bodrumda gezilecek yerler yardım arkadaşlarr!!!!!

pokahontas

RabbimEYLÜL'ÜM ve NİSAN'IM sana emanet 🙏
Pro Üye
13 Ocak 2009
4.907
400
arkadaşlar 4 temmuzda evleniyorum. balayı için bodrumda voyage türkbüküne gidicem. daha önce buraya gideniniz varmı acaba ? birde bodrumun ünlü yerleri gezilmesi görülmesi gereken yerleri nereler arkadaşlar. bana önerebileceğiniz nereleri var acaba ?

canım ben gitmedim ama yeğenim bu otelin sahibi olan organizasyonda çalışıyor ve bizede kesinlikle tavsiye etmişti. ama bize pahalı geldiği için vazgeçmiştik.

Merhaba,

Seçtiğiniz tesis son derece güzel bir oteldir.

Gönül rahatlığı ile balayınızı geçirebilirsiniz.

Bodrumda gezilecek yerlere gelince ...

Bodrum kalesi ve müzesini mutlaka görmenizi tavsiye ederim, Onun dışında Bodrum marinadan ve

Gümbetten hareket eden çeşitli tekne gezilerine katılıp Akvaryum, Kara ada, Meteor, Asbat koyu, Bitez koyu, Camel beach gibi yerleri görmeniz Bodrum tatilinin hakkını verdiğiniz anlamına gelecektir.

Eğer gece eğlencelerinden zevk alıyorsanız, Halikarnas, Cuba yada Katamaran gibi Bodrumun dünya çapında isim yapmış mekanlarına gidebilir, yada diğer klüplerde sanatçıların canlı performanslarını izleyebilirsiniz.

Limandaki panayırdan sevdiklerinize küçük hediyelikler almayıda unutmayın :KK66:

turon9 ailesi olarak evliliğinizi kutlar size mutlu bir balayı dileriz

saygılar.

Merhaba,

Seçtiğiniz tesis son derece güzel bir oteldir.

Gönül rahatlığı ile balayınızı geçirebilirsiniz.

Bodrumda gezilecek yerlere gelince ...

Bodrum kalesi ve müzesini mutlaka görmenizi tavsiye ederim, Onun dışında Bodrum marinadan ve

Gümbetten hareket eden çeşitli tekne gezilerine katılıp Akvaryum, Kara ada, Meteor, Asbat koyu, Bitez koyu, Camel beach gibi yerleri görmeniz Bodrum tatilinin hakkını verdiğiniz anlamına gelecektir.

Eğer gece eğlencelerinden zevk alıyorsanız, Halikarnas, Cuba yada Katamaran gibi Bodrumun dünya çapında isim yapmış mekanlarına gidebilir, yada diğer klüplerde sanatçıların canlı performanslarını izleyebilirsiniz.

Limandaki panayırdan sevdiklerinize küçük hediyelikler almayıda unutmayın :KK66:

turon9 ailesi olarak evliliğinizi kutlar size mutlu bir balayı dileriz

saygılar.

çok çok teşekkür ederim verdiğniz bilgiler ve yardımlarınız için... tekrar görüşmek dileği ile..

X