Hamilelik belirtileri deilmi, adet ncesi belirtilermi

hlyszr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2009
158
1
44
Adetim 1-2 gün dahi gecikse hep şöyle dua ederimm ;Allahım eğer hamile değilsemmm ne olur biran önce regl olup beni bu stresssten kurtulimmm,,beni umutlandırma yarabbimm ,,derimmm...adetimin geciktiği (buay olduğu gibi )eğer 6-7 günü bulursada aynenşöyle dua ederimmm ; yarabbim hamile olmadığımııı öğrendiğimdee bana güç ver,sabır ver,isyan ettirme,,ne olur ağlamimm,üzülmimm derimmmm ve bu ayda dualarım bu yönde kabul olduuuu..adet oldum ve güçlüyüm çok şükürrr ,arasıra ağlasamdaaa içim yansadaaa kalbimin sesinii duymamazlıktan geliyorumm....
Yapacak başka birşeyimiz yok değilme sevgili kader arkadaşlarımmmm...mirmirmirmir
dün ohışımla cemre ürünleri satan bir yere girdim ve tammm 100 tllik ürünler aldım sizinlede paylaşimmm,,,arısütü balı,tirubuluss ve kabak çekirdeği yağııı bunlar sıfır sperm olanlara öneriliyormuşş,,güyyaaaa 2 ayda sonuç veriyormuşş ,ben pek inanmadım ama umutlanmadann da bi iş olmuyoooo..Hayırlısı bakalım akşam eşim kullanmaya başladı bilemmm ,,şifa niyetine dedik ve start verdik ilaçlaraaa,,kafam çok bozukkk ne bulduysam ,ne duyduysammm alıcam ve kullancammmm....mirmirmirmirmirmirmirmir

Son düzenleme:
cok üzüldüm canım:çok üzgünüm: güclü olmaya calıs ve herseyi deneme canım oluruna bırak herseyi simdi sana ne desem anlamsız gelecek üzülme desemde üzüleceksin o duygunun ne demek oldugunu burdaki herkes cok iyi biliyor :teselli: heray aynı seyleri yasıyoruz inşallah sevinecegimiz cıglık cıglıga haykıracagımız gunlerde gelecek:1hug: inşallah en kısa zamanda sendende güzel haberler alırız canım :Saruboceq:

cok üzüldüm canım:çok üzgünüm: güclü olmaya calıs ve herseyi deneme canım oluruna bırak herseyi simdi sana ne desem anlamsız gelecek üzülme desemde üzüleceksin o duygunun ne demek oldugunu burdaki herkes cok iyi biliyor :teselli: heray aynı seyleri yasıyoruz inşallah sevinecegimiz cıglık cıglıga haykıracagımız gunlerde gelecek:1hug: inşallah en kısa zamanda sendende güzel haberler alırız canım :Saruboceq:

canım benim çok teşekkürlerrrr..zaten bu hisleri sadece burda paylaşabiliyorummm ,,kimssenin anlamasını bekleyememm ,zaten anlayanda yokkkk..o yüzden sizlerle olduğum sürece daha iyi olucam inşallahhh
keşke dah önceden tanışsaydım sizlerle ve bu siteyyleee,,,hepimize rabbim güç ,sabır ve hiç bitmeyen umutt versinnnnn...umutsuz yaşanmıyormuşşş bunu anladımmmm bir kez daha..

canım çok üzüldüm ne desem boş şuan.ELbet olacak birgün o hayırlı günü bekliyoruz hepimiz.:teselli:

canım bi umut belki henüz adet olmamışsındır diye senin son yazılarına bakıyodum ama işte...
üzüldüm canım , çok iyi anlıyorum seni ama 7 yıla rağmen bu kadar sabırlı olman gerçekten takdir edilecek bir durum benim 1 yıl oldu ama ümitlerim tükenmek üzere çok güçlü olamıyorum malesef toparlanmam gerektiğini biliyorum inşallah toparlayacam kendimi sizlerin desteğiyle ve Allahımın izniyle...
Allah yardımcımız olsun...

gerçekten çok üzüldüm canım.ben de prettyteacher83 arkadaşımla aynı şeyi düşünüyorum.7yıl olmasına rağmen hala böylesine güçlüsün.bu gerçekten çok güzel ve çok önemli bir ayrıntı.herkese örnek olması gereken bir davranış.seni gerçekten takdir ediyorum.bu gücünü ve umudunu yitirme.inşaallah en kısa zamanda alırız güzel haberlerini ve hepberaber sevinir mutlu oluruz canım.:teselli:

gerçekten çok üzüldüm canım.ben de prettyteacher83 arkadaşımla aynı şeyi düşünüyorum.7yıl olmasına rağmen hala böylesine güçlüsün.bu gerçekten çok güzel ve çok önemli bir ayrıntı.herkese örnek olması gereken bir davranış.seni gerçekten takdir ediyorum.bu gücünü ve umudunu yitirme.inşaallah en kısa zamanda alırız güzel haberlerini ve hepberaber sevinir mutlu oluruz canım.:teselli:

ayyyyy vallahi gözlerimdoldu yaaa..sağolunn arkadaşlar ..öncelikle sizlerle tanıştığım için çok mutluyummm ..bize bizi anlayan kişiler lazımmmm..
gelgelelimm sabrımaaaaa;;; işte bbu sabrı rabbime sığınarak kazandımmm..ona inanıp,herşeyin ondan geldiğini bilmekk,ona sığınmak,ona güvenmek emin olun beni çok rahatlatıyorr..fiziken ibadetlerde olmasa bile gönlümde rabbimin sevgisinin oluşuu beni hep sabırlı kıldıı..ama tabi 7 yıldr bende tükenmedim desem yalan olurrr..psikolojik tedaviler gördümm ,panikatak hastalığına tutuldummm ve fecii bir ruh haline girdimm ama yine kendi çabamla 2 ay önce ilaçlarımdan kurtuldumm..şimdi daha güçlüyümmm,,herşeyin üstesinden kolayca gelebiliyorummm,,dert veren rabbim sabrınıda veriyor sanırımm..

seni takdir ederim arkadaşım,o ilaçlardan kurtulmak her yiğidin hakkı değildir helal olsun,inşlallah sabrını ve umudunu yitirmeden inançla devam edrsin yoluna,Allah gönlüne göre versin cnm

çok doğru şeyler yazmışsın arkadaşım her zaman Allah'a sığınmamız gerektiğini tekrar belirtmişsin uamrım ilaçların da faydasını görürsünüz Allah her isteyene nasip etsin inş.:Saruboceq:

çok doğru şeyler yazmışsın arkadaşım her zaman Allah'a sığınmamız gerektiğini tekrar belirtmişsin uamrım ilaçların da faydasını görürsünüz Allah her isteyene nasip etsin inş.:Saruboceq:

Amiiiiiiiiiinnnnn:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Adetim 1-2 gün dahi gecikse hep şöyle dua ederimm ;Allahım eğer hamile değilsemmm ne olur biran önce regl olup beni bu stresssten kurtulimmm,,beni umutlandırma yarabbimm ,,derimmm...adetimin geciktiği (buay olduğu gibi )eğer 6-7 günü bulursada aynenşöyle dua ederimmm ; yarabbim hamile olmadığımııı öğrendiğimdee bana güç ver,sabır ver,isyan ettirme,,ne olur ağlamimm,üzülmimm derimmmm ve bu ayda dualarım bu yönde kabul olduuuu..adet oldum ve güçlüyüm çok şükürrr ,arasıra ağlasamdaaa içim yansadaaa kalbimin sesinii duymamazlıktan geliyorumm....
Yapacak başka birşeyimiz yok değilme sevgili kader arkadaşlarımmmm...mirmirmirmir
dün ohışımla cemre ürünleri satan bir yere girdim ve tammm 100 tllik ürünler aldım sizinlede paylaşimmm,,,arısütü balı,tirubuluss ve kabak çekirdeği yağııı bunlar sıfır sperm olanlara öneriliyormuşş,,güyyaaaa 2 ayda sonuç veriyormuşş ,ben pek inanmadım ama umutlanmadann da bi iş olmuyoooo..Hayırlısı bakalım akşam eşim kullanmaya başladı bilemmm ,,şifa niyetine dedik ve start verdik ilaçlaraaa,,kafam çok bozukkk ne bulduysam ,ne duyduysammm alıcam ve kullancammmm....mirmirmirmirmirmirmirmir
Ya çok üzdün beni canım ya :çok üzgünüm: Bu kadar mı duygulu yazılır bebek özlemi. İnşallah en kısa zamanda bebeğini kucağına alırsın....

arkds 21 mays asılama yapıldı.4 hazr test yaptırıcam norma adet tarıhım 11 mayıstı asılamasonrası hamılelık varsa belırtılerı neler ltf paylasınn..suan sadece akıntı var arada karnım agrıyoo ve bas ağrsı..

canım üzülme allah en kısa zamanda nasip eder bebişlerimizi inşallah.. bu arada keçiboynuzu pekmezide spermleri artırmaya bire bir hatta %100 etkili eşim kullandığı için biliyorum ama benim yumurtalıklarımda sorun olduğu için bi türlü hamiş kalamıyorumm:):)

X