Her yandan dert.....

cicioz

Guru
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2009
361
0
Kızlar,gecenlerde öss ye girdim.Sene boyunca ailem tıp kazancam sandı yüksek yüksek puanlar aldığımı sandılar ama ben aksini söyleyemedim,huzurumuz bozulsun istemedim.Dün puanımı hesapladım istediğim bölüm kıtı kıtına geliyor ama puanım çok düşük yani tıp gelmiyor.Aldığımdan 60 puan fazla söylememe ragmen dün akşam bizimkiler hayal kırıklığına uğradı.Puanım gelince daha kötü olacak biliyorum ve korkuyorum...Öte yandan sevgilimin annesi tutturmuş ilişkimizi anneme söyleyecekmiş.Sevgilimi hırpalıyor,ya resmen kolu yara bere içindeydi yaaa o da annemdir demiş sineye çekmiş.....Şimdi gizli kaçamak aşk yaşıyoruz.Zaten adam gibi görüşemiyoruz....Çok kötüyüm yaaaa....

NOT: Lütfen daha fazla bunaltacak şeyler yazmayın inanın çok kötüyüm sınav yüzünden ölemk istiyorum mafoldumben

Kızlar,gecenlerde öss ye girdim.Sene boyunca ailem tıp kazancam sandı yüksek yüksek puanlar aldığımı sandılar ama ben aksini söyleyemedim,huzurumuz bozulsun istemedim.Dün puanımı hesapladım istediğim bölüm kıtı kıtına geliyor ama puanım çok düşük yani tıp gelmiyor.Aldığımdan 60 puan fazla söylememe ragmen dün akşam bizimkiler hayal kırıklığına uğradı.Puanım gelince daha kötü olacak biliyorum ve korkuyorum...Öte yandan sevgilimin annesi tutturmuş ilişkimizi anneme söyleyecekmiş.Sevgilimi hırpalıyor,ya resmen kolu yara bere içindeydi yaaa o da annemdir demiş sineye çekmiş.....Şimdi gizli kaçamak aşk yaşıyoruz.Zaten adam gibi görüşemiyoruz....Çok kötüyüm yaaaa....

NOT: Lütfen daha fazla bunaltacak şeyler yazmayın inanın çok kötüyüm sınav yüzünden ölemk istiyorum mafoldumben

Canım benim yaa hakkında hayırlısı olsun tıp olmazsa başka bölüm olur istediğin bölüm olur inşallah ,sevgilinede söyle şu yerleştirmeler olsun ondan sonra tekrar konuşursunuz bu konuları hem ailen bilse bile hemen ciddi bişeyler olacak değilya tamam onlarında bilmesi güzel ama önce şu sınav stresinden kurtul Allah yardımcın olsun hallocak şeyler bunlar üzme tatlı canını

evet ailene masum da olsa bu konuda yalan söylemen çok yanlış şimdi bu şeklde olduysa yarın ne olacak bakalım sonuç gelince gerçi bu yönden bakınca ailenize hiç anlam veremedim yaptıkları sizi çok derin bunalımlara sürükleyebilir ki yavaş yavaş da sürüklenmişsiniz ama hayatta hiç birşey senin canından ve sağlığından daha önemli değil... bunu unutma sen tıp kazansan da onların evladısın kazanmasan da ilk zaman belki üzülürler hayal kırıklığı yaşarlar ama geçer.. ve ayrıca senin tıp okuman kimseye bişey kazandırmaz sevdiğin bi mesleğin olsun ilerideve ayrıca her sabah lanet okuyarak gideceğin bi bölüm seçmen kimseye fayda getirmez.. yani istediğim bölümü kıt kanaat tuturuyorum demişsin ne olursa olsun istediğin bölümü seç.. bu senin hayatın, tıp ailenin hayali... sence hangisi daha önemli?
benim anlamadığım sevgilinin ailesi neden annene söyleyecekmiş?

zamanımın çoğu bu tarz ailelerle uğraşmakla geçiyor.neden çocuğu bunalıma strese sokarsınız ki.kendi gerçekleştiremedikleri idealler için çocuklarını kullanıyorlar.bırakın çocuk ne istiyorsa nasıol murlu olacaksa o mesaleği seçsin.doktor olur ama işini sevberek yapmaz o zaman mutsuz bir doktor hastasına ne kadar yararlı olacak.hem tüm çocuklar doktor avukat mühendis öğretmen mi olacak var mı böyle bir şey.canım sen canını sıkma ama snein de hatalı yönlerin var ailene dürüst olacaktın puanlarını saklamayacaktın onlarda beklenti içine girmeyecekti.sen ii bir şey yapmamış bu durumu kendin hazırlamışın.hayatta her şey sınav değil.ailenle bu durumu otur düzgünce konuş onların seni anlamasını sağlamaya çalış.sonuçlar açıklanınca daha da kötü olur.ve lütfen bir daha ailene karşı dürst davran.

evet ailene masum da olsa bu konuda yalan söylemen çok yanlış şimdi bu şeklde olduysa yarın ne olacak bakalım sonuç gelince gerçi bu yönden bakınca ailenize hiç anlam veremedim yaptıkları sizi çok derin bunalımlara sürükleyebilir ki yavaş yavaş da sürüklenmişsiniz ama hayatta hiç birşey senin canından ve sağlığından daha önemli değil... bunu unutma sen tıp kazansan da onların evladısın kazanmasan da ilk zaman belki üzülürler hayal kırıklığı yaşarlar ama geçer.. ve ayrıca senin tıp okuman kimseye bişey kazandırmaz sevdiğin bi mesleğin olsun ilerideve ayrıca her sabah lanet okuyarak gideceğin bi bölüm seçmen kimseye fayda getirmez.. yani istediğim bölümü kıt kanaat tuturuyorum demişsin ne olursa olsun istediğin bölümü seç.. bu senin hayatın, tıp ailenin hayali... sence hangisi daha önemli?
benim anlamadığım sevgilinin ailesi neden annene söyleyecekmiş?

Ya annesiyle bu kavga etmişler bu sinirlenmiş.Annesi de demiş ki sen böyle sinirli sinirli davranırsın ilerde bana laf getirirsin en iyisi söyleyeyim de kızına sahip çıksın bana da laf getime demiş kötükedihüso

şimdi herşey senin elinde canımcım,,eğer istersen herşeyi çok güzel yapabilirsin.
önce kendinle konuş ilerde pişman olmak istemiyorsan ve çok güzel bir hayatım olmalı diyorsan kendine çeki düzen ver,,daha çok çok gençsin,tekrar hazırlan ve adam akıllı çalış bi da gir,,ailene de göster azmini,bi şekilde katlanacaksın özür dile onlardan ve söz ver kendine ve onlara iyi bi tatilden sonra güzel bir başlangıç yap herşeye..istedikten sonra tıp okumak uaşılmaz bişey değil.
sevgilinin annesi de bi garip davranmış gerçekten ama onun da vardır çileden çıktığı bi yer mutlaka..istersen konuş ben tekrar öss ye hazırlanıcam benim hayatımı etkilemeyin de,istersen de sevgilin konuşsun,sen de herhangi bir raatsizlık veriyorsan dikkat etmelisin

tatlım ben zaten istediğim bölüme yerleşebiliyorum büyük ihtimalle..Walla bi daha öss yi kaldıramam çünkü 4 olacak :kedi:

Kızlaaaaaar yardım edin yaaa,bişiler söyleyin rahatlatın beni mafoldumben ya stresten kollarım uyuşuyo puanlar acıklanıyo pazar günü ve korkuyorum yaaaa....Kıyamet gününden bile bu kadar korkmuyorum galiba mafoldumben mafoldumben mafoldumben

korkma korkma, korkunun ecele faydası yok :) hayırlısı olsun üniversite konusunda..
yalnız sevgilinin annesi biraz tuhaf geldi bana.. senin ailenin ilişkini bilip bilmemesine neden karışıyor? fikir beyan edebilir tabi ki bence söylesin gibi, iyi niyetli olarak.. ama eyleme dökmemesi lazım.. çok enteresan..

Tatlişler puanım istediğim bölüme yetiyor ve aşkımın dizinin dibinden de ayrılmamış olucam kaydirigubbakcemile2

X