Lahana Suyu Kürü (İbrahim Saraçoğlu tarifi)

Bende diyet yapiyorum bugunde lahana kürüne basladım kilo vermem de belki lahananin da faydasini görurüm diye düsündüm ama tadı pek bana hitab etmedi icine limon sıkıp zorla içiyorum gelismeleri yazarım :KK50:

Arkadaşlar icen varmi lahana suyu ? Ben beş gün ictim cok az bi faydasi oldu yarin tek bardağa düsüruyorum ama devam etsem mi bilemedim faydasi olmicak gibi :110:

Kader arkadaşlarım mrb.size lahana suyu içerek yazıyorum.ben icemeye başlayalı 4. Günüm şimdilik iyi gidiyor ben bir kilo verdim ama normalde de hergün bir iki bardak Yeşilçay ve rezene karışımıni icoyirum severek icoyirum prensip haline geldi diyebilirim.dogumdan sonra kilo problemjm oldu vermem gereken 12 kilom var.77 kiloyla hamileligimi sonlardirdim 11 ay oldu doğum yapalı şuan 63 kiloyum.lahanayi kaynattıktan sonra posasini elimle güzel sıkıyorum cok güzel su cikiyor.bu kürü sonuna kadar devam edeceğim okuduğum kurler arasında en olumlu yorumları almış çünkü.bu arada günde yarım saat bacak,karin,kalca ve kol hareketleri yapıyorum plates lastigiyle beraber bakalım ne olacak.sizi hafta gelişmelerden yine haberdar edeceğim...

Arkadas bu kur odem atmak icin vücutta biriken suyu atmak icin. Kaynatirken icine maydanozda atıyorsunuz. Ilidiktan sonra icine limon sıkıp içiyorsunuz gaz yapmaması için. İbrahim saracoglundan bir cok kez duydum. Bende bir iki gündür şişlik söz konusu olduğu icin yarin bu kuru yapicam. Yag yakimina yardimci olduğunuda söylemişti İbrahim bey. Ama spor şart.

Ben de 15 gün uygulamıştım kilo verirken , yediklerime dikkat ediyordum ve artı lahana suyu içtim , evet etkisi oluyor . Bir detoks etkisi olduğunu zaten cildinizden farkedeceksiniz , tadı düşünüldüğü kadar kötü değil , zaten üçüncü gün alışıyorsunuz.

X