Lahana Suyu Kürü (İbrahim Saraçoğlu tarifi)

merhaba kızlar,ben bu kürü uygulamak istiyorum ama bir sorum var, bunu sıcakmı içmek gerekiyor?
çalıştığım için sabah onu kaynatmam imkansız:KK43: akşamdan hazırladığım sudan sabahda içebilir miym? bilgilendirir misiniz lütfen beni ? umarım hepimiz ideallerimize ulaşırız...

ben başladım bugün kızlar..ekmeğide kestim sadece kahvaltıda ince 1 dilim yiyorum.meyve yiyorum arada onu da yemesem çok acıkıyorum çünkü.lahana umarım faydalı olur

arkadaşlar sivilce yapmıyo.süprizzzzz..artı sıcak içilmesi gerekmiyor.....bide pişirimi kitabında yazıyor....bugün başladım:jeyyar:...inşallah faydası olur bizlere arkadaşlar...:1hug:

benim bi kac sorum olacakti ya
bunu her gün icmis olsak yan etkisimi oluyor????
bide kaynayan suyami ilave ediyoruz yoksa direk suylami kaynatiyoruz ???
simdiden tesekkürler

benim bi kac sorum olacakti ya
bunu her gün icmis olsak yan etkisimi oluyor????
bide kaynayan suyami ilave ediyoruz yoksa direk suylami kaynatiyoruz ???
simdiden tesekkürler

CANIM....BEN İBRAHİM SARAÇOĞLUNUN KİTABINI ALDIM...YAPILIŞI..KAYNAMAKTA OLAN YARIM LİTRE SUYA KLORSUZ SU OLMALI...4 ADET İRİ LAHANA YAPRAĞINI İLAVE ET...3DAKİ. AĞZI KAPALI OLARAK KAYNAT DAHA SONRA YARIM DEMET MAYDANAZU DALLARIYLA EKLE KARIŞTIR....2 DAKİ. DAHA KAYNAT...SOĞUDUKTAN SONRA SÜZ...İÇEĞİN MİKTARA 2 YEMEK KAŞIĞI LİMON SUYU SIK VE İÇ....7 GÜN UYGULA 3 GÜN ARA VER...YANİ 21 GÜN OLMASI LAZIM....TABİ 7 GÜN SONRASI 3 GÜN ARA...:1hug:

ayh ben ölüyoonu tek içemiyorum kiiii...bütün içim dışarı çıkacakmış gib oluo :KK70: limon katıyorum ben..başka türlü içmem mümkün deil ya..ne yapalım artık böyle olacak..sen 12 kiloyu nasıl verdin bu arada?

Ben limonsuz ılıkken içiyorum ve hiç zor olmuyor ve kilomda ilk hafta 400 gr farketmişti ama yakında tartılmadım yarın tartılır bildiririm sizlere. Bu arada ben kilomu yediklerime dikkat ederek yürüyüş yaparak arada yeşil çay beşibiyerde çayı içerek bu arada elma sirkesi ve keten tohumunuda denedim ama hangisi en çok işe yaradı bilemiyorum çünkü hepsini aynı anda içtim.:uhm:kaydirigubbakcemile3 sanıyorum yürüyüşün faydası daha çoktu. kaydirigubbakcemile2

FATİMACIM...CANIM Şeniz SEN LAHANA SUYUNA YENİMİ BAŞLADIN....FAYDASI VARMI YA...VARSA DENİYCEM.a.s...ÇÜNKÜ GAZ YAPIYORSA BENİM ZATEN GAZ SIKINTIM VAR..Çok üzgünüm çoook...:çok üzgünüm:BİDE KULLANIPTA VEREN ARKADAŞLAR BİLGİ VERİRSENİZ SEVİNİRİM....a.s.

Cemilecim merhaba canım ben 2 haftayı geçedir içiyorum bu hafta 2 günde bir bardak içiyorum bu akşam içicem yine. gaz yapıyor ama aşırı rahatsız edici degil. Ben inceldiğimi hissediyorum kilomu yarın bildiririm. a.s.

merhaba,bugün benim 2.günüm ve 1 kg verdim.sanırım lahana küründen çünkü zaten diyetteydim extra birtek bunu içiyorum ama kilo takip çizelgesini nasıl değiştireceğimi bilemiyorum. bu keyfi yaşamama yardımcı olur musunuz?

slm hanimlar bende yapmak istiyorum lahana kürünü ama anlamadim suyunumu yoksa lahanayida mikserden gecicip yiyecekmiyiz lütfen cevap bekliyorum

arkadaslar ben 10 gun yaptım bu lahana suyunu yarım kılo bıle oynamadı tartı..ayrıca zaten tembellık vardı barsaklarımda ıyıce durdu bunu ıcmeye basladıgmdan berı :KK43:(( bende bugun bıraktım..herkese farklı etkı edıyo sanırım kımını calıstırıyo cok kımını durduruyo benım gıbı :KK43:(

bende bugün başladım hayırlısıylankaydirigubbakcemile3
bakalım nolcak
benim acıcıkın bi göbeğim var onu eritmeye çalışıyorum hemde manayla toksin atarım diye
lahana suyunu sıcak içince kötü değilde
soğuk içince öğğğğ berbatkafamçokkarıştı
bana felaket bi şişkinlik yaptı yalnız benim göbeğim bu kadar belli olmuyo zaten
şimdi şiştim bugün içince belli oluyo göbeğim:kızgın:
neyse 7 hafta deneyim bakalım nolcak
hazır lahanada 1 ytl ikensırnaşık şey

dilek arkadaşım 4-5 adet lahana yaprağını 750 ml kaynarsuya koyuyoruz,tencerenin kapağını kapatıp kısık ateşte 7 dk pişiriyoruz ve suyunu içiyoruz.lahanayı atıyoruz.ben çalıştığım için sabah kaynatma şansım yok,akşamdan yapıyorum ve bir bardak aşkam içip kalanını sabah ılıtıp içiyorum.1 kg verdim 4 gün oldu ama bakalım devamı ne olacak

selam arkadaslar ben yeni katildim araniza arkadasim sayesinde ve lahana kürünu yaptimbu ikinci günüm 1.5 kilo vemisim deneyin derim ben

ben de bugün itibariyle sabah aç karnına ilk bardağımla başladım bu küre
70 kiloyum şuan,bakalım nolcak?
bu arada tadı hiç de berbat değil...

aranıza yenı katıldım.ve cook uzun zamandır kilo vermeye calısıyorum.24 yasındayım boyum 1,72 ve 70 kıloyum malesef:KK43: ideal kılom 60 olmalı.10 kılo kımıne göre cok değil ama benım gözumde büyüyor.neye nerden başlıyacağımıda açıkcası bılmıyorum.sürekli arastırma halındeyım.ama kararlıyım zayıflıyacam.

ben de bugün itibariyle sabah aç karnına ilk bardağımla başladım bu küre
70 kiloyum şuan,bakalım nolcak?
bu arada tadı hiç de berbat değil...

Tebrikler yerimseniben bende biraz sonra başlamayı düşünüyorum kolay gelsin hepimize.kaydirigubbakcemile5

X