Doum kontrol hap kullanyorum ama acaba hamile miyim?

DUYGUSUZduygu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2009
1.247
4
slm kizlar. biliyorum yeri burasi degil ama merak iste! normalde ben dogum kontrol hapi kullaniyorum 1 senedir. bu ay ki kutum bitti 8. gün diger kutuya baslamam gerekiyor.ama ben hala adet olmadim bugün 6.günü normalde 4-5 günlerde oluyordum ve adetime 2 gün kala yani hapi bitirtikten sonra iliskiye girmistim acaba hamilemi kaldim bilmiyorumki? cocuk istiyorum ama duydumki dogum kontrol hapini birakip üzerine hemen hamile kalanin cocugu ya sakat oluyo yada düsükle sonuclaniyor acaba dogrumudur? yada aranizada var mi dogum kontrol hapi kullnipta 7.gün yada 8.gün tekrar diger kutuya basladigi anda adet gören? ( bu arada kizlar rumuzumu degistirdim önceki rumuz duygu66 di)

canım hapın kullanımı hakkında bıse soyluyemıcem bılmedıgımden
ama sımdıye kadar hapı bırakıp hemen hamıle kaldı dıye bebegı sakat olan kımseyı duymadım ben canım

ıçerik nedeniyle konunuz “gebelik - hamilelik belirtileri ” bölümüne taşınmıştır bilginize

canım hamile olmayabilirsin bazen o ilaçlar kist yapıyor onun içinde adet olmamış olabilirsin ancak azda olsa hamile kalma ihtimalin var.istersen bir test yap canım

X