Lahana Suyu Kürü (İbrahim Saraçoğlu tarifi)

arkadaşlar bugün benim beşinci günüm lahana suyuna devam bağırsakta çalıştırıyo bu lahana suyu üç güne bir çıkıyodum afedersiniz vc ye günde iki çıkıyorum aman bu benim için büyük bi gelişme. İçimi kötü alışılmıycak gibi değil valla fazlalıklar gitsinde razıyım kokuya.Lahana suyu diyeti bitsin çorbasınıda yapıcam kararlıyım ben bu işe sizede başarılar sevgiler KK:teytey::teytey::hooray:

kızlaar müjde..lahana kürümün 4.haftası bitti.bu siteye üye olduğumda ilk okuduğum devaydı kilolara karşı..veee işe yarıyooorr :))) çook mutluyum. benim göbek problemim ve birazda bacaklarda tombişlik vardı. işyerimdeki arkadaşlara göre en zayıf benim :KK66: ve lahana mucize gercekten.. bu 4 haftalık sürecte daha cok sevdım kendısını:) devam ediyorum küre.3hafta daha var.ama hiç bitmesin istiyorum. öncelikle sonuçlarını saymak istiyorum
1- karın kısmım toplandı.göbekim küçüldü.:)şimdi nerdeyse düz bi karnım vaarr:)
2- lahana bedenimi ve ruhumu rahatlatıyor sanırım..akşam işten eve döndüğümde içiyorum.bi huzur oluyor içimde :)
3- bu 3 haftalık sürecte rahat uyudum.dinlenmiş uyandım..sanki hep olumlu bakıyordum olaylara..bedenim her konuda temizlendı gıbı gelıyo.
ha bir de ben titreşimli masaj aleti de kullanıyorum.aklınızda olsun.6 aydır düzenli olarak göbek kısmıma masaj yapıyorum, onun etkısını gözardı edemem.
ama en önemlisi,lahana kürünü uygularken sevgilim askerdeydi, izne geldii ve bendeki değişikliği direk anladıı..sen ne güzel olmuşsun dedi..:)) daha da güzel olucam.çünkü yürüyüşe de başlıcam.formumu korumam lazıımm:)))belki bu yıl gelinlik giyerimm:)) yani umarım..
herkese sevgılerımle..
lahana kürünü gözardı etmeyeliim arkadaşlar..hepimiz mutlu olalım

merhaba benli hangi tarifi yaptın merak ettim yaz lütfeeeeen

canım benim tabi yazarım
yarım lahana
2 kabak
4 baş kuru soğan yeşilin varsa ondan yap
2sivri biber 2domates
birtane tavuk bulyon azıcık tuz çokda lezzetli oluyor kabak aklıma selahattin dönmezin metabolizma hızlandırıcı çorbasından aklıma geldi benim çok işime yaradı umarım seninde işine yarar:dance::içelim:

merhaba arkadaslar ,bende bugun basladim ,lahana suyuna ,insallah fayda gorurum..zararini duyan bilen var mi..ben arastirdim bulamadin..bide fayda goren arkadaslar ac karnina mi ictiniz tok karnina mi..ben ac karnina icemedim sabah tok karnina ictim ,bisey farkediyomu ..

aç karnına içilecek canım daha çok fayda gösterir miş öyle sen de istersen öyle kullan bende şuan lahana çorbasına başladıma.s.

tam olarak neler yedin canımbiraz ayrıntılı anlatırmısın
teşekkürler şimdiden

valla canım şöyle yukarıdada söyledim sadece meyve ve sebze çiğ olarak tükettim, rezene,anason,biberiye,kekik,ısırgan otu,funda,yeşil çay tükettim,metabolizma hızlandırıcı çayı sürekli kullanıyorum ve çok faydası oldu normalde tuvalete çok zor çıkarken söylemesi ayıp günde rahat iki kere çıkılıyor bu da demekki gerçekten metabolizmayı hızlandırıyor dün pek uyamadım misafirlik teydim ama bu gün tam anlamıyla başladım dediğim gibi sonuçları mutlaka yazacağım:teytey::içelim:

31 Araliktan Beri Rejimdeyim Aslinda çok SIKI Değil Ekmeği Tamamen Kestim Vede Lahana Kürü Yaptim Bir Haftadir Tartilmiyorum En Son Gecen Cumartesi Tartildim 76,600 Düm Ben Baslamadan önce 81,900 Düm Yani Tam 5kilo 300 Gram Vermişim

Sağol Canim Spor Yapmadim Hiç Makarna Pilav 2 Serkasik Yedim Bol Bol Su Içmeye Caliştim Bitki çaylarida Içtim Oturmuş Kilolar Hemen Verilmiyo Canim Belli Bir Zamandan Sonra Kilo Vermek Yavasliyo Pes Etme Eminim Yine Vermeye Baslicaksin Aslinda Yazin Zayiflamak Daha Kolay

kızlar benımde sabahkı ıcme saatım geldı ama ınanın hıc ıcımden gelmıyo:bbo:dün gece artık kusmayayım dıye balkona cıktım o havayı alarak ıctım..ama bende agızdan gaz cıkarmada oluyo ılk baslarda ve ıgren tat ve koku burnuma gelıyo:bbo:yine kusacakmısım gıbı oluyo..sızdede oluyomu?

Kızlar afiyet olsun:) sıcak içilince o kadarda kötü gelmiyo bana ama sogukken çoooook berbat. Annem limon sıkıp içiyor.2 haftadır içiyoruz anneme iyi geldi 2 kilo falan verdi.Ama ben yediklerime dikkat etmediğim için pek kilo veremedim ama selülitler azaldı galiba. Sıcak içemenizi tavsıye ederim.Soguk içince:bbo:

ben ıkı gun devam edebılmıstım senağlama ama yarın yenıden baslıyacagım ıkı gunde ıkı kılo atmıstım :eek: ve benden sonra yazdıklarınıza bakınca yenıden heveslendım yarın bende yenıden baslamayı dusunuyorummm :sm_cool: evet bıraz kokuyor ama ne yapalım yaza geldık ve hala cok fazla kılom var senağlama

Lahana derken herkes korkuyor galiba. Ben dûn basladim, sicakta sogukta gayet güzel bir tadi var. Zorlamiyorum kendimi. Umarim faydasini gôrûrûm. Yinede yediklerimize dikkat edicez mi yaaa?????:sm_confused:

merhaba hanımlar.bugün çok sevinçliyim sizinle de paylaşmak istedim.ben lahana suyunu yaptım ve ilk haftasını bitirdim.bununla birlikte hergün yürüyüşümü yaptım ve yediklerime çok dikkat ettim.akşam 6 tan sonra hiçbişey yemedim.ve bu sabah tartıldım 3 kilo vermişim sevinçten tartıyı öpcektim nerdeyse:)zaten farkediyodum verdiğimi rakam olarak da görünce daha çok sevindim.size tavsiyem tadı kötü demeyin hemen başlayın.ben bu güne kadar neler denedim.kilo vermeye değer bence tadı ne olursa olsun.eğer ben yapabildiysem herkes yapabilir.3 gün ara veriyorum bugünden itibaren tabi sporuma devam ederek ve yediklerime dikkat ederek.bu arada sevgililer gününüz kutlu olsun.......

benim lahana kuru degıl ama lahana corbamın 4. gunu bugun ve 3 gunde 2 kılo daha attım :teytey: cok zorlu bı donem oluyor ama cokda keyıflı sonucları var :sm_cool: 3 gunde 2 kılo ne demek ya yupiiiiii :emir_bebek::teytey: evet cok zor kokuyor bıcmekte bıraz zorlanıyorum ama salata ve meyveye agırlık verınce gunde 2-3 kase de kafı oldu gıbı :KK70:sengözlerimebaksanab 1 ay kadar yapmayı dusunuyorum :eek: sanırım bbu gıdısle bır ayda bı 10 kılo atıracak bu corba bana :dance::teytey:

arkadaşlar bende 6günde 2.5 kilo verdim.lahana kürünü bende denemek isterim,mideye bir zararı olurmu acaba?lahana çok faydalı bir besin,daha önce kilo vermek için sirek bal su karışımını yapmıştım,midemi kötü etkiledi ondan birazda cekindim,sonuçta lahana sebze sebzeden zarar gelmez dimi:)bu hafta deneyecegim,sizleri haberdar ederim,bakalım kaç kilo gidecek.bol su içmeyi unutmayalım bayanlar..

kaynattığımız lahanayı 5 gün içeceğiz,,,ikinci bi daha kaynatmayacağız değil mi

merhaba çiçek.ben 5 bardak kaynar suya 4-5 yaprak lahana atıyorum.bir kavanoz oluyor.2 gün de bitiyor.hadi kolay gelsin sana da.bende yarın 2. haftaya başlıyorum.bu arada lahananın gaz yapmaması için kaynarken ben içine biraz rezene atıyorum,faydası oluyor.

merhaba hanımlar.bugün çok sevinçliyim sizinle de paylaşmak istedim.ben lahana suyunu yaptım ve ilk haftasını bitirdim.bununla birlikte hergün yürüyüşümü yaptım ve yediklerime çok dikkat ettim.akşam 6 tan sonra hiçbişey yemedim.ve bu sabah tartıldım 3 kilo vermişim sevinçten tartıyı öpcektim nerdeyse:)zaten farkediyodum verdiğimi rakam olarak da görünce daha çok sevindim.size tavsiyem tadı kötü demeyin hemen başlayın.ben bu güne kadar neler denedim.kilo vermeye değer bence tadı ne olursa olsun.eğer ben yapabildiysem herkes yapabilir.3 gün ara veriyorum bugünden itibaren tabi sporuma devam ederek ve yediklerime dikkat ederek.bu arada sevgililer gününüz kutlu olsun.......

canımmm çok guzel vermıssın ..ben sımdılık spor yapmıyorum ama yemegımı azalttım bakalım 1 haftada ben ne verecem..ben taze olsun dıye hergun ıcmeden kaynatıyım dedım canım sıcak suya 1 bardak su koyuyorum 10 dk kaynattım ıctım bana cok kotu gelmedı tatı cunku lahanayı severım..rezeneyı denıyım bı gaz bombası seklınde dolasmıyım etraftasırnaşık şey

X