Makyaj Ürünleri pastel makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Arkadaşlar pudra arayışı içindeyim de pastelin pudrasını önerir misiniz bu zaman kadar sadece allığını ve glossunu kullandım da pudrası hakkında bir fikrim yok kullanan var mı acaba aramızda? ya da 20-25 lirayı geçmeyecek ve memnun kaldığınız başka bir pudra markası var mı?

Dün watsons'a uğramıştım ne zamandır almam gerekenlerin listesini tamamlamak için. Aslında daha çok dişmacunu, şampuan gibi ürünler için gittim ama yine dayanamadım Flormar'dan birkaç ürün ve de Pastel'in yeni mascarası Dramatic Look 5X Volume isimli üründen satın aldım çünkü fiyat çok uygundu ve de ambalajın rengine bayıldım, aslında maskaramda henüz bitmemişti. Bugün denedim ve ben deneyin derim. Benim kirpiklerime inanılmaz güzel hacim verdi ,gürleştirdi ve çok rahat bir kullanımı var . Fiyatı mı ben 9,90tl'ye satın aldım. Bu arada hem siyah hem de süper bir saks mavi rengi var.
Ürünü facabook sayflarına üye olduğum için sayfalarından da gördüm bugün.Linkini gönderiyorum
http://www.*******************/PASTEL/106050826082825#!/pages/PASTEL/106050826082825

Ben pudrası, far seti, allık ve rujunu kullanıyorum..
Rujunu çok beğenmedim yani idare eder diyebileceğim ölçüde..
Pudra konusunda rosanse bana kalırsa aynı fiyat sınıfında pastelden daha başarılı ikisini karşılaştırdım.
Hatta allıktada rosensten daha memnunum..

bayanlar ben pastelin rimellerine bayılıyorum , özelliklede expres volume olanı kullanıyorum yaklaşık 2 aydır ve vazgeçilmezim oldu hem uygun hem istediğim gibi. Görenler 'kirpiklerin takmamı ?' gibi serzenişlerde bulunuyor tabıkı kendı kirpiklerimde kısa sayılmaz baya uzun fakat pastelin rimeliyle uzunluğuna uzunluk katıyor eee haliyle bende bu fiyata böyle bse buldugum icin bi göbek atmadığım kalıyor :KK9:

ben bayramdan önce pastel lipstick pembe ve kırmızı ruj aldım muhteşem bişi yaa o kadar kalıcı ve renkleri güzel ki zannedersiniz mac rujları yani o kadar kaliteli ve tek katta rengini veriyor kat kat geçmenize gerek yok çok kaliteli bi kaç rengini daha almayı düşünüyorum 8,5 liraya aldım tanesini
ayrıca terracotta allığını alıcam birde çünkü pinkarın açıklamalarına göre pastelin terracottasını guerlienin fabrikasında aynı kalitede ürettiriyoruz sadece tek fark bizim ürünlerimiz daha uygun fiyatta diye bir açıklama okudum nette pinkar sahipleri bunu duyunca daha çok alasım geldi denemeliyim diye düşünüyorum
ve pastelin dolge vita ve pastel markalı parfümlerini kullandım onlarda çok güzeldi

Ben fondotenini ve rimelini beğendim hatta yanlışlıkla saks mavisini almıştım mavi yazısını görünce üzüldüm ama kirpikleirme uygulayınca sevdim rimeli.Tavsiye ederim dramatik look maskara..

X