Saç Rengi ve Saç Boyama saçımı sarıya nasıl boyayabilirim??

boomba58

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2009
290
1
33
merhaba..saçımı sarıya boyamak istiyorum..ama kendim yapmak istiyorum..kendi saçım siyahtı..ama ben aça aça boyaya boyaya sarıya çevirdim...boyayalı bir ay oldu..önce toz açıcıyla solisyonuu karıştırdım açtım...sonra üzerine küllü sarı yaptım ama tonu hoşuma gitmedi..sarı istiyorum ne çk platin beyaza yakın olsun nede çok parlak olsun..önerebileceğiniz bir ürün var mı?? bir de su şeklinde açıcılar oluyormuş sıvı yaniii..bunlar hakkında bilgisi olan var mı?? açıcı saçı çok parlak bir sarı yapıyor..yumurta sarısı gibi oluyor...her renkte bunu kapatamayabiliyor...toz açıcıyı boyaya katanlar da var?? bunun hakkında bilgisi olan varsa da paylaşsın ltfen..önerilerinizi bekliyorum...şimdiden teşekkürler=)

cnm ya siyah sactan sarıya nasıl döndün bir anlatsana...
Benim sacımda şuan boyalı ve siyah kendi rengime dönmek istiyorum bir türlü olmuyor.
Hangi acıcıları nasıl kullandın anlatırsan bircok arkadaşa yardımcı olursun cnm.

ya aslında ben yardım almak istiodum kaydirigubbakcemile3 ama anlatim...benim saçlarım aşırı siyahtı..görenler boya sanıyordu o derece yani..ilk önce koleston küllü kumrala boyadım..açtı bi iki ton..sonra açıcı pudra oluo yanında solüsyon kremi de oluo..onu karıştırdım saçımın uçlarına sürdüm..sarı yaptı açıcının sarısı hoşuma gitmediği için...açtğımuçlara açık küllü kumral yaptım..çk gsl bi kombinasyon oldu..ama ben daha da sarı yapmayı kafama koymuştum..tekrar açıcıyla saçımın hepsini açtım. üstüne de açık küllü sarı aldım bu sefer..ama yanlış boya aldığım için kapatmadı..we iğrenc bi sarı oldu kafamı sarıp gittim markete o derece..sonra kumral boya aldım caan havliyle..saçımda 10 dk bekletip yıkadım..sarı oldu..sonra üstüne balyaj yapim dedim..açtım açıyla yine önlerini onun üstüne açık küllü kumral yaptım..başka beyaz gibi duruo aktıkça çk tatlı bi sarı oldu..oh bitti saçımda baya biseler war..neyse ben de sorularıma cvp bekliyorum kzlar

sen oksidandan bahsediosun sıvı açıcı peroksit die geçio. tüm kozmatik ürünü satan yerlerde bulabilirsn. ayrıca voila hiç turunculaştırmadan çok güzel açıo. 10.0

e peki buna boya mı karıştırıcaz yoksa önce açıp üstüne mi boya yapıcaz..kızlar sarı boya tonları da söylerseniz spr olucak

saçın normalde hanqi renk blmirum ama koyuysa önce oksidanla saçının renqni aç turunculuk wermemesni istiosan açık sarı 10.0 voila war istersen onu dne. küllü kullnma qri yapar benmkini öle yaptı. ayrıca altın sarısı qbi renkler alırsan turunculuk yapar. zaten açık sarı da tam açık yapmıo boyaya boyaya anca çok açık oluo

ya küllü sarı yaptım bi kez de griler oldu hatta saçını yeşile mi boyadın bile demişlerdi...ama sonradan normal sarı oldu...bn bi kez açmıştım orielle üzerine açık küllü sarı aldım saçımdaki tutunculuk gitmedi..orielin turunculuğunu kapatmadı..üstelik daha da turuncu yaptı...normal sarı alsam nsl olur acaba????

gayet hoş bir sarı bu, parlak durduğuna bakmayın çekimdeki ışıktan olmalı sanıyorum

arkadaşlar boya boya yı açar mı ki ?
yani koyu sarı boyalı bir saçı ,acık sarı renge boyayınca boya ile açılır mı ?

merhaba kızlar yardımınıza ihtiyacım var.benim saç uç kısımlarımda kızıl boya var bende bu renkten kurtulmak için kolestonun yoğun renk açıcısını aldım kullansam acaba turuncu bir renk olur mu?saçlarımda kırılma veya yanma olur mu? ayrıca saç rengimi açtıktan hemen sonra mı saçı mı boyasam yoksa üzerinden 1 ay kadar zaman geçsin mi?saçımı sarı ya boyamak istiyorum bunun içinde kolestonun sarı 9/0 serisini aldım.birde sarı boyanın içine kolestonun peroksit sıvısının %6 lık mı yoksa %9 luk olanı mı kullanmalıyım biraz açık renk olsun istiyorum.lütfen yardım.

merhaba kızlar yardımınıza ihtiyacım var.benim saç uç kısımlarımda kızıl boya var bende bu renkten kurtulmak için kolestonun yoğun renk açıcısını aldım kullansam acaba turuncu bir renk olur mu?saçlarımda kırılma veya yanma olur mu? ayrıca saç rengimi açtıktan hemen sonra mı saçı mı boyasam yoksa üzerinden 1 ay kadar zaman geçsin mi?saçımı sarı ya boyamak istiyorum bunun içinde kolestonun sarı 9/0 serisini aldım.birde sarı boyanın içine kolestonun peroksit sıvısının %6 lık mı yoksa %9 luk olanı mı kullanmalıyım biraz açık renk olsun istiyorum.lütfen yardım.
:teselli:

X