Lahana Suyu Kürü (İbrahim Saraçoğlu tarifi)

seaBahAR

Nosce Te İpsum
Pro Üye
13 Nisan 2007
15.555
36.068
ıbrahim Saraçoğlu BEYAZ LAHANA MUCıZESı(prof.dr. ibrahim adnan saraçoğlu)

ıŞTE MUCıZE REÇETE

1.KIŞ BOYUNCA BıRıKEN KıLOLARINIZDAN KURTULMANIZI SAĞLIYOR

2.VUCUTTA BıRıKEN TOKSıNLERı ATIYOR,KOLON KANSERıNı ÖNLÜYOR

3.KAN DOLAŞIMINI DÜZENLEYıP,VUCUDUNUZUN CANLANMASINI SAĞLIYOR

4.SELÜLıTLERı ÜÇ HAFTALIK KÜRLE YOK EDıYOR

LAHANA KÜRÜ

:KAYNAMAKTA OLAN YARIM LıTRE SUYA 6-7 ADET BEYAZ LAHANA YAPRAĞINI,10 DKAĞZI KAPALI OLARAK HAFıF ATEŞTE PıŞıRıN

:SABAH VE AKŞAM OLMAK ÜZERE AÇ VEYA TOK KARINA BıRER SU BARDAĞI ıÇıN.BU ıŞLEMı TOPLAM 5 GÜN DEVAM EDıN

:BU KÜRÜ 5 GÜN UYGULADIKTAN SONRA 3 GÜN ARA VERıN VE TEKRAR 5 GÜN DEVAM EDıN. BÖYLECE 10 GÜNLÜK KÜR TAMAMLANMIŞ OLUR

:10 GÜNLÜK KÜR ıÇıN KESıNLıKLE ıHTıYACINIZ OLAN MıKTARI BıR DEFADA DEĞıL, HER GÜN TAZE OLARAK HAZIRLAYIN

:KAN DOLAŞIMINI DÜZENLEMEK AMAÇLI KULLANIMDA 3-4 ADET BEYAZ LAHANA YAPRAĞINI YARIM LıTRE SUDA HAFıF ATEŞTE 15 DK PıŞıRıN. SABAH AKŞAM BıR BARDAK ıÇıN. HER 3 GÜNDE BıR 3 GÜN ARA VEREREK TOPLAM 21 GÜN UYGULANIR. AYNI ŞEKıLDE ıKıNCı 21 GÜNLÜK KÜRÜDE UYGULADIKTAN SONRA ıKıNCı VE SON KÜRDE TAMAMLANIR.

FAZLA KıLOLARA VEDA EDıN

:4-5 ADET BEYAZ LAHANA YAPRAĞINI KAYNAYAN 750 ML SUYUN ıÇıNE KOYUN VE HAFıF ATEŞTE AĞZI KAPALI 7 DAKıKA PıŞıRıN. AŞAĞIDAKı ŞEKıLDE TÜKETıN:

ıLK BEŞ GÜN:HER GÜN SABAH VE AKŞAM BıR SU BARDAĞI

ıKıNCı HAFTA:HER GÜN BıR SU BARDAĞI

ÜÇÜNCÜ HAFTA:ıKı GÜNDE BıR BıR SU BARDAĞI

DÖRDÜNCÜ HAFTA:ÜÇ GÜNDE BıR SU BARDAĞ

BEŞıNCı HAFTA:7 GÜNDE BıR SU BARDAĞI

ALTINCI HAFTA:ALTINCI HAFTADA ıÇıLMıYECEK

YEDıNCı HAFTA:BıR SU BARDAĞI

NOT: ZAYIFLAMAK ıÇıN YAPTIĞINIZ BU KÜR , AYNI ZAMANDA TOKSıN ATICI,ARINDIRICI VE KANSERE KARŞIDA KORUYUCUDUR..

Arkadaşlar;

Lahana kürü deneyelim ne kaybederiz. Hem kolay hem hesaplı bakalım sonuç nasıl olacak , ayrıca banyoda tüm vücudu kese veya kaya tuzu ile ovmayı ihmal etmeyin

Not: Lahana kürü tarifi için 3 no.lu mesaja bakınız :) / Püsküüt

Son düzenleme:
lahananın 5 yaprağını (bütün olarak çıkartın) 750 lt. suda (suyu önceden kaynatın ama) 10 dak.ağzı kapalı tencerede kaynatıp soğutuyorsunuz. sabah ve akşam 1 su bardağı içiliyor (5 gün) daha sonra bir hafta sadece günde 1 kere giderek düşüyor. Prof Dr.İbrahim Saraçoğlu tarifi deneyin

2/4/2007
BEYAZ LAHANA MUCİZESİ(prof.dr. ibrahim adnan saraçoğlu)

İŞTE MUCİZE REÇETE

1.KIŞ BOYUNCA BİRİKEN KİLOLARINIZDAN KURTULMANIZI SAĞLIYOR

2.VUCUTTA BİRİKEN TOKSİNLERİ ATIYOR,KOLON KANSERİNİ ÖNLÜYOR

3.KAN DOLAŞIMINI DÜZENLEYİP,VUCUDUNUZUN CANLANMASINI SAĞLIYOR

4.SELÜLİTLERİ ÜÇ HAFTALIK KÜRLE YOK EDİYOR

LAHANA KÜRÜ

:KAYNAMAKTA OLAN YARIM LİTRE SUYA 6-7 ADET BEYAZ LAHANA YAPRAĞINI,10 DKAĞZI KAPALI OLARAK HAFİF ATEŞTE PİŞİRİN

:SABAH VE AKŞAM OLMAK ÜZERE AÇ VEYA TOK KARINA BİRER SU BARDAĞI İÇİN.BU İŞLEMİ TOPLAM 5 GÜN DEVAM EDİN

:BU KÜRÜ 5 GÜN UYGULADIKTAN SONRA 3 GÜN ARA VERİN VE TEKRAR 5 GÜN DEVAM EDİN. BÖYLECE 10 GÜNLÜK KÜR TAMAMLANMIŞ OLUR

:10 GÜNLÜK KÜR İÇİN KESİNLİKLE İHTİYACINIZ OLAN MİKTARI BİR DEFADA DEĞİL, HER GÜN TAZE OLARAK HAZIRLAYIN

:KAN DOLAŞIMINI DÜZENLEMEK AMAÇLI KULLANIMDA 3-4 ADET BEYAZ LAHANA YAPRAĞINI YARIM LİTRE SUDA HAFİF ATEŞTE 15 DK PİŞİRİN. SABAH AKŞAM BİR BARDAK İÇİN. HER 3 GÜNDE BİR 3 GÜN ARA VEREREK TOPLAM 21 GÜN UYGULANIR. AYNI ŞEKİLDE İKİNCİ 21 GÜNLÜK KÜRÜDE UYGULADIKTAN SONRA İKİNCİ VE SON KÜRDE TAMAMLANIR.

FAZLA KİLOLARA VEDA EDİN

:4-5 ADET BEYAZ LAHANA YAPRAĞINI KAYNAYAN 750 ML SUYUN İÇİNE KOYUN VE HAFİF ATEŞTE AĞZI KAPALI 7 DAKİKA PİŞİRİN. AŞAĞIDAKİ ŞEKİLDE TÜKETİN:

İLK BEŞ GÜN:HER GÜN SABAH VE AKŞAM BİR SU BARDAĞI

İKİNCİ HAFTA:HER GÜN BİR SU BARDAĞI

ÜÇÜNCÜ HAFTA:İKİ GÜNDE BİR BİR SU BARDAĞI

DÖRDÜNCÜ HAFTA:ÜÇ GÜNDE BİR SU BARDAĞ

BEŞİNCİ HAFTA:7 GÜNDE BİR SU BARDAĞI

ALTINCI HAFTA:ALTINCI HAFTADA İÇİLMİYECEK

YEDİNCİ HAFTA:BİR SU BARDAĞI

NOT: ZAYIFLAMAK İÇİN YAPTIĞINIZ BU KÜR , AYNI ZAMANDA TOKSİN ATICI,ARINDIRICI VE KANSERE KARŞIDA KORUYUCUDUR..

benim annem denemisti seneler once 6 -7 kilo verdi ama corbanin tadi ve goruntusu gercekten cok igrenc :KK43:(

arkadaşlar ben deniyorum 2. haftaya başladım zayıflama olan kürünü uyguluyorum işe yarıyor yapın derim

ben sanırım bir ay falan içmiştim lahana suyunu hiç rejim yapmadığım hafta bile yarım kilo gitmişti hayret etmiştim.ama şu sıralar çok boşvermiş durumdayım sanırım doğum öncesi kiloma gelebilmenin etkisi olsa gerek.ne canım istese yiyorum hatta istemese bile yiyorum:mymeka: 2 ay boyunca diyet yaparken çektiğim açlıkları birden unutmuş durumdayım:kızgın:

bende lahana dieti yapmıştım
çok etkili 5 günde (hafta içi )
2-3 kilo verdim

Tekrar başlasak mı acaba
Putsiye ne diyosun ???????

Lahana yemegi ; kapuska gibi içinde sogan pırasa bi de sebse türü

sabah bi tabak
öglen bir tabak
akşamda bir tbk

arada su tabiki meyve (mus hariç ) ve bşka hiç bişey yemiyorus

Usmanlara göre bu diet en fasla 20 gün yapılıyormuş arkadaşlar

arkadaşlar burda bahsedilen lahana suyu lahana çorbasıyla karıştırmayalım. çorbasından kat kat daha iyi ayrıca bir bardak içmesi okadarda zor diil.nefesinizi tutarak bile içebilirsinis:kahve:

Yalnızca lahana suyu içmekle kilo verilmi,yor dikkatinizi çekerim :1yes2: mutlaka karbonhidratlı yiyeceklerdende uzak durmanız gerekiyor, aynı rejim gibi yağ, şeker, un yasak :1yes2:

Arkadaşlar ilk sayfada sizlere kilo vermek amaçlı lahana suyu kürü tarifini vermiştim bu prf.saraçoğlu tarifi ben daha önce çorbasını yaptım kilo veremedim ama bu yani suyunun kürü çok iyi sonuç verdi 1 haftada 1,5 kilo verdim sabahları aç karnına ,akşamda aç karnına için tabiki yediklerinize dikkat ederek tarife uyun gün içinde 2 litre su tüketin 1 ayda neler olucak görüceksiniz,annem 1 ayda 8 kilo verdi .Mutlaka yapın çokta faydalı görüceksiniz.:hooray:

sevgiler

lahana kürünün tadı hiç de kötü değil.bildiğiniz doğal sebze suyu işte.ben bu hafta başladım.başlayın derim kızlar.beyaz lahanayı yakında bulamayabiliriz,yaz geliyor.içelim hafifleyelim.
lahana kürüne önceden başlamış arkadaşlar...nasıl gidiyor..son durum.bu arada selülitlerede faydası oldu mu?

arkadaşlar kaynatıp suyunu mu içiosunuz lahanaların yani yaprak lahanalar noluo atılıo mu kaynadıktan sora?

kızlar bende bu kürü yaparak baya kğ vermiştim.ama yediklerinize dikkat edin.

kızlar çorbasının tadı bence daha ii ben 1 gün içemedim suyunu.şuan çorba içiyorum bayadır devam ediyorum yürüyüş ve çorba sayesinde 3 kg verdim.pazar günü son güün bakalım ne olacak .ist ye gidicem 1 süre döndügümdede lahana kürünü deniycem tekrar çünkü tek zayıflattıgı için degil migdeyede çok ii geliyormuş onmun için .yoksa kilo vermekte degil gözüm canm aaaaaaaaaa:dance::dance::dance:

Ben bu kürü denedim ama sadece ilk 5 gün dayanabildim. Tadı ve kokusu berbat ötesi bişi. İçerken ölüyorum zannettim. Anlayacağınız beş gün dayandım ozaman içinde de bir fayda görmedim. Iyyyykkk aklıma geldi yine böğğğ

arkadaşlar inanın çorbası gibi iğrenç değil geçen sene ben bu kürle haftada 5 kilo verdim çok faydalı deneyin kokusu kötü oluyo ama ben önce suyunu içiyorum yanındada 1bardak suyum hazır oluyo hemen onu içiyorum çok faydalı ve işe gerçekten yarıyo benden sölemesi

ya kızlar bu yazıları nezaman yazdıgınızı bılmıyorum ama lahana suyunu ben 2 dur ıcıyorum kokusu var evet ama tıksınılecek kadar agır gelmedı bana fisfisfis hem 2 gundur mıdem gayet rahat ve cok fazla aclık hıssıı duymuyorum.:teytey: bugunde corbasını denıyecegım :1shok: okadarmı ıgrenc corbasıı ''oldugu gıbı cope doktum'' falan yazmıssınız :çok üzgünüm: pekı corbasını ıcıp zayıflayanlar nasıl ıcıyorlar yafisfisfis cok tırstım corbası hakkında yazdıklarınızı gorunce :1no2::bbo: denemeden bılemeyız dımı bende sımdı deneme yanılma yontemıne bas vuracagım mayısa kadar 27-28 kılo veremeesem cok kotu olur benım ıcın hemde cokkk senağlama sonuclarını buraya mutlaka yazacagım ama 4_5ayda 27-28 kılo veren varmı aranızda aceba :uhm:

meraba arkadaşlar;
benim 4-5 lilo fazlam var.hiç diyette yapmadım bu güne kadar.açlığa dayanamıyorum,tansiyonum çıkıyor.ama bu lahana kürüne başladım.3. gün bu gün.sabah içtim darısı akşama.ilk gün çok midem bulandı.aklıma geldikçe öğürdüm afedersiniz ama çıkarmamak için direndim.bu gün biraz daha rahat içtim.ilk 5 günü atlatırsam ondan sonrası kolay olacak gibi geliyor.çünki ilk 5 gün sabah akşam içiyorsunuz.ondan sonra gittikçe azalıyor.azmettim yapacağım bunu.sonucu size yazarım.

Kızlar ben aranıza yeni katıldım hatta bu ilk mesajım o yüzden hapinize merhabalar.
Bir kanalda midenizin bulanmaması için limon sıkabilirsiniz diyordu ben denemedim ama bugün lahana alıp denicem inşallah banada faydası olur.

X