Lahana Suyu Kürü (İbrahim Saraçoğlu tarifi)

ben düğün öncesi lahana suyuyla değil ama çorbasıyla bir ayda 5 kilo vermiştim...ama oldukça zorlandım içmekte itiraf etmeliyim...:)))) hoş doğum sonrası verilen kiloları aldım ama ne yapalım:)))

Bende yarın başlayacağım , lahana mevsimide başladı nasılsa, şu sıralar sınavlarım olduğundan sadece kürü uygulayacağım, sınavlar bittikten sonra da sporla birlikte uygulayacağım kürü umarım faydalı olur :KK15:

Küre salı günü başladım bugün beşinci günüm yediklerime dikkat ederek 5 günde 1,5 kilo verdim.

Bende bu akşam başlıyorum, ayrıca akşam 8 den sonra yemeyi kestim 6 dan sonra yemek faslını bitirme başlığını da takip ediyorum.. yediklerime de dikkat etmeye çalışıcam inşallah veririm kiloları .. birde kızlar suyunu içtikten sonra kalan lahanayı ne yapıyorsunuz atıyor musunuz? kalan kısmı yense onunda faydası olur diye düşünüyorum.

ben cuma günü başlamıştım .3 günde ödem vs atmıştı 1.100 gr gitmişti ama ben çok aburcubur yediğim için ne kadar kg verdim bilmiyorum.92.9 dan 61.8 e inmiştim .kg almadığım için seviniyorum açıkcası.
cuma gecesi başladım. çarşamba günü sabah içtim ama gecesi unuttum ,perşembe sabahı unuttum yani tam manasıyla yapamadım. yinede etkisini görüyorum. düzenli kullanıma devam edeceğim, ibrahim saraçoğlu videosunda bildiğimiz marketteki beyaz lahana değil açık tarım alanında yetişen pazarlarda satılan koyu yeşil yapraklı lahana olduğunu ,4-5 yaprağa yarım lt su konulması ve 15 dk kaynatılarak gün içinde tüketilmesini anlatıyor. googlede arayınca ben böyle buldum saba tümerin konuğu olan video. isterseniz sizde bakın arkadaşlar. beyaz lahana yerine ben koyu yeşil arıyorum pazara gidip bulmayı ümit ediyorum haftasonu. öyle yüzümde yağ vs çok olmadı açıkcası beyaz lahanadan daha etkili sanırım onun dediği.

Arkadaşlar sadece lahana suyunu içerek ve tabi dikkat ederek zayıflayabilir miyiz ?? Yanı bu çorbayı da içmeden ben çorbayı içebileceğimi sanmıyorumm açıkçası:S İki gündür sabah akşam lahana maydonoz kaynatıp limon sıkıp içiyorumm ama tek başına bir işe yaramıyorsa boşa katlanmayım :KK70:

Arkadaşlar yarın bende başlayacağım. Her kürün ardından kaç kilo verdiğimi yazacağım

1 haftadır lahana kürüne başladım ciddi vicudumda bi hafiflik ve selülüt gidiyor devam edicem :)

kızlar ben lahana suyunu az limon ve elma sirkesi ilave ederek içiyodum spor yapmadım sadece yediklerime dikkat ettim biraz abur cubur tarzı yemedim ve 1 ayda 5 kg verdim geçen yıl (bu yıl yine düşünüyorum :KK53:) zaten 1 aydan fazla aralıksız devam ederseniz hastanelik olursunuz :KK53:

selam kızlar. bende bu hafta başlamayı düşünüyorum. vermem gereken 5 kilo var. sizin yazdıklarınızı görünce baya gaza geldim. peki siz kürün yanı sıra spor ve diyet yapıyormusunuz? bide günde kaç kere ve nasıl içiyorsunuz.

lahana çorbasıyla 5 kilo verdim.şimdi suyuna geçtim.sabah akşam içiyorum.ama ara vermeyi düşünmüyorum. acaba ara vermesek ne olur.

Bölgesel zayıflama için ne yapmam gerekliiii...... Alt kısımlarım hiç yok ama üst kızımlarım çok fena :KK43:

ben geçen hafta ptesi günü spora ve lahana suyuna başladım. 1 haftadır yapıyorum kilom aynı. bir işe yaramıcak gibi :/

Geçen ay diyetisyene gittim normal bir diyetle 1 ayda 5 kilo verdim şimdi saldım kendimi lahana suyuyla devam edicem diyete şimdi 70 kiloyum bakalim nolcak doktorum bana sporla kilo kaybı degil sadece yagları kasa çeviriyormuş tabiki kaslı olmak yaglı olmaktan daha ince gösterdigini söyledi porlada 1 ayda 7 cm incelmişim işallah lahanada destekler daha fazla incelirim 7 kilo daha versem süper olcak spor ve diyetle destekleyin lahanayi

bu gün 3.günüm ki sadece 1 bardak içtim ben ve 2.3 kilo verdim umarım böle devam eder sadece akşam 6dan sonra birşey yemeyerek ve yeşil çayıda ekleyerek gitti kilolar

X