İzmir Tekne de Düğün

Arkadaşlar kusura bakmayın düğündü balayıydı derken çok giremedim siteye ben karşıyaka dan kiraladım.300 kişilik gemi 1750 tl ye kiraladık.Kokteylli olarak toplam bize 5000 tl mal oldu.Herkese tavsiye ederim çok keyifli güzel bir düğün oldu davetlilerin tadı damağında kaldı düğün:nazar:
Şimdi gemi kiralama ve organizasyonun telefonunu buraya yazsam uygun olur mu bilmiyorum.Ama ilgilenenlere özelden bilgi verebilirim:kahve:

inşallah benimki de güzel oluurrrrr

Lamia'yı düşünüyordum ama bu daha uygun sanırım

ayyy bende mi teknede yapsam acabaaa baksaniza ayni dugun salonu fiyatina geliyormus.. cok guzel olur bencede yaaa...

Yani zevkler tartışılmaz tabii mesela ben sizin reklamını yaptığınız düğün mekanındansa

küçük bir teknede çocuksuz olarak kutlama yapmayı tercih ederim.

Sonuçta herkesin hayali farklı oluyor.

bence düğünün tekne de olmasından çok kır düğünü olup sonrasında eglenmeye gidilmek için tekne kiralanabilir teyzem öyle yapmıştıboshayallersmile

tekne düğünü Temmuz akşamı mesela 18:00 - 21:00 arası kaptanın sembolik nikah kıyma töreni ve kokteyl ile süper olurdu, sonra pasaporta yanaşabilir, kordonda güzel bir mekanda eğlence...
ama maalesef ben nisan gelini olacağım için teknede yapamıyorum :KK43:

Yaw Allah aşkına kır düğünleri ile kıyaslamayın tekne düğünlerini... Arada uçurum var teknede yapılan düğün ile kır düğün mekanlarında yapılan düğün arasında...

Kır düğün mekanlarına haksızlık yapmayın :) ... Ufacık teknede kimse bir birini görmeden.. ınsanların birbirlerine sürünerek geçtiği tekne düğünlerinden bahsetmiyormuyuz ???

Devamlı çocuk nerede telaşı -otur yerine oğlum demeler... Çocukların çok canım sıkıldı anne feryatları... Ne olursa olsun devamlı bi sallantı ve mide bulanıklığı hali vs... (daha bir sürü eksi var)

Bu saydıklarım tekne düğünü yapılan tüm küçük ve orta sınıf gemiler için aynıdır... Haa siz bana dersenizki benim tutduğum gemi 200 - 300 metrelik hah o süper olur işte :)

Kır düğünü özgürlüktür ... Güzel bir mekanda yapılırsa tadından yenmez...
Kesinlikle düsündügünüz ve hayal ettiginiz kadar kötü degil,kac ay oldu hala dügünümün güzelligi konusuluyor.Kir dügünü yapmak artik oldukca siradan bir hal aldi ha salon ha kir dügünü ama o nefis imbat rüzgari sizi tatli oksarken eglenmek farkli cocuklarinizda genellikle bistro masalarin altinda oluyorlar:)))

Aslında deniz tutmasa kimseyi çok mükemmel bir fikir

Çok isterim doğrusu delikafadulden

X