Kontakt Lens en iyi lens hangisi? acil cevap bekliyorum??

ben amazon mavisi kullaniyorum aslinda guzel bi renk ama bazen kayiyor ve orta deligi guzel durmuyor orta deligi daha kucuk olan lens yokmu gerceksi duran yaa

canım doğallık açısından soloticaların üç serisi var üçü de kendi içinde güzel ama pupili küçük istiyorsan nc serisi topazio,quartzo veya esmeralda olabilir....

arkadaşlar iyi lens istiyorsanız eleganceden uzak durun çok blli oluyo freshlook tercih edin özellikle kahverengi gözlüler freshlook saf ela ben kullanıyorum çok acayip doğal

arkadaşlar ben lens alıcam gözlerim kahverengi ve ben yeşil lens alcam.çoğu arkadaşım şöyle diyor.mesele ben 7 ay sürekli yeşil lens taktım diyelim o zaman zamanla göz rengim yeşil oluyormuş çünkü göz pigmentleri lensten etkileniyorumuş zaten bu sayede lensteki yaralanmalar gerçekleşiyormuş.çoğu arkadaşım böyle diyor.yani ben lens taktıktan uzun birsüre sonra lens leri bırakınca göz rengim daha çok yeşil gibi oluyormuş yeşile kaçıyormuş doğru mu çoğu arkadaşım doğru diyor ben kararsız kaldım lütfen acil cevap bekliyorum

arkadaşlar ben lens alıcam gözlerim kahverengi ve ben yeşil lens alcam.çoğu arkadaşım şöyle diyor.mesele ben 7 ay sürekli yeşil lens taktım diyelim o zaman zamanla göz rengim yeşil oluyormuş çünkü göz pigmentleri lensten etkileniyorumuş zaten bu sayede lensteki yaralanmalar gerçekleşiyormuş.çoğu arkadaşım böyle diyor.yani ben lens taktıktan uzun birsüre sonra lens leri bırakınca göz rengim daha çok yeşil gibi oluyormuş yeşile kaçıyormuş doğru mu çoğu arkadaşım doğru diyor ben kararsız kaldım lütfen acil cevap bekliyorum

üstten boyamayla göz rengi değişir mi hiç:KK53:

doktor tvda lensin çok zararlı olduğunu söyledi göz için ne yapsam ki

e yapay bişey zararı vardır mutlaka, ama çok takmadıkça sorun olacağını sanmıyorum. olsaydı bu zamana kadar olurdu, dünyada milyonlarca lens kullanan insan var. gözlük yerine lens kullanan bile var.
lensi çok uzun süre gözde tutmamak en doğrusu. çok uzun süre tutmaktan dolayı gözde zarar görenler var ama bunlar istisna örnekler.
biraz da psikolojik boyutu var, kendi gözünü zamanla beğenmiyor insan.

Canım lens takmakla gerçek göz renginin değişeceğini sanmıyorum ben 1senedir sürekli sayılır sadece bikaç gün dillendirmek için takmadım yeşil lens takıyorum ve gözlerim de en ufak bir yeşerme olmadı :KK50:

Bu arada kızlar doğal yeşil tonda lens olarak solotica hidrocor mel, nc mel ya da rainbow giallo öneririm. Yalnız rainbow biraz rahatsız bir lenstir aklınızda bulunsun. :KK34:

Ben johnson & johnson kullanıyorum ama göz bozukluğundan dolayı şeffaf lens. Renklilerde nasıldır bilemem.

X