kahverengi akıntı

M

merm

Ziyaretçi
selam kızlar adet gününden 5 gün önce gelen ve 5 gün süren kahverengi akıntı nedir yardımcı olurmusunuz
hamilelik belirtisi olabilirmi,benneyaptımkibenneyaptımki

canım hamilelik belirtisi olduğunu zannetmiyorum bazen adetin sökmez tam gelemez öyle olur diye biliyorum ama istersen bir doktora görün yinede

şu an ben de tam aynı durumu yasıyorum..altı yedı gun önce cok az acık pembe sonrakı gun bıkac damla acık kahve akıntı geldı ama sadece selpaga degecek kadar..bugun normal periyodumun uc gun öncesi adet agrısı gıbı sancım var normal duzenımden farklı az da olsa kanamam da basladı..ama bu anormallık canımı sıkmadı degıl acıkcası..ben de ılk acaba dıye umıt baglayacaktım ama arkadasn dedgı gıbı bence de adet sökulememesınden olan bısey cunku normalde hıc agrım olmazken sımdı sancım cok..

arkadaşlar benim şüpheli ilişkiden 7 gün sonra leke şeklinde çok hafif kahverengi bi akıntım oldu bu yerleşme akıntısı olabilir mi?

eğer günün geçmiş olsaydı ve böyle bir şey yaşamışolsaydın hamilelik var diyebilirdim çünkü aynı şekilde bir aradaşım yaşadı ve şuan 7 haftalık hamileee...o da uğraştı bebek içinn..mutlu haberini aldıı nihayett..sen bence adet gününü bekle bakalımm..yine çok umutlanma benim gibi foss çıkmasın sonucuuu:KK43:(

bence adet lekelenmesi kahverengi şeklinde gelir ilk günden yani.4 veya 5 gün önceden adet lekelenmesi gelemz benm bildiğim :S:eek:lmaz:

bence adet lekelenmesi kahverengi şeklinde gelir ilk günden yani.4 veya 5 gün önceden adet lekelenmesi gelemz benm bildiğim :S:eek:lmaz:

ne dir ozamannnnno parmak nedirrr anlamadım ayrıcaaa-tatlicadiarzu-

X