İzmir Tekne de Düğün

simurg80

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2007
56
0
44
Arkadaşlar nasipse 27 haziran da düğünüm var.Kırçıloğlu II teknesinde,kokteylli olacak.Tekne kirası ve organızasyon ücretini toplayınca kır düğünü ve iyi bir salon fiyatına denk geliyor.İlgilenenler olursa iletişim adreslerini verebilirim

Bunu ben de merak ediyordum

İzmir'de tekneyi araştırdım da sanırım çeşmeden kiralanıyor

İstanbul'da kişi başı 60tl ama İzmir'de ne kadardır hiç bilgim yok

canım biz Ayvalık selana 2000 teknesini 450 kişilik 800 tl ye tuttuk yakın tanıdığımızın sünnet düğünü için tabi süslemeler vs... onlara ait biz yemeği yada pastayı içeceği dışarıdan getiriyoruz ....

Arkadaşlar kusura bakmayın düğündü balayıydı derken çok giremedim siteye ben karşıyaka dan kiraladım.300 kişilik gemi 1750 tl ye kiraladık.Kokteylli olarak toplam bize 5000 tl mal oldu.Herkese tavsiye ederim çok keyifli güzel bir düğün oldu davetlilerin tadı damağında kaldı düğün:nazar:
Şimdi gemi kiralama ve organizasyonun telefonunu buraya yazsam uygun olur mu bilmiyorum.Ama ilgilenenlere özelden bilgi verebilirim:kahve:

Sevgili simurg özel mesajını bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.

Simurg80;Özelden msj atayım dedim;ama sadece ziyaretçi mesajı bırakılıyor.

Bu yüzden eğer buradan teknenin nereden kalktığına,kokteyl demişsin kişi sayısına göre

ne kadar alındığına,masalar için falan kimin yardımcı olduğuna değinirsen

sevinirim.Çok mu oldum :)))

Son olarak bir de teknenin genel bir fotoğrafı varsa, istersen yüzleri kapatarak da olur,

ekler misin?:uhm:

Site yönetiminin affına sığınarak bu bilgilendirme mesajını yazmayı gerekli görüyorum .Çünkü kişilere özelden mesaj atmayı beceremedim.
Arkadaşlar tekneyi
TURYOL YOLCU VE DENİZ TAŞIYICILARI KOOPERATİFİ İZMİR TEMSİLCİLİĞİN DEN
MÜDÜR GÜREL AÇAN beyden kiraladık.
Adres:Bostanlı 2014/1 sk.Mavi Dünya Apt.No:6 K:5 D:16 Karşıyaka/İZMİR
Tel:0232 330 88 88 Gsm:0532 243 42 62
Organizasyon:YEMEKÇİ Organizasyon&Catering
Hilmi DOĞRUSÖZ
Adres:77 sk. No.9/1-A Göztepe/İZMİR
Tel:0232 246 66 61
Arkadaşlar:Aradığınızda 27.haziranda düğünü olan Eda&Tarkan çiftini hatırlatırsanız özellikle hilmi beye iyi olur.
Biz çok memnun kaldık.Masalarla garsonlar ilgileniyor.Siz sadece misafirlerinize hoşgeldiniz diyorsunuz.Sonra ailelerinizle birlikte düğününüzün keyfini çıkarıyorsunuz.Herşeyle Hilmi bey ve ekibi ilgileniyor.
Lütfen mesajı editlemeyin.Bir hayli zorlanarak yazdım.turkbayragi

Genel görüntü fotoları eşimin pc de eşimde yurt dışında:KK43: Masa süslemesinde fanusların içinde ikişer tane japon balığı vardı.Tavsiye ederim

Eklentiler

• $6293_98716782085_782207085_1881789_7633111_n.jpg
    $6293_98716782085_782207085_1881789_7633111_n.jpg
    59,7 KB · Görüntüleme: 120
  • $P6270391.jpg
    $P6270391.jpg
    78,4 KB · Görüntüleme: 139
Sevgili Simurg80 çok teşekkür ederimopuyorumnanaktan

Simurg80 bizimde Allah nasip ederse seneye Temmuz gibi düğünümüz olacak. Teknede yapma fikri hep aklımda vardı.Ancak işte deniz tutan olur bide çok sallanırsa oynamk filan rahat olmaz diye düşündüm.Bende karşıyakada oturcağım evlenince benim için iyi olabilir.Ama tabi senin yorumlarına ihtiyacım var.Yemeklimi oldu? herkes seni görebiliyormuydu oturduğu yerden çünkü biz bergama gemisinde yemeğe gitmiştik. çok güzel diyazn edilmiş bir gemi ama çok insan birbirini göremiyordu. sizde durum nasıldı?bide en önemli kısım yemeklimi değilmi? Bilgi verirsen sevinirim :uhm:

Simurg80 bizimde Allah nasip ederse seneye Temmuz gibi düğünümüz olacak. Teknede yapma fikri hep aklımda vardı.Ancak işte deniz tutan olur bide çok sallanırsa oynamk filan rahat olmaz diye düşündüm.Bende karşıyakada oturcağım evlenince benim için iyi olabilir.Ama tabi senin yorumlarına ihtiyacım var.Yemeklimi oldu? herkes seni görebiliyormuydu oturduğu yerden çünkü biz bergama gemisinde yemeğe gitmiştik. çok güzel diyazn edilmiş bir gemi ama çok insan birbirini göremiyordu. sizde durum nasıldı?bide en önemli kısım yemeklimi değilmi? Bilgi verirsen sevinirim :uhm:
Canım daha önce kokteylli olduğunu belirtmiştim.Zaten herkes kalkıp oynadığı için benim düğünümde herkes birbirini gördü.Aklında acaba duygusu kalmasın.Benim düğünüm organizatörüm hilmi bey de sağolsun çok güzel oldu.Bir daha olsa tabii yine kendi eşimle birlikte:))yine tekne de yaparım.zemuszemus

çok güzel bir fikir teknede düğün yapmak ..
orjinal farklı bir düğün olmuştur..
hem maliyeti de aynıymış..opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

çok güzel bir fikir teknede düğün yapmak ..
orjinal farklı bir düğün olmuştur..
hem maliyeti de aynıymış..opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
Evet aynen öyle canım maliyeti aynı ama çok farklı ve eğlenceli bir düğün oldu.
Darısı herkesin başınaopuyorumnanaktan

canım biz Ayvalık selana 2000 teknesini 450 kişilik 800 tl ye tuttuk yakın tanıdığımızın sünnet düğünü için tabi süslemeler vs... onlara ait biz yemeği yada pastayı içeceği dışarıdan getiriyoruz ....

Canım telefon numarası varsa verebilirmisin özelden mesaj atamıorum sana

X