33.hafta ve dün gece sancımı geldi ne? bi bakın lütfen

filizerdem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2008
190
1
merhaba arkadaşlar 33 haftalık gebeyim dün gece uykudan uyandım bebeğim hem hareket ediyo durmadan hemde bi sancı adetağrısı gibi ve ağrı sırtıma vuruyo neden acaaba erken doğum belirtileri olabilir mi doktorumla randevum 3 gün sonra şu an bile belim ağrıyo doğuracam diye korkuom ya.

arkadaşım dr ara hemen ağrıların düzenlimi arası bir bak yatınca geçmiyorsa dopum ağrısı olabilir sakin ol ama birilerine göster gecikme

arkadaşım dr ara hemen ağrıların düzenlimi arası bir bak yatınca geçmiyorsa dopum ağrısı olabilir sakin ol ama birilerine göster gecikme

sırt üstü ve soluma yatamadım yaa 2 saate yakın uyanık kaldım gece ayağa kalkıorum geçio tekrar yatağa giriyorum hem ağrı karnımda hemde bebek oynuo hiç durmadan bi sağıma bi soluma kayıp duruyyo ve sertleşio sonra uyumuşum valla hatırlamıorum korktum ama.doktorumuda aramadım geçer die

sırt üstü ve soluma yatamadım yaa 2 saate yakın uyanık kaldım gece ayağa kalkıorum geçio tekrar yatağa giriyorum hem ağrı karnımda hemde bebek oynuo hiç durmadan bi sağıma bi soluma kayıp duruyyo ve sertleşio sonra uyumuşum valla hatırlamıorum korktum ama.doktorumuda aramadım geçer die

sen biran evvel tedbirini al dri unu ara kasılmalar normaldir. belki bebişin yer değiştirdi. benide bazan uyutmuyordu. ama dr. ultrasona ve nst ye bakar ihmal etme derim

Sırta vuran veya sırttan baŞlayan aĞrı doĞum sancısı.ama senınkı pozısyon deĞıŞtırınce dÜzelıyormuŞ.doĞum sancısı olsaydı dÜzelmezdı ve gıttıkÇe sıklaŞarak artardı.zaten sonra da uyumuŞsun.ınŞallah doĞurmamıŞsındır):

eger agrıların duzenlı degılse yalancı dogum sancıları buyuk ıhtımal ama kasılmaların duzenlı ve agrı dınlenınce gecmıyosa gercek dogum sancıları doktorunla görus o senı yönlendırır tatlım

canım doktoruna haber ver yinede istersen ama benim anladığım kadarıyla bebeğinin pozisyon değiştirmesinden dolayı oluşan yalancı ağrı

sancı esnasında bebek hareket etmiyor.. en azından bende öyleydi.
yalancı sancı olabilir uzmana görünmekte fayda var

X