Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri bust up gögüs büyütücü sakız

deu_lolita

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2009
353
2
35
bütün forumu okudum arkadaslar ama bu sakızı bilen yok sanırım..japonlar yapmıs ve bakkalda bile satılıyormus ve 2 gün içinde tükeniyormuş.
Bir Japon şirketi, piyasaya göğüs büyüttüğü iddia edilen bir sakız sürdü.
Bust-Up adlı ürününü yaratan bilim adamları, kadınların göğüslerini büyütmesinin yanı sıra gül tadındaki sakızın günde üç ya da dört kez çiğnenmesi halinde yaşlanmaya karşı savaştığını da iddia ettiler.
Bilim adamlarına göre, sakız, kan dolaşımını düzenliyor ve stresi de azaltıyor.
Şirket yetkilieri Bust-Up'ın bu gücünü günde bir kez alınan bir hapa karşı sürekli çiğnenen sakızın sistemi sürekli bir şekilde bombardımana tutarak, göğüsleri sağlıklı tutan kas dokusunu yenilemesinden aldığını söylediler.
Şirketin sözcüsü, "ürün aynı zamanda nefesinizin güzel kokmasını da sağlıyor" dedi.
İçinde 200 pembe tabletin bulunduğu bir kutununun fiyatının yaklaşık 25 milyon TL olmasına karşın, sakız piyasaya çıkar çıkımaz Tokyolu kadınların vazgeçilmez ürünü oldu.
Sakızı yapan şirkete binlerce sipariş yağarken, şirket sakızı sıradan bakkalarda satmak için çalışma başlattı..

bugün bir arkadasım firmadan sipariş etti kargoyla birlikte 85 e geliyormus bakalım ne olucak ona sorar yazarım zaman geçtikçe..ben güvenip alamadım para tuzagı gibi geldi ..longda,fulurim,oestro,deowell bant ve aklıma gelmeyenler dogru düzgün işe yaramadı şimdi küç kullanıyorum bi de rezene yagıyla masaj 3-4 günde bile etkili oldu memişler daha dik delikafadulden

X