Yumurtas alndktan sonra yumurtann bo olmas ve sonrasnda ne zaman regli olunur

E.L.XIX.F.T.G.

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2007
370
3
arkaşdaşlar merhaba
04.06.09 da benim yumurtalar alınmıştı ki sanıyorum 2 tane veya 3 taneydi
ama yumurtaların içi boş muş
hiç bu tür bişeyle karşılaşan oldu mu
bide regle kaç gün sonra olunur

benim bir defasında olmuştu yumoşlarım 2-3 tane gelişmişti ve içleri boş çıkmıştı tedaviyi bıraktık ondan sonra ama kaç gün sonra adet olduğumu hatırlamıyorum canım ama olabiliyor bazen inş bi daha olmaz hayırlısıyla şimdi bi daha micro denemekistiyorum ve korkuyorum yine boş çıkarsa yumoşlar diye ALLAHIM hayırlısını versin hepimize inşş

canım öncelikle geçmiş olsun....................
benim 3 ay önce başıma geldi..8 yumutram toplandı ve 7 si boş çıktı...
ama dr. e2im birden bire düştügü için böyle olacagını söylemişti...........bence yanlış ilaç kullanımı diye düşünüyorum.......

bende çok korkyorum şuan ara verdim kafamdan attım ama yinede merak işte çocuk özlemiyle yanıp tutuşurken
acaba bu durumu yaşayıp sonradan hamile kalan hiç olmadı mı

canım benimde ilk denememde öle olmuştu16ya yakın yumurta toplandı 15tanesi felan boştu.sadece puregon kullanmıştım.ikinci tedavide puregonun yanında yumurta kalitesini arttırmak için menegonda verdi ve 21 yumurtam toplandı hepside kaliteliydi dört tane transfer edildi 4üde tuttu.ikiye indirildi şuan ikiz hamileyim.hemde tedavimin arasında sadece 2 ay vardı.yani bir iğne ne kadar değiştirdi

Elif nerde tedavi oluyorsun. Benimde boş değilde 2 yumurtadan sadece 2 adet oldun çıktı onlarda döllenmedi bende genetik tahliller yaptırıyorum nedenini araştırmak için

Elif nerde tedavi oluyorsun. Benimde boş değilde 2 yumurtadan sadece 2 adet oldun çıktı onlarda döllenmedi bende genetik tahliller yaptırıyorum nedenini araştırmak için

canım ben Beylikdüzü Medicanada Selman bey de tedavi gördüm
ve artık çok korkuyorum
ne yapacağımı şaşırdım kaldım
biraz dinleneyim diyorum
hayırlısı allahtan

canım benimde ilk denememde öle olmuştu16ya yakın yumurta toplandı 15tanesi felan boştu.sadece puregon kullanmıştım.ikinci tedavide puregonun yanında yumurta kalitesini arttırmak için menegonda verdi ve 21 yumurtam toplandı hepside kaliteliydi dört tane transfer edildi 4üde tuttu.ikiye indirildi şuan ikiz hamileyim.hemde tedavimin arasında sadece 2 ay vardı.yani bir iğne ne kadar değiştirdi

canım inşallah sağlıkla kucağına alırsın bebişlerini
bana ilk reglem başladığında hap verdi klomen tarzı bişeydi 4 gün kullandım sonra 4 tane menogon iğne oldum başkada hiç birşey uygulamadı bilmiyorum eksik bir tedavi yaptı gibi geliyor
mesela konrtollerde benden hiç kan alıp tahlil felan yapılmadı
sizlerde nasıl oldu

canım inşallah sağlıkla kucağına alırsın bebişlerini
bana ilk reglem başladığında hap verdi klomen tarzı bişeydi 4 gün kullandım sonra 4 tane menogon iğne oldum başkada hiç birşey uygulamadı bilmiyorum eksik bir tedavi yaptı gibi geliyor
mesela konrtollerde benden hiç kan alıp tahlil felan yapılmadı
sizlerde nasıl oldu

hemen umutsuzluga kapilma
bence de eksik tedavi var adetin ilk gunu kan testi yapiliyor mutlaka gerekli
daha sonrada ara ara yapiliyor bu islem
biraz kendini toparla dinlen
insallah iyi bir merkezde daha farkli ilaclar kullanilarak gelistirilebilir
bir dahaki tedavinde kurler uygula cok faydali oluyor inan canim

hemen umutsuzluga kapilma
bence de eksik tedavi var adetin ilk gunu kan testi yapiliyor mutlaka gerekli
daha sonrada ara ara yapiliyor bu islem
biraz kendini toparla dinlen
insallah iyi bir merkezde daha farkli ilaclar kullanilarak gelistirilebilir
bir dahaki tedavinde kurler uygula cok faydali oluyor inan canim

sen ne tür kürler yaptın eğer müsayit olursan ve yazarsan çok sevinirim
bana dr hiç tedavinin başından sonuna kadar kan testi yaptırmadı

arkadaşlar, 2 tane aşılama yaptırdım. olumsuz. gecen ay ilk tüp bebek denemesi yapıldı. gonalf ve menegon kullandım. 3 tane yumurta oluştu. fakat yumurta toplama işleminde yumurtalarım boş çıktı. kist oluşmuş. moralim çok bozuk. anlıyamadığım aşılamalarda klomen hapı kullanmıştım.yine 3 yumurtam vardı. tüp bebek te 2000tl. ilac kullandım yine 3 yumurta üstelik boş. bu nasıl oluyor arkadaşlar bana yardımcı olurmusunuz. teşekkür ederim.ALLAH HERKESE YARDIM ETSıN

burada boş çıkan arkdslar sonradan tekrar tedavi denedinizmi...sonuç ne oldu...bunun gibi boş çıkıp sonra tedavisi olumlu sonuçlanan arkdslar varmı.....

canım öncelikle geçmiş olsun....................
benim 3 ay önce başıma geldi..8 yumutram toplandı ve 7 si boş çıktı...
ama dr. e2im birden bire düştügü için böyle olacagını söylemişti...........bence yanlış ilaç kullanımı diye düşünüyorum.......
Merba basima benzeer bir durum geldi

X