi gelmeye başladılar çok memnunum ben
arkadaşım senin yaptırdığın yerdeki elips super light(i2pl)mi,sade favori veya sade koltuklaltı ücretini gitiiğinizde sorar mısınz,uygun biyer bulursam gitmek istiorum,yardımcı olabilecek olan var mı?

arkadaşlar işte benim yaptırdığım lazeride bu makineyle yaptrdılar 1 hafta oldu yaptıralı kadın genital ve kolaltımı jiletledi uzun bunlar dedi :s ve nerdeyse 1 mlim uzadılar onlar ve aralarda seyreklikler var epey. ben normalde jilet yapsam 2 gün sonra tekrar yapmam gerekirdi çok çabuk uzuyorlar çünkü ama daha traşlama gereği duymuyorum. ama bacaklarımı jiletlememişlerdi onlarıda ben kendim jiletledim çünkü dökülmedi tüylerim :s onlarda henüz çıkmadı 10 gün sonra 2. seansıma gidicem bakalım en sonunda nolcak ...

arkadaşlar işte benim yaptırdığım lazeride bu makineyle yaptrdılar 1 hafta oldu yaptıralı kadın genital ve kolaltımı jiletledi uzun bunlar dedi :s ve nerdeyse 1 mlim uzadılar onlar ve aralarda seyreklikler var epey. ben normalde jilet yapsam 2 gün sonra tekrar yapmam gerekirdi çok çabuk uzuyorlar çünkü ama daha traşlama gereği duymuyorum. ama bacaklarımı jiletlememişlerdi onlarıda ben kendim jiletledim çünkü dökülmedi tüylerim :s onlarda henüz çıkmadı 10 gün sonra 2. seansıma gidicem bakalım en sonunda nolcak ...

lazerden sooraa en az1 ay bişe çıkmaması lazım die biliorumm.yaptırddıınız cihazın türüne markasına sizde kulladığı dereceye dikkat edin.sorun,yazın bence

merhabalar arkadaşlar sayfaları okudum ama kimi memnun kimi değil gerçekten memnun kalan var mı ona göre bi tercihte bulunacağım ben alexsandrite gidiyorum 5. seansa gideceğim memnunum ama sarı tüyler kalıyor onlar için ve ince siyah tüyler için ellipse I2PL cihazını deneyim diyorum Konya'da makro daki bi güzellik merkezi yapıyormuş bilmiyorum bilen var mı nasıldır ?

baglarbasında hangı merkeze gıtmıstın acaba? ben lazere gıttım 5 seans bıtmedı 3 ay sonra yıne cıktı..

demek ki herkesin kıl yapısı farklı olduğu için sonuç da farklılık gösteriyor

IPL en eski lazer yöntemi.Fakat I2PL en son çıkanmış,alex vs dier cihazlar gibi artırma riski yok yüz için çok daha iyi yazmışlar.ben lazer mağduruyum ama bu cihazı araştırmaya başladım,favori bölgesi fiatlar nasıl gidenler yazablr mi acaba?:kedi:
merhaba arkadaşım ben bağdat caddesinde ıpl e _light sistemle çalışıyorum bütün vucut bölgeleri 4 seansta çözüm kesinlikle bitiyor asla agda ile lazer bir tutulamaz çünkü kıl kökleri o ışını gördüğü sürece bitmemesi mümkün degil eger bir hormonal sorun yoksa bir yapan çok önemli çünkü bizim tene göre ayarlarımız var eger o ayarlar yanlış girilirse tabiki bitmez .

X