gününden 3-4 gün önce adet

E

EU1

Ziyaretçi
merhaba,

Yaşadığım olayı paylaşmak istiyorum,belki benim gibi olanlar vardır ?

Mart ayında normal 30 günde bir olan adetimi yaşadım.
1 hafta sürdü...
Nisan ayında 2 gün erken geldi adetim,5 gün sürdü...
Mayıs ayında ise tam gününde oldum...
Bu ay ise 19 unda gelmesini beklediğim adetim bugün (16 sında) geldi...
İnanın neden böyle düzensizleşti hiç bilmiyorum...
Bu seneye kadar her ay günü gününde gelen adetim sapıttı resmen..:eek:lmaz:

Başına aynı şey gelen varmı arkadaşlar inanın çok merak ettim...
:çok üzgünüm:

hava değişikliğindendir canım 3-4 günlük erken yada geç gelen adet o kadar da problem değil ben yaşadım hatta 1 hafta bile önceden olduğum oldu onun için takma kafana mesim değişikliğidir

ay benimde öyle oluyor kışın 20 olurdu yaza doğrı 15 oldu sonra 13 de ve sonunda 10 kadar düştüm kaydirigubbakcemile3bendede anormalik varmı

bahar canım sana bahsettiğim karışım çay ne oldu adet düzeni için ve yumurtlama için

Baharım bende çok düzenli regl dönemlerimi bu yaz ayları ile birlikte düzensiz hale geldi.
Son 3 aydır ayın 15 inde regl olmaya başladım.Daha önceleri 10 nundan 10 nuna oluyordum.
Çok fazla stres altındayım bununda etkisi olabilir sanırım.
Bir an önce düzelir inşallah tatlım Şeniz

hava değişikliğindendir canım 3-4 günlük erken yada geç gelen adet o kadar da problem değil ben yaşadım hatta 1 hafta bile önceden olduğum oldu onun için takma kafana mesim değişikliğidir

galiba canım hava değişikliğinden düzensizliğim,teşekkürler cevabın için,sağolasın....a.s.

ay benimde öyle oluyor kışın 20 olurdu yaza doğrı 15 oldu sonra 13 de ve sonunda 10 kadar düştüm kaydirigubbakcemile3bendede anormalik varmı

he valla benimde öyle,kışın normal seyrinde yaza doğru sapıtıyor hastalığım...
yok be canım anormallik değilde mevsim değişikliği bencede...
a.s

bahar canım sana bahsettiğim karışım çay ne oldu adet düzeni için ve yumurtlama için

:kedi::eek:
evde ajandamda smhşım,üşengençlikten yapamadım...:eek:
geçen eşime kudret narı almaya gittim aktara,alırken geldi aklıma...
:mymeka:
ama bak söz yarın sabah erkenden gidip alıcam...vereliniortak
söz valla söz,hazır adette olmuşken başlıcam...
a.s

Baharım bende çok düzenli regl dönemlerimi bu yaz ayları ile birlikte düzensiz hale geldi.
Son 3 aydır ayın 15 inde regl olmaya başladım.Daha önceleri 10 nundan 10 nuna oluyordum.
Çok fazla stres altındayım bununda etkisi olabilir sanırım.
Bir an önce düzelir inşallah tatlım Şeniz

stres,mevsim değişikliği etkiler derlerdi ayşem,insan başına gelmeyince anlamıyor,bende öyle...:çok üzgünüm:
hem mevsim değişikliği hem bebek stresi..
üf üf..
:nazar:

Konu sahibinin isteği üzerine yorumlara kapatılmıştır.
Sevgiler yerimseniben

X