Eliptik Bisiklet almadan önce.... Tecrübeleriniz ve tavsiyeleriniz nelerdir?

kızlar merhabalar. eliptik bisikletim geldi lakin mesela yarım saat yapıyorum 25.5 kalori yazıyor. bu 255 midir yoksa gerçekten 25 mi?
1 saat uyusam daha fazla kalori veriyorum o halde yaa

kızlar merhabalar. eliptik bisikletim geldi lakin mesela yarım saat yapıyorum 25.5 kalori yazıyor. bu 255 midir yoksa gerçekten 25 mi?
1 saat uyusam daha fazla kalori veriyorum o halde yaa

25,5 kalori olamaz canım 255 kaloridir o eğer çok çok yavaş bir hızda gitmiyorsan tabii...

Kızlar,

Seleli olanı aldığımızda hem seleli hem selesiz kullanma şansımız var mı? Çünkü ben ayakta kullanmak istiyorum, ama selesi varsa arada bi seleli de kullanırım gibi bir düşüncem vardı.

Bununla birlikte max. 350 vereceğim ama manyetik bir şey bulma şansım yok mudur acaba? Bu aralar araştırıp da beğendiği marka modeli görenler de yazabilirse çok mutlu olurum.

15 kilo fazlam var, çok mutsuzum aciiiilen kilo vermeliyim. Bu kış forma girmem şart (belki seneye evlenirim :) )

Kızlar,

Seleli olanı aldığımızda hem seleli hem selesiz kullanma şansımız var mı? Çünkü ben ayakta kullanmak istiyorum, ama selesi varsa arada bi seleli de kullanırım gibi bir düşüncem vardı.

Bununla birlikte max. 350 vereceğim ama manyetik bir şey bulma şansım yok mudur acaba? Bu aralar araştırıp da beğendiği marka modeli görenler de yazabilirse çok mutlu olurum.

15 kilo fazlam var, çok mutsuzum aciiiilen kilo vermeliyim. Bu kış forma girmem şart (belki seneye evlenirim :) )

Dynamic 803 Eliptik Bisiklet : evmambo.com

slm ben kendime bundan sipariş edeceğim çok araştırdım bunda karar kıldım ay sonunu bekliorum kartımı ödeyince bundan alıcam hem manyetik hem seleli hem eliptik benimde 17-18 kilo fazlam var bu şekilde verebilirim die dusunuyorum internette en uygun fiyatta evmambo da ...

kimseden ses yok evet.. ama ben sonunda aldım bisikletimi. belki araştıran arkadaşlara fikir olur: Markası modeli: DYNAMIC BP-365
manyetik ve sessiz çalışıyor. 8 zorluk seviyesi var. nabız ölçebiliyor. lcd ekranı var, mesafe, zaman, kalori, hız, vücut yağ oranı hesaplama gibi fonksiyonları mevcut. hepsiburadadan indirim sırasında aldım, çok memnunum.

bu modelı arastırdım sanırım artık getırmıyolar ama asagıdakı model onunla aynı ozellıge sahıpmıs sanırım. bır fıkır verebılırmısınız.

http://www................/?urun-1725-dynamic-901-manyetik-eliptik-bisiklet

canım benım evımde selesız olan var. duzenlı kullanıdıgında kesınlıkle popoyu dıklestırıp bacakları daha forma sokuyo, onun dısında kardıyo tabı zayıflamana yardımcı olur. kesınlıkle yuruyus bandlarının 2 katı etkısını gorurusun. kesınlıkle tavsıye ederım, ben cok memnunum :KK34:

canım benım evımde selesız olan var. duzenlı kullanıdıgında kesınlıkle popoyu dıklestırıp bacakları daha forma sokuyo, onun dısında kardıyo tabı zayıflamana yardımcı olur. kesınlıkle yuruyus bandlarının 2 katı etkısını gorurusun. kesınlıkle tavsıye ederım, ben cok memnunum :KK34:

sanırım haklısın cok arastırınca da ınsanın aklı fena karısıyor. elıptık bısıklet alıcam o kesınde hangısını alsam bır turlu karar veremedım. uygun bırsey bakıyorum ole kosu bandı fıyatıda vermek ıstemıyroum bır bısıklete. su nasıl acaba

DYNAMIC 803 ELIPTIK BİSİKLET SPORSERVİS

Bende voit lc 310 var.Düzenli kullandıgımda faydasınu cok görmüştüm....Kullanan bayanlar yorumlarınız???

bend eeliptik almaya karar verdim..ikinci bebekten sonra aldı başını gitti kiilolar..yok mu kullanıp faydasını gören kızlar gaza getirin beni :)

düzenli kullandıktan sonra tabiki faydası var benim gibi evinde yer kaplayan bir alet olarak duruyorsa hiçbir faydası da olmaz :)

X